Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki RM 125 или Yamaha YZ 125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Suzuki RM 125 разход на гориво

    Здравейте колеги нов сам и във форума и във офроуд'а та можели да ми кажете каде да се обърна за малко помощ свързан със разхода на моето сузуки рм 125
    купих си го нов каран бил само на трасе а аз го карам оффроуд във гората но прекалено ама прекалено много гори 8 литра бензин за 3 часа ги няма ама 3 часа говоря със почивки не постоянно каране моля ви някой да ми даде някакви идеи много искам да го карам ама немога свършва ми резервуара на най интересното място и после следва бутане иле точене от други мотори..дано да има вариант да се оправи че май сам прецакан много яко със това сузуки мотора е рм125 200 година поне така писхи на каплите му .Благодярия ви предварително и се ИЗВИНЯВАМ за писането на грешното място но немоцах да намеря каде.

    Коментар


    • #17
      От: Suzuki RM 125 разход на гориво

      Първоначално публикуван от SAMY_ Преглед на мнение
      Здравейте колеги нов сам и във форума и във офроуд'а та можели да ми кажете каде да се обърна за малко помощ свързан със разхода на моето сузуки рм 125
      купих си го нов каран бил само на трасе а аз го карам оффроуд във гората но прекалено ама прекалено много гори 8 литра бензин за 3 часа ги няма ама 3 часа говоря със почивки не постоянно каране моля ви някой да ми даде някакви идеи много искам да го карам ама немога свършва ми резервуара на най интересното място и после следва бутане иле точене от други мотори..дано да има вариант да се оправи че май сам прецакан много яко със това сузуки мотора е рм125 200 година поне така писхи на каплите му .Благодярия ви предварително и се ИЗВИНЯВАМ за писането на грешното място но немоцах да намеря каде.
      Здравей!
      1-во оправи правописа си!
      2-ро "купих го нов, бил каран само по трасе..." - това как да го разбираме?
      3-то "3 часа 8 литра" нищо не значи. В гората всичко е много относително и зависи от много фактори.
      4-то това е състезателен мотор. Ако искаш да ти гори малко си взимаш 250 4-т ендуро и се возиш!
      Yamaha WR 200

      Коментар


      • #18
        От: Suzuki RM 125 разход на гориво

        За 1 час в гората една кросова 125-ца спокойно може да изгори един резервоар бензин. Ако си се возел 2 часа и един си почивал, значи не просто всичко е наред, ами дори е икономичен за този вид байкове.
        Иначе може да се направи по-икономичен, но няма да тича като сега. Тези двигатели са така устроени - гребат много гориво за да вървят. Ти знаеш как вървят, така че не виждам нищо притеснително.

        Коментар


        • #19
          От: Suzuki RM 125 разход на гориво

          Рм-а много гори,но пък за сметка на това много ходи.Един приятел,го кара със 100-октанов върви повече от уамаха 426,но за около час час и половина един резервоар стопява.Много зависи и от трасето/гората където караш,но попринцип много харчат 125-ците те са състезателни.

          Коментар


          • #20
            От: До: Suzuki RM 125 или Yamaha YZ 125

            По добре yamaha yz 125 аз сега карам такова.Направо къса ръце.
            Сузукито много чупи скорости и клапи.Така че yamaha е истината

            Коментар


            • #21
              От: До: Suzuki RM 125 или Yamaha YZ 125

              Първоначално публикуван от malchogan Преглед на мнение
              По добре yamaha yz 125 аз сега карам такова.Направо къса ръце.
              Сузукито много чупи скорости и клапи.Така че yamaha е истината

              А ти колко RM-a си имал,че се изказа толкова компетентно?

              Коментар


              • #22
                От: До: Suzuki RM 125 или Yamaha YZ 125

                Първоначално публикуван от isidorov Преглед на мнение
                А ти колко RM-a си имал,че се изказа толкова компетентно?
                Защо му е да има,след като Ямахата къса ръце.Карах РМ 125 2003г в периода 2008-2013 нито скорост нито клапа съм правил.
                0888 074 049

                Коментар


                • #23
                  От: До: Suzuki RM 125 или Yamaha YZ 125

                  Зависи от предишната поддръжка,Апак и башта ми поправя мотори.2 рм-а сме правили,ито скорости и клапи

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X