Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HONDA CR 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Митков, това ли е ЦР500, за който ми говориш ?
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • #62
      не тва е ср250 и от един два дни насам вече ми е в гаража
      и е в почти перфектно състояние между другото

      Коментар


      • #63
        Между другото,онзи ден гледах миналогодишното Туке-зимното състезание по плажа в северна Франция.За тези които не знаят,това е състезание изцяло на пясък.Старта е общ на една изключително широка плажна ивица.По сто и петдесет мотора тръгват един до друг на една линия,а отзад с тях веднага тръгват и другите 5-6 редици.Над 1000 участници тръгват заедно .Голям екшън,особено като стигнат до стеснението .Но защо започнах да го разказвам...Сирил Деспре със КТМ с който спечели Дакар(това е 2005та) поведе.Старта е 5-6 километра права.Естествено беше изключително мощния мотор(в сравнение с кросовите които повечето учасници карат) да поведе(като стигнат скоковете и завоите го задминават като спрял).Та поведе той и...поедно време бавно от едната му страна взе да го изпреварва един KX500(зеления аналог,на заглавието в нашата теме)
        Карат на пълна гас по правото и KX го задминава!!!Ебати якия мотор,а.Тоз дакарския КТМ е много яка и мощна машина направена за равните савани в Африка!

        ПП.Тазгодишното го гледах пряко в неделя.Деспре пак поведе,но караше един двуцилиндров V Суперендуро и ги откъсна с над 500м до първия завой.Ама после за по-малко от една обиколка беше 99ти.А ей го мотора:
        К. Кулев

        Коментар


        • #64
          тоя мотор е абсолютел брутален секач. една зима преди 7-8 години тогава бях на 16 май и един такув преседя една зима в моите ръце(оставиха ми го да му сменя буталото) та тогава нямах книжка и след училище го карах на едно игрище за футбол.бях си направил мини трасенце с 2-3 скокчета и за някоко карания с този мотор изрових цялото игрище(а до си беше с истински размери и 7 метрови врати).ТОзи мотор копае коловози като луд направо отад до шарнира.Отделно го карах само на 3-4и 5, а в коловоз тоя мотор като дадеш газ или изпадаш или ти вади ръцете от раменните стави.Един път го дадеох на един саученик точно като теб Дифферент соул, та възпросния беше карал само мзта балканчета ковровци и тн.!! казах му стой само наокоо ако ти загасне да мога д ати го запаля.Ама не слуша и акто му загасна в другия край ан игрище и като се опита да го запали, манивелатакато го ритна и за малко да направи салто около кормилото и му беше тва карането .. после не можеше да ходи 2 седмци .не знам сега колко вурвят но тогава го продадохме този мотор за 2500 лв и беше 93г и всичко си му беше ОК.хубав мотор е но POWER IS NOTHING WITHOUT CONTROL.
          Иначе много ви се чудя защо като заговорите за слаб мотор и все за пример давате кх250ф? аз имам такъв мотор и бих дал на всички които смятат че е слаб да видим колко време ще го карат на пулна газ(ама не на някое право коларско пътче като магистрала тракия)Може да е 40к.с. но ако умееш да ги управляваш ще са много повече от 60 на цр500 или всичките му там BIG THumpers. малките моторри също заслужават уважение
          full time rider, part time racer
          jrc4life

          Коментар


          • #65
            и аз също съм любител на по малките мотори като става въпрос за крос и хард ендуро
            над 40 коня мотор вече става труден за каране
            май все повече хора почват тъй да мислят щото 250 4 т тата преживяват истински БУМ в последно време
            що се отнася до СР500 той вече НЕ се произвежда
            не си произвежда и КХ500
            фирмата сервиз хонда ги произвежда в сътрудничество с хонда но с алу рами и т.н вече споменахме по нагоре за тях
            те ги правят в малки серийки по поръчка доколкото знам само
            в щатите хем е толкова голяма страна се продават ограничен брой такива мотори а и са доста скъпи
            а ср500 и по стари години даже са си в добро състояние и който иска си купува такъв втора ръка
            но иначе заводите вече от няколко години са ги спрели от производство
            хонда мисля че още 2001г а кавазаки 2004 та май го спряха кх500то

            Коментар


            • #66
              deferent soul .. да караш крос сас цр 500 е 10 пати по трудно от колкото ендуро или ккавото и да бло друго!!!
              full time rider, part time racer
              jrc4life

              Коментар


              • #67
                Ето ви някоилко снимки на звяра живящ в Сливница . Този ЦР е 86 година и пак е супер мощен и рязак мотор ... помеждудругото това е първия мотор на моя приятел ... сами си правете изводи за моя човек




                дири и на 20 години на живо изглежда този мотор изглежда и звучи доста РЕСПЕКТИРАЩО .

                Очакваите да го видите по състезанята
                http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                Коментар


                • #68
                  Ето ви и две снимки на ЦР 500 , но доста модифициран , да не кажа че само името и двигатела са му останали

                  Това е първия , които е в кросов вариянт



                  Ето го и Втория които е в СУПЕР мото вариянт



                  Като ги гледам и двата какви са ... направо откачам
                  http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                  Коментар


                  • #69
                    е тва са такива на -сервиз хонда- фирмата
                    -разгледай по задните страници по темата ще разбереш много за нея

                    а това че на твоя човек първият мотор е ср500.. не е много много за хвалене..вторият -няма да му е ср 500 -повярвай ми
                    ..не казвам че нещо е лош мотора
                    -простко поразгледай задните страници и ще ти стане ясно и моето а и на другите мнение..да не се повтаряме

                    Очакваите да го видите по състезанята
                    ..сега вече ни наплаши

                    Коментар


                    • #70
                      тоя синкавия май е с рама от срф250
                      а филтърната кутия е от х модела

                      Коментар


                      • #71
                        До: HONDA CR 500

                        изчетох цялата тема но неразбрах колко точно коня е мотора?имам цр 250 и милех да зимам някоя црф-ка 450,но сега като прочетох темата започвам да се замислям и за цр500..

                        Коментар


                        • #72
                          До: HONDA CR 500

                          абе хора аз имам една кава кх250 и не се удуржа аси представям тоая хонда кво праи осебено ако е двутактова

                          Коментар


                          • #73
                            До: HONDA CR 500

                            Двутактова е !
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • #74
                              До: HONDA CR 500

                              Първоначално публикуван от kol1o0 Преглед на мнение
                              изчетох цялата тема но неразбрах колко точно коня е мотора?

                              през годините от 58 до 68 к.с. съответно при 6000/7500 об./мин. и около 50-55 Nm въртящ момент дали не беше и повече ..... само за сравнение YZF426 примерно достига около 40 Nm
                              "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                              MG Racing Team

                              Коментар


                              • #75
                                До: HONDA CR 500

                                Първоначално публикуван от MM Преглед на мнение
                                през годините от 58 до 68 к.с. съответно при 6000/7500 об./мин. и около 50-55 Nm въртящ момент дали не беше и повече ..... само за сравнение YZF426 примерно достига около 40 Nm
                                УАУ!
                                Не мога да повярвам, че съм карал мотокрос с такъв мотор
                                Ужас! Колко глупости може да направи човек като не разбира
                                2010 CRF 250 R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X