Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Ориент експрес" Пътуването започна до Луксор и обратно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: "Ориент експрес" Пътуването започна до Луксор и обратно

    Здравейте и от мене "АДВЕНЧЕРИ" леко и безаварийно Аз в момента съм в Кипър ако има нещо с което мога да ви помогна или да ви насоча като минете от тука звънкайте 0035796796409 - Иво. Пък аз ще чакам инфо от вас за фериботите Азия,Африка или там от кадето ще се качите до Кипър и от Турски Кипър до Турция, защото и аз замислям едно пътешествие из Египет с "моторче", та ще ми е доста полезно вашето инфо, аре успехи от мене и качвайте повече снимкички

    Коментар


    • #77
      От: "Ориент експрес" Пътуването започна до Луксор и обратно

      Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
      Андро,моля те,коментирай и другите снимки!!!! Ако трябва,друга тема ще отвориме!

      Сори за спама,ама не се здържах!
      Дай, като направим сбирка, ще си ги коментираме Да не спамим хубавата тема с моите изблици на глупост
      "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
      Gabriel Garcia Mаrquez

      Коментар


      • #78
        От: "Ориент експрес" Пътуването започна до Луксор и обратно

        Поздрави от гадна София. Вчера вечерта се прибрах в студ, мъгла и суграшица. Това е защото си казах, че само сняг не ме е валяло. В крайна сметка се прибрах по крайбрежието и после до Халкидики където времето се развали, така че съм под 5000 километра общо. На моменти приключенията бяха малко повече от желаното, но и аз и Пакистанеца (така се казва мотора) сме добре.Ураганни ветрове вкарващи топъл въздух от Средиземноморието към платата във вътрешността - на места където спокойно бих държал 100-110 скоростта ми падна под 50. И ветрове на талази по крайбрежието ме разхождаха из платното - често само чакъл. Весело беше. Един словак ме наплаши, че много тарашат митничарите по островите и реших да оставя това удоволствие за друг път. Май трябваше да ви следвам по петите да му се невиди. В Ургюп сбърках посоката . Тук е студено, сиво и трябва да се ходи на работа - аклиматизацията е дълга и мъчителна.
        Как я карате? Сигурно не е лесно, като Аллах е свидетел - двама вършат цялата работа!

        Коментар


        • #79
          От: "Ориент експрес" Пътуването започна до Луксор и обратно

          Първоначално публикуван от eVo6 Преглед на мнение
          Здравейте и от мене "АДВЕНЧЕРИ" леко и безаварийно Аз в момента съм в Кипър ако има нещо с което мога да ви помогна или да ви насоча като минете от тука звънкайте 0035796796409 - Иво. Пък аз ще чакам инфо от вас за фериботите Азия,Африка или там от кадето ще се качите до Кипър и от Турски Кипър до Турция, защото и аз замислям едно пътешествие из Египет с "моторче", та ще ми е доста полезно вашето инфо, аре успехи от мене и качвайте повече снимкички

          Мерси Иво, движим се по план. Можем да се чуем на Кипърска земя .

          Днес беше един прекрасен ден сутринта си покарахме по хладно до Wadi Rum който се оказа Toyota city, сигурно имаше поне 300 пясъно боядисани 40ки в момента сме на едно хотелче след Акаба отмаряме след кмуркане при шарените риби и красивите корали








          Ако не заспя ще кача още малко снимки

          Коментар


          • #80
            От: "Ориент експрес" Пътуването започна до Луксор и обратно

            Тук съм качил видео моля който може да го качи в You tube за да излиза директно тук.
            А на самото видео сме двамата с Кацара в невероятна надревара със най старото превозно средство известно на човека

            За утре плана е да влезем в Египет през Израел и после да се върнем. Причината за това решение е високата цена на ферито. Надявам се да нямаме проблем по границите.

            Коментар


            • #81
              От: "Ориент експрес" Пътуването започна до Луксор и обратно

              Босра.Страхотен амфитеатър,много запазен и характерното за него е,че е от черен камък.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #82
                От: "Ориент експрес" Пътуването започна до Луксор и обратно

                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                ... двамата с Кацара в невероятна надревара със най старото превозно средство известно на човека
                Ето ги сладурчетата
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #83
                  От: "Ориент експрес" Пътуването започна до Луксор и обратно

                  Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                  Тук съм качил видео моля който може да го качи в You tube за да излиза директно тук.
                  А на самото видео сме двамата с Кацара в невероятна надревара със най старото превозно средство известно на човека
                  www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                  0898777327

                  Коментар


                  • #84
                    От: "Ориент експрес" Пътуването започна до Луксор и обратно

                    Като гледам, цял ден се "забавляват" на израелската граница.
                    Дано минат по бързо и без много ядове.

                    Коментар


                    • #85
                      От: "Ориент експрес" Пътуването започна до Луксор и обратно

                      Май минаха... поне са при евреите де. Там още колко ще ги бавят, идея си нямам...
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • #86
                        От: "Ориент експрес" Пътуването започна до Луксор и обратно

                        Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                        Като гледам, цял ден се "забавляват" на израелската граница.
                        Дано минат по бързо и без много ядове.
                        Това с минаването през Израел не беше добро решение. Проверките включват разглабяне на превозното средство в отсъствието на водача и пътниците. Освен всички главоболия по влизането в Израел и пътя им назад по суша е вече отрязан.

                        Коментар


                        • #87
                          От: "Ориент експрес" Пътуването започна до Луксор и обратно

                          Вече са в Египет ?
                          Нямаше ли да карат из Израел ?

                          доста набързо са прелетели Елиат.

                          Коментар


                          • #88
                            От: "Ориент експрес" Пътуването започна до Луксор и обратно

                            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                            Тук съм качил видео ....
                            Я, четири магарета се гонят из Петра на... тц-тц-тц-тц-тц-тц ... на автопилот

                            Коментар


                            • #89
                              От: "Ориент експрес" Пътуването започна до Луксор и обратно

                              Бааааааа!......луднахме днес! 5 часа Изрелска граница и 8 Египетска.На Изрелската ни разкостиха.Свалих дори и пепелта от пепелника в колата но сега поне е подредено.За Египтяните думите не стигат да опиша хаоса.Вече си имаме арабски рег.табели и арабски шоф.книжки....Лека нощ!
                              Поздрави!

                              Коментар


                              • #90
                                От: "Ориент експрес" Пътуването започна до Луксор и обратно

                                Ха, честито!
                                И как е гошко-лошко на арабски?

                                Сериозно. След влизането в Израел, откъде мислите да се връщате?

                                п.п.
                                Опс, видях, пак оттам, но през Газа, ивицата Газа???!!!
                                Последно редактирано от rumbata; 06-10-10, 07:42. Причина: недоскив

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X