Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световна Купа на Нациите по Мотокрос - Lommel Belgium 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Световна Купа на Нациите по Мотокрос - Lommel Belgium 2012

    За тези като мен, дето не са го гледали:

    Първи и втори манш

    Трети манш

    Коментар


    • #17
      От: Световна Купа на Нациите по Мотокрос - Lommel Belgium 2012

      Поне някоя снимка да пусна, че коментарите нещо с клизма

      http://www.erbinspictjers.be/Fotos/F...eeksBlad1.html

      http://www.mxworld.be/gallery/161/1#menu

      http://www.omnimoto.it/foto/popup/11...-lommel-belgio

      http://www.mxworld.be/gallery/160/0#menu
      Последно редактирано от Краси; 01-10-12, 16:16.
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #18
        От: Световна Купа на Нациите по Мотокрос - Lommel Belgium 2012

        Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
        За тези като мен, дето не са го гледали:

        Първи и втори манш

        Трети манш
        Бе, piratebay-а май нещо го свалиха най-после? Или само при мен не се отваря вече няколко дни?

        Коментар


        • #19
          От: Световна Купа на Нациите по Мотокрос - Lommel Belgium 2012

          http://thepiratebay.se/torrent/76861...alifying_Heats

          Коментар


          • #20
            От: Световна Купа на Нациите по Мотокрос - Lommel Belgium 2012

            И при мен не бачкаше 1-2 дни, но вече се оправи.

            Нещо съфорумците са оскъдни от към коментари?
            Не го ли гледахте това уникално състезание или ви мързи да пишете?

            Коментар


            • #21
              От: Световна Купа на Нациите по Мотокрос - Lommel Belgium 2012

              Гледах го ,че даже и квалификацийте. Състезанието беше яко! Пистата допадна най-много на Кайроли и Херлингс и те бяха като извънземни!

              Коментар


              • #22
                От: Световна Купа на Нациите по Мотокрос - Lommel Belgium 2012

                Гледах доста снимки на нациите и като винаги лудница на такова състезание почит от всяка държава се организират и ходят по такива състезания ние тука не можем ли да се организираме и да ходим

                Коментар


                • #23
                  От: Световна Купа на Нациите по Мотокрос - Lommel Belgium 2012

                  Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                  И при мен не бачкаше 1-2 дни, но вече се оправи.

                  Нещо съфорумците са оскъдни от към коментари?
                  Не го ли гледахте това уникално състезание или ви мързи да пишете?




                  Здравейте на всички еми да гледах го Жоре и то отблизо една ЕУФОРИЯ която няма как да я опиша с думи както и да се сетя за
                  това невероятно изживяване ме побиват тръпки. Едно грандиозно шоу един спектакъл както по отношение на организация така и
                  по представяне на участниците тимовете хората,едно нещо знам това не трябва да го пропусне през живота си нито един фен на
                  Мотокроса.Такова мероприятие с толкова огромна посещаемост няма бяха близо 65 000 души който в неделя имах чувството че
                  изригват отведнъж просто жестоко.
                  Относно състезанието нямаше как по добре да стане невероятно представяне както на Немците така и на персонални постижения като
                  Кайроли,Херлингс,Бобришев,де Дайкер Десал и т.н. даже и Американците хванаха 3/тото място като по чудо и се оказаха добри губещи
                  като си признаха,че не са били най добрите и е имало по добри от тях за което ги респектират.
                  Върха беше разбира се Херлингс който от последен стана втори и беше даже готов да чукне и Кайроли,но 6 те световни титли не са
                  случайни това е Херлингс показа че е най добрият в света ПЯСЪЧЕН КРАЛ както му седеше на задника евала кара и то жестоко а трасето
                  на места беше 1 метър издълбано.
                  КЕНИ , МАКС и ШИФЪР още в събота си дигнаха летвата високо и беше трудно да я мине някой освен домакините но
                  тука е важен е отборният резултат и те го показаха най добре може и късмет да имаха даже,но аз се радвам за техният успех
                  беше заслужен.
                  Иначе имаше ЕКЗОТИКА от ВЕНЕЦУЕЛА,ПУЕРТО РИКО,ТАЙЛАНД,БРАЗИЛИЯ, ЯПОНИЯ та дори и комшийте от ГЪРЦИЯ който за жалост
                  се шляпаха горките но бяха там това е важно участваха и се бореха колкото могат.

                  Относно Кемпинга беше добре в петък имаше 2 отворени до неделя отвориха още 2 много хора много чудо много ПАРТИ ужас
                  а най жестокото бяха АНГЛИЧАНИТЕ паплач която е ужасна не се издържат това са си СВИНЕ от стотици години и такива си остават.


                  Еми това е беше просто върхът догодина е в Германия който е навит да се готви и да събира дребни аз пак съм там още отсега ме побиват
                  тръпки ще е велико.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Световна Купа на Нациите по Мотокрос - Lommel Belgium 2012

                    Една много малка част от моята скромна фотосесия не са перфектни защото и уреда ми не е нещо
                    особенно, но е хванал важни моменти. Мудно се качват затова само толкова.

                    Петела не им помогна на Французите,но си беше Атракция дори за Роджър де Костър и Американците.
                    Един Фотос има за тези който смятат че в Севлиево се оставят само боклуци след състезанието да така е
                    но вижте и в Европа за какво се ползваха кофите за смет и не е единствен случай а Къмпинга след това
                    беше като бойно поле. Няма ли човек възпитание няма оправия.
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от charko; 06-10-12, 13:57.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Световна Купа на Нациите по Мотокрос - Lommel Belgium 2012

                      Здравей аз съм на вит за догодина в Германия живот и здраве да се организираме от Тука и да идем като гледах снимки от Англия ,Испания,Германия колко фенове са били в Белгия догодина да се посети

                      Коментар


                      • #26
                        От: Световна Купа на Нациите по Мотокрос - Lommel Belgium 2012

                        http://mxon.motocross-tickets.com/29...cross-tickets/

                        За догодина са пуснати билетите вече.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X