Обява

Свий
Няма добавени обяви.

xmotos 250cc

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • xmotos 250cc

    Здравейте, искам да дадете своето мнение за Хмотос или по точно за Хмотос 250цц.
    Ако закупя този мотор ще е за сина ми, който е 176см и 70 кг.

    Благодаря предварително !
    Последно редактирано от Chinela; 18-10-09, 18:48. Причина: Непозволен рекламен линк.!!!
    Сузуки Витара 1.6 8V
    Nissan X-trail 2.2DI 2003 Michelin 4x4 215/80/16

    Живеем не както искаме, а както можем !

  • #2
    До: xmotos 250cc

    За този мотор е изписано много във форума, потърсете, прочетете и тогава ако нещо все още не е ясно попитайте.
    С готовност ще помагаме доколкото можем.

    Коментар


    • #3
      До: xmotos 250cc

      Първоначално публикуван от karagiozov Преглед на мнение
      Здравейте, искам да дадете своето мнение за Хмотос или по точно за Хмотос 250цц.
      Ако закупя този мотор ще е за сина ми, който е 176см и 70 кг.

      Благодаря предварително !
      Като за първи мотор не е лош. Кара се леко, не се "стряска", има си усещането за кросова машина. .....
      Последно редактирано от Chinela; 20-10-09, 07:30. Причина: Все още нямате право на обяви за покупко продажби.
      Диян Димитров

      Коментар


      • #4
        От: До: xmotos 250cc

        Аз съм също собственик на такъв мотор и мнението ми е ,че мотора прехвърля като качество цената си.

        Коментар


        • #5
          От: xmotos 250cc

          Здравейте ,наскоро си взех Xmotos 250 cc преди около 1 месец. Отначало се караше добре и много ми хареса . Но 2 седмици след закупуването ,задната спирачка отказа !! Проблема бил в спирачната помпичка ,която дори немогат да оправят ,и от 3 седмици търся от някаде .То гаранцията му мина на мотора ,а е каран една седмица ;ь .При вас имало ли е такива проблеми ? И да знаете от каде мога да си зема нова помпичка ,че вече я носих при майстори ,но не може да се оправи.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X