Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Близкия изток

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Близкия изток

    Не ви знам как се свързвате с Дъг, но ако трябва нещо от САЩ да се купува, мога да го купя и изпратя на посочен адрес. Ако е нужно, направо пишете в темата или на лични.

    Doug, I understood the bike broke. If you need parts from USA, I can purchase them here and ship them to any address. My name is Nikolay, I live in San Diego. Hope to hear you are OK soon.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #32
      От: Близкия изток

      СПОТ-а му показва че Дъг се е върнал в Ереван.
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • #33
        От: Близкия изток

        Първоначално публикуван от irishman Преглед на мнение
        Дъг счупил мотора в Армения, някой да има англоговорящи познати в Ереван?
        До колкото разбрах си е поръчал камион да дойде да го вземе и да го върне в Ереван. Навъртях малко разговори, ама сакън, не проговарят английски, накрая се смилиха над мен и ми проговориха на руски...Не знам Дъг как е с руския...

        На картата може би по-точно да се ориентирате къде е в момента http://www.irlandetza.com/?page_id=21
        Аз имам колеги в Ереван и ще му помогнат с каквото трябва, все едно е в Америка. Нека да се свърже с мен по телефона, или и-мейл и веднага ще бъде "обслужен".
        Tel: 1-424-206-1995 9AM-5PM PST. email : office.la@bomargroup.com
        Поздрави!

        Az imam kolegi v Erevan i shte mu pomognat s kakvoto tryabva, vse edno e v Amerika. neka da se svarze s men po tel. ili email i vednaga shte bade " obsluzen"
        Pozdravi .
        Последно редактирано от Bomargroup; 13-08-10, 08:26.

        Коментар


        • #34
          От: Близкия изток

          Имам приятел моторист, който говори Арменски, Английски и Български. Ако ще е от полза ще се включи веднага.
          Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

          Коментар


          • #35
            От: Близкия изток

            Здравейте, аз се свързвам с Дъг, чрез българския му телефон: 00359884685266, той не може да се обажда, по някаква причина , но пък праща смс, но аз като се обадиа си говорим. Виждам, че е в Ереван и се радвам, аз изпратих съобщение на местния клуб (със Слави ровихме в нета и открихме само един, на който уебстраницата не работи), Слави му е дал и телефони, той се е свързал с тях, обеща ли са му да му намерят работилница и да му помогнат с каквото могат, за жалост нямаха с какво да го приберат снощи, последно като говорих с него ме успокои, че може да спи до мотора с уръжие под възглавницата, типично в негов стил. Мястото където го е закъса той описа като "shithole", не е град, просто гранична местност в пълен колорит. Неможеше да влезе в Турция (на 1 км от него) заради войната - границата е просто затворена, Азърбайджан - 1500$ кеш за 3 дневна транзитка и съответно страна, в която мотоциклетите все още не са на мода, Иран - абсолютно забранена зона за хора с грешния паспорт - американски и така остана Ереван - nice people, ама и там моторите са в началото. След малко ще се свържа с него да разбера как е и от какво има нужда. Благодаря на всички предложения за помощ, ще предам и ако има нещо ще кажа.
            Поздрави,
            Поли

            Коментар


            • #36
              От: Близкия изток

              Поли, добре би било да знаем какво и как се е счупило, така бихме могли да бъдем по-полезни.

              П.П. Поли, включи си "шибания" (както се изразяват министрите ни ) телефон!
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • #37
                От: Близкия изток

                Вече са го настанили в работилница, където си е отворил двигателя и намерил счупен лагер. Ще му предам телефоните, съжалявам че по рано не ви информирах но бях ей там.

                http://www.irlandetza.com
                Forever is our today
                http://www.lre-bulgaria.org
                мотора на аватара е на Gorgio

                Коментар


                • #38
                  От: Близкия изток

                  Значи няма място за тревоги и притеснения. В Ереван, предполагам може да се намери въпросният лагер, ако ли не, то тогава ще му мислим, как и от къде, да го изпратим по най-бързия начин. Дъг е добър механик и смяната няма да го затрудни.
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Близкия изток

                    Няма място за притеснения, лагерчетто е стандартно и се надява да го намери в Ереван. Той се чувства добре, такива повреди се случват, отворил си е двигатела и го е открил, яд го е само, че е чисто ново лагерче, както и повечето части са нови и той ги сложил когато го е ребилдвал, а за да се счупи лагерче, според него, означава лошо качество. Ако не намери такова, ще търси от Европа, очаквам и снимки когато има нет, че сега е при някакви хора извън Ереван. Надява се за ден, два да е отново на път.
                    Поздрави,
                    Поли

                    Коментар


                    • #40
                      От: Близкия изток

                      Ей това му е счупеното лагерче, дето бяга малко от оста на въртене, горното е здравото.



                      cam roller or lifter roller.
                      http://www.irlandetza.com
                      Forever is our today
                      http://www.lre-bulgaria.org
                      мотора на аватара е на Gorgio

                      Коментар


                      • #41
                        От: Близкия изток

                        doug: luckily the bearings were of poor quality, & didnt seem to damage anything
                        [19:23:39] doug: hahahaha

                        Това е от моя skype, щом се весели, ще се оправят нещата. Идеята е, ако е възможно да се намери бърз начин за доставка от САЩ до Ереван. Частта ще я намерим бързо там, доставката не е ясна все още.
                        Поздрави,
                        Поли

                        Коментар


                        • #42
                          От: Близкия изток

                          Първоначално публикуван от Motosapiens Преглед на мнение
                          doug: luckily the bearings were of poor quality, & didnt seem to damage anything
                          [19:23:39] doug: hahahaha

                          Това е от моя skype, щом се весели, ще се оправят нещата. Идеята е, ако е възможно да се намери бърз начин за доставка от САЩ до Ереван. Частта ще я намерим бързо там, доставката не е ясна все още.
                          Поздрави,
                          Поли
                          Hey Doug,
                          If I put my hands on the part today by 4pm PST in Los Angeles, It will be in Yerevan via FedEx or UPS in 7-10 calendar days. This is the fastest possible way from America. The only way faster is to give the part to someone who is flying to Armenia in the next few days. I will be able to find a person but I need 2-3 days to call all my friends and find one who will be flying in the next few days.
                          Please send me a phone # to call you and set all details.
                          I try this phone # 00359884685266 but no one answer.

                          Please give me all details about the part so I can look for it in LA.

                          Let me know.

                          Thanks.
                          Последно редактирано от Bomargroup; 13-08-10, 20:25.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Близкия изток

                            Вече съм намерил човек който ще лети в Понеделник 8/16 от ЛА за Ереван и ще бъде в Ереван на 8/18. Нека Дъг или Поли да ми се обадят и дадат тел. за връзка, за да се уточним как точно да си вземе лагерчето от човека които ще пътува.

                            Надявам се да че това ще помогне.
                            Поздрави !


                            Veche sam nameril chovek koito shte leti v Ponedelnik 8/16 ot LA za Yerevan i shte bade v Erevan na 8/18. Neka Doug ili Poly da mi se obadyat i dadat Tel. za vrazka za da se utochnim kak tochno da si vzeme lagercheto ot choveka koito shte patuva.

                            Nadyavam se da che tova she pomogne.

                            Pozdravi !

                            Коментар


                            • #44
                              От: Близкия изток

                              Аз съм Поли,
                              намерих двама приятели да купят частта, но ще отнеме време да се шипнат до ЛА и няма да успеем до понеделник. Дали ще е възможно някой да купи частта от някой дилър в ЛА? Наименованието на частта е: rollers for lifters или rollers for cams. Мотора е Harley Davidson 1975 Shovelhead. Продават се в комплект по 4 лагерчета + иглички за лагерите, цената е около 34$, стандартни са, не са някаква рядкост. http://www.irlandetza.com/wp-content...p/sdc13687.jpg на снимката се виждат лагерчетата, които са накрая на lifterite, едното е леко изместено и иглите са му изпаднали.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Близкия изток

                                иначе това му е телефона: 00359884685266 и преди малко говорих с него.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X