Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кросово кормило

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кросово кормило

    Здравейте имам един въпрос значи взех си едно кормило което струва 20 лв,но ме притеснява нещо защото като подпра на коляното си и го дърпам към мен и се огъва леко,но кросбара го задържа и се чудя да ли не е опасно да се кара с това кормило ? Благодаря предварително !

  • #2
    От: Кросово кормило

    братле тва кормило го хварли колкото можеш по на далече...не е шега работа

    Коментар


    • #3
      От: Кросово кормило

      Не си прави експерименти, здравето е безценно дай снимки на това кормило за 20 лв., което предполагам е made in china.

      Коментар


      • #4
        От: Кросово кормило

        Приятел ако можеш го върни това нещо ако не може си се прекарал просто с 20 лева. Но може много лоши последици да има
        при едно падане.

        Коментар


        • #5
          От: Кросово кормило

          Благодаря за отговорите казват че уж е алуминиева , но аз я върнах и си взех парите защото може да падна един приятел падна и кърмата се скърши и си сряза ръката и не искам да рискувам ! ето снимките Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-03-13 07.40.11.jpg
Прегледи:1
Размер:65.5 КБ
ID:5570838Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-03-13 07.40.27.jpg
Прегледи:1
Размер:72.2 КБ
ID:5570839 съжалявам за качеството , бързах за училище

          Коментар


          • #6
            От: Кросово кормило

            Минимална цена за ново истинско кормило е 100 лв...Не занам за 20 какво си купил.

            Коментар


            • #7
              От: Кросово кормило

              поразрови в нета има добри кормила втора рака за по 60-70лв ще намериш ако не ти се дават за ново....

              Коментар


              • #8
                От: Кросово кормило

                Виждал съм как подобно кормило се чупи в движение , не при падане а в движение (при спускане ,когато моториста се отпуска с цялата си тежест) . Цяло чудо беше че човека нямаше наранявания , и това кормило струваше 50 лв. ... а това от 20 лв. ....това е престъпление според мен . Има хубави кормила , втора употреба , гледай да са коректни продавачите , най-добре от някой който познаваш , защото някои "търговци" ги нагряват , изправят ги за да са правилни ъглите , но така се нарушава структурата на материала и пак си е опасно да се кара с такова кормило ....
                Последно редактирано от yurgana; 16-03-14, 08:07.
                "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X