Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монголия 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Монголия 2017

    Част 5та: https://www.youtube.com/watch?v=OBr-kJM2ktU&t=25s

    Коментар


    • #47
      От: Монголия 2017

      Гледам филмчетата и паралелно съм пуснал карта и "се движа" успоредно с вас. Много е забавно. Благодаря за труда да споделите това пътуване.

      Коментар


      • #48
        От: Монголия 2017

        Много път! Ама много! Стотици, хиляди километри и няма нищо интересно наоколо. И като сложиш и лошото време и непрекъснатите ремонти и "пробки" (тапи), сравнително скъпото спане и ядене... Единственото по-евтино нещо е бензина. Когато и аз се стягах пролетта на 2010 год за Байкал и Монголия, разпитвах хора, който са ходили нататък с мотор, Поли жената на Дъг от Мотокампа тогава ми каза. Ми то няма нищо до там, какво да гледаш. Стотици хиляди километри просто няма нищо, чак до като стигнеш до Байкал. И аз тогава се чудех на изказването и... Как може да мина хиляди километри и да няма нищо, какво да видя? Сега видях, че е била абсолютно права.
        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
        Златомир Попов - Forry

        Коментар


        • #49
          От: Монголия 2017

          Така е, наистина няма какво да се види, но от години исках да посетя Монголия и това беше цената. Иначе не бих казал, че километрите са били излишни. Всяко едно пътуване те учи на нещо ново, независимо дали е супер интересно или ужасно скучно. Поне вече знам, че ако пак се наложи, не е проблем да го направя, един вид изпитах себе си.

          Част 6та: https://www.youtube.com/watch?v=uZZAtk2troU&t=25s

          Коментар


          • #50
            От: Монголия 2017

            .........Цял живот изпитваме себе си............И накрая си заминаваме с един костюм...............Иначе филмчетата са страхотни,братле ! Много им се кефя......Няма пътуване от което да не научим нещо, или да не ни обогати с нещо....Човекът е човек,когато е на път, умен човек го е казал......Аз лично много се радвам, когато видя някого, особено приятел да осъществи една своя мечта......Ние живеем докато мечтаем, нали така ?????? Само напред тогава.....

            Коментар


            • #51
              От: Монголия 2017

              Първоначално публикуван от Anton-Varna Преглед на мнение
              .........Цял живот изпитваме себе си............И накрая си заминаваме с един костюм...............Иначе филмчетата са страхотни,братле ! Много им се кефя......Няма пътуване от което да не научим нещо, или да не ни обогати с нещо....Човекът е човек,когато е на път, умен човек го е казал......Аз лично много се радвам, когато видя някого, особено приятел да осъществи една своя мечта......Ние живеем докато мечтаем, нали така ?????? Само напред тогава.....
              Така е приятелю, но отговори ми, моля те на един въпрос: Пишеш в този форум в 4, 5 или 6ч сутринта, ти кога спиш? Или вече спа, когато се жени?

              Коментар


              • #52
                От: Монголия 2017

                Част 7ма - Иркутск и остров Ахлон, Байкал.
                https://www.youtube.com/watch?v=0rpnd5TpC2Q

                Коментар


                • #53
                  От: Монголия 2017

                  След 10 дена каране и 7000 км вече има, какво да се види. Голяма красота! Отвори се и небето, и пейзажа, а цветовете станаха ярки, и всичко засия. За това си струва бухането до там.
                  Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                  Златомир Попов - Forry

                  Коментар


                  • #54
                    От: Монголия 2017

                    Част 8ма - Ахлон, Улан Уде и Монголската граница: https://www.youtube.com/watch?v=3SHJZPrnhbs

                    Коментар


                    • #55
                      От: Монголия 2017

                      Страхотно филмче,братле !!! Тези хора докато не махнат тези глави на Ленин от площадите и не го погребат в земята него самия хаир няма да видят.....Страхотни места, уникална природа, пък дето викаш ти "бахти тези в кви къщи живеят"....Сега взеха да говорят, че Путин е дал езерото Байкал на китайците....Мотат ли се китайци там, дали е вярно ??

                      Коментар


                      • #56
                        От: Монголия 2017

                        Първоначално публикуван от Anton-Varna Преглед на мнение
                        Страхотно филмче,братле !!! Тези хора докато не махнат тези глави на Ленин от площадите и не го погребат в земята него самия хаир няма да видят.....Страхотни места, уникална природа, пък дето викаш ти "бахти тези в кви къщи живеят"....Сега взеха да говорят, че Путин е дал езерото Байкал на китайците....Мотат ли се китайци там, дали е вярно ??
                        Не съм чул такива неща и не мисля, че това е вярно или, че може да стане. Байкал е един от най-големите източници на чиста питейна вода в света и е нещо, като национално богатство. Напротив, Путин им е обещал да строи мост до Алхон, кога точно не е ясно, но е обещал.
                        Последно редактирано от ramar; 24-09-17, 12:02.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Монголия 2017

                          Улан Батор и паметника на Чингис Хан: https://www.youtube.com/watch?v=ZPz7mu1eonQ

                          Коментар


                          • #58
                            От: Монголия 2017

                            Ха Ха, в ролята на Чингис Хан уби рибата.....Ха Ха.......

                            Коментар


                            • #59
                              От: Монголия 2017

                              Евала много ме радват клиповете(другите за екипировка и ревюта са също супер ). Гледам ги веднага след като се качат в тубата. Малко кофти че чак сега виждам темата.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Монголия 2017

                                Да попитам/дано не е писано някъде, че уж не видях де/...С какво е снимано видеото?И...предполагам клипчетата са на 720р, заради пестене на място или да не са прекалено големи филмчетата за Тубата...
                                Поздрави!
                                NISSAN FOREVER
                                -----------------------------------------------------------------------------
                                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X