Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HONDA CR 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: HONDA CR 500

    Първоначално публикуван от jyj017 Преглед на мнение
    Да рядко са индивидите които ритат без ботуш ама има и такива които ритата и или си късат обувките или си чупят крака
    Номера е да знаеш момента на ритане, аз мойто тт600 го паля и с ръка.
    0 8 76 36 8 542

    Коментар


    • До: HONDA CR 500

      Здравейте момчета и аз да се включа в темата.
      За мен доколкото чета и знам това е най сериозния кросов мотор,смисъл,най трудния и най рязкия,и най опасния.
      Никога не съм карал,а много ми се е искало да покарам да видя колко е опасен и див.Е надявам се някой път да покарам.А иначе знам,че ако не е било спряно развитието и изобщо пройзводството на този клас 500сс и да е продължило,този мотор сега нямаше какво да го бие по не според мен.
      Прикачени файлове
      КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
      (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

      Коментар


      • До: HONDA CR 500

        Който иска Honda CR500 да звънка !

        Цената е 2800лв. Поне толкова искаше предната седмица и имаше клиент който му дава 2500лв.

        Н е моя на приятрел е и ако има желаещи ще пратя снимки.

        Като четиритактов е и не знам кой може да използва целия потенциал на мотора!
        ГЛАВИ МЕ БОЛИЧКАТА

        Коментар


        • До: HONDA CR 500

          Първоначално публикуван от spotbeam Преглед на мнение
          Срам ме е да си призная, но ми мина през ръцете един YZF 426 (купих го за да го продам) и един път не успях да го запаля. Приятелчето ми е доста по-дребен от мене си го палеше от раз. CR500 го палех а този не успях.

          yzf426 няма автоматичен декомпресьор за разлилка от 450, както един колега каза там работата е на чалъм , иначе ако ти беше "минал през ръцете" един yzf450 или crf450 нямаше да имаш проблеми да го запалиш.


          пс: за темата, аз моя CR250 не мога да карам като хората пък на CR500 ако се кача малий
          [SIZE=4]HONDA CRF 450 R 2005[/SIZE]

          Коментар


          • До: HONDA CR 500

            Здравейте колеги,
            Значи.!! Имам едно питане: Аз сам на 13 и одавна искам да си купя моторетка. Е така да си бръм4а около нас и в гората. да си одя на риба и на Клуб нещо с приятелката ми Живка.
            на 13 сам, 101 кг. сам и сам висок около 1,90+см.
            Преди това съм карал кон, трактор и колело, ама ги скъсвам!!
            На което да са кача, го разпарям. Кат го шибна , коня буксува с предните под мене.. на колелото му сложих още две забчатки и 1 верига че я все я късам от газ. На сезон по 3 задни гуми хабя. Трактора на задни го карам пред нас на улицата Малиии съседите са кръстят. ЛУД САМ!!!! Та...на вапроса: дали ако я земя таз Хонда няма да ми умалеи много бързо?


            Е тази съм я харесал:



            П.с.: имам екип за пистов мотор, с него мога ли да го карам? С кубинка лесно ли се пали?

            Продавам: спортно-рейсинг окачване за каруца- изгодно на лични.
            Последно редактирано от iassen; 27-04-10, 20:42.

            Коментар


            • До: HONDA CR 500

              превежда ли му се на някой това http://www.bikepoint.com.au/reviews/...cr500afx-14250
              на бързо го прехвърлих и ми се видя само добри неща да пишат

              Коментар


              • От: До: HONDA CR 500

                Много ми се кара ЦР 500 и ако някой има за махане и е съгласен на бартер за Сузуки РМ 250 1995година съм съгласен
                Може да съжалявам за това което искам, но имам огромно желание да се кача на такъв звяр
                YAMAHA WR450F

                Коментар


                • От: До: HONDA CR 500

                  никой ли не иска бартер за РМ250?
                  YAMAHA WR450F

                  Коментар


                  • От: До: HONDA CR 500

                    Да ви попитам един цр500 колко коня е?

                    Коментар


                    • От: До: HONDA CR 500

                      Първоначално публикуван от Aprilia_fen Преглед на мнение
                      Да ви попитам един цр500 колко коня е?
                      Чети- http://www.offroad-bulgaria.com/show...?t=8629&page=3
                      Yamaha WR 200

                      Коментар


                      • От: HONDA CR 500

                        :O
                        HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

                        Коментар


                        • От: До: HONDA CR 500

                          Не знам дали си чупят краката, но виж този го запали по чехли

                          Коментар


                          • От: До: HONDA CR 500

                            На този сигурно още не му се е случвало .

                            Коментар


                            • От: HONDA CR 500

                              Колеги!
                              Някои да разполага с части за този мотор като например картери или направо двигател без цилиндър и бутало може и без колянов вал модел 86ста

                              Коментар


                              • honda cr 500

                                Здравейте . Тъй като не знаю дали мотора е крос или ендуро моля темата да бъде преместена, ако е сметнато за нужно. Предложиха ми хонда цр 500 1990 година с пробит картер и проблем с манивела - когато ритнеш повторно манивелата тя има празен ход,което ме води сигурно до разбит полумесец или не знам и аз. Та ако ми помогнете с намирането на части ще съм ви благодарен много .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X