Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интересни клипчета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Интересни клипчета

    Първоначално публикуван от the slow heart Преглед на мнение
    Баси пичагата тоя Мик, спуках се от завист
    Човека кара много добре , въпреки , че е на години , и въпреки , че мотора го мъчи. Ето в този клип отново изнася уроци на младежта.



    След още няколко клипа , няма да се учудя ако хване флекса и подкара всичко ненужно по Африката.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • От: Интересни клипчета

      малко в страни от предходното клипче, но все пак е по темата. намерих тази холанд/с/ка мацка, с доста откровено мнение за Ройал Енфийлд модел с 411 кубика двигател при пробег 10 000 км. интересна работа ми се стори, та реших да споделя с вас...приятно гледане! https://www.youtube.com/watch?v=BsdKwqc1040
      Последно редактирано от boda nx; 29-03-19, 22:12. Причина: допълване

      Коментар


      • От: Интересни клипчета

        Интересен беше клипа и евала на момата, че е изпукала 10 000 километра за няколко месеца в дивия край на Азия... Ама не мога да се въздържа и да питам: Кой ги произвежда тея мотори и каква е тая лудост!?

        И момата и мотора ще се изгърбят от мъкнене - резервна верига, дискове и кошница за съединител, 2 кила масло (на мотор който сигурно побира едно ). 4 маслени филтъра, 2 въздушни филтъра, жила, накладки. 4те резервни гуми ги извинявам - кара на майци си и не е ясно колко гуми ще спука, ама останалото... Липсва глас от публиката: "Стрино, вземи си хонда!"

        Коментар


        • От: Интересни клипчета

          Първоначално публикуван от AimeR Преглед на мнение
          Интересен беше клипа и евала на момата, че е изпукала 10 000 километра за няколко месеца в дивия край на Азия... Ама не мога да се въздържа и да питам: Кой ги произвежда тея мотори и каква е тая лудост!?

          И момата и мотора ще се изгърбят от мъкнене - резервна верига, дискове и кошница за съединител, 2 кила масло (на мотор който сигурно побира едно ). 4 маслени филтъра, 2 въздушни филтъра, жила, накладки. 4те резервни гуми ги извинявам - кара на майци си и не е ясно колко гуми ще спука, ама останалото... Липсва глас от публиката: "Стрино, вземи си хонда!"
          е как къде-в майка индия естествено. аз също мисля,че носи малко повече от необходимото,ама дълъг път-ще видим докъде и как ще стигне...

          Коментар


          • От: Интересни клипчета

            Тя тази мома маааалко се е изсилила с носенето на тези части. И Павлин обиколи Индия със същият модел мотор Роял Енфилд Хималайън без да носи такива части със себе си и без да има кой знае, какви проблеми с мотора. Този мотор е три пъти по-евтин от Хонда, но това не значи, че е три пъти по-лош... Освен това се произвежда там в Индия, така че навсякъде там можеш да намериш части и консумативи за него, ако се наложи. Там в Индия и Хонда да вземеш то тя няма да е японска Хонда, а най-вероятно ще е Херо Хонда произведена също в Индия по лиценз.
            Много по-изгодно е, като отидеш там да си вземеш местен мотор под наем и да обикаляш с него отколкото да караш, или да транспортираш твоя собствен мотор до там, щото той бил Хонда, или КТМ, или БМВ, или друг.... Наемите там за такива местни мотори са ниски от порядъка на 15-25 $ на ден, зависи, за колко време ще го вземеш. Това не е Европа да ти искат 70-100 евро на ден наем за мотора.
            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
            Златомир Попов - Forry

            Коментар


            • От: Интересни клипчета

              Да и аз мисля, че малко е пракалила с частите, въпреки, че тя обасни подробно защо, но все пак е пракалила. Моето мнение е, че това е можеби най-подходящия мотор да обиколиш Азия към момента. Колко ще издържи е друг въпрос. На моя, за малко над 7,000км му спря километража, започна да задържа задния спирачен апарат, разви се капака на предния зъбак, на няколко пъти ми блокираха скоростите и още ред дребни неща. Имайте в напредвид, че мотора го взех на 19,000км, което за моите разбирания си е направо нов, обаче да си кажа честно изглеждаше по дърт от моята Ямаха, която е вече 10 годишна и е на 140,000км. Не е от начина по който е ползван, просто качеството на материалите и изработката са много ниски. Замисъла и идеята за този мотор са добри и потвърждавам, че може да се кара по всякакви терени с лекота, но надеждноста е сериозен проблем към момента. Съмнявам се, че в близко време ще има някаква промяна. Също така говорих със сериозен човек от Роял Енфийлд, който направо ми призна, че не очакват този двигател да изкара повече от 50,000км без проблеми и между другото, към момента, в който аз бях там, Октомври 2018, те нямаха нито един на повече от 30,000км. 25те конски сили са напълно достатъчно за този регион, но за Европа не мисля, че стигат. Така, че аз лично не бих избрал този модел, като дългосрочна инвестиция. Иначе да, може да се наеме навсякъде и цените са, както каза Владич / 15-25 долара на ден.

              Ако на някой му се гледа видео, може да го направи тук:https://www.youtube.com/watch?v=qcJ3TZhnbTQ&t=4s На Английски е, но мисля, че е по важно да се види какво показвам от това какво казвам. Мнението на всеки е субективно.
              Последно редактирано от ramar; 31-03-19, 11:42.

              Коментар


              • От: Интересни клипчета



                Интересно падане, при което мотора е отписан за тотална щета, защото застрахователя държал всичко одраскано да се замени. И в коментарите е веселба - автора на клипа е качил и документа за щетите от БМВ.

                Коментар


                • От: Интересни клипчета

                  Струва ми се, че гумите му бяха виновни за това падане. Ако беше с по-шосейни гуми нямаше да падне. Интересно, че те тези мотори имат тракшън контрол и разни електронни стабилизации... Нищо ли не сработи? Или зависи на каква програма е карал в момента.
                  Тотална щета за така ожулен мотор е мнооого пресилена работа, но там вече застрахователите имат думата.
                  Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                  Златомир Попов - Forry

                  Коментар


                  • От: Интересни клипчета

                    Не вярвам да има система която да те опази, ако тръгнеш да се пързаляш докато си толкова наклонен. Тракшън контрола мисля, че играе с газта, а искрата си е константа спрямо режима в който се кара. Ако системата ти намали газта при такова положение директно ще те бутне, а ако мотора тръгне да дава газ сам при такъв завой аз лично ще почна на всяка смяна на маслото да викам и поп да пее на мотора.

                    Иначе и аз вярвам, че гумите са второто най-виновно нещо след водача...
                    Последно редактирано от AimeR; 08-04-19, 14:17.

                    Коментар


                    • От: Интересни клипчета

                      На мен пък ми се стори, че причината е нещо разлято на асфалта в дясно от разделителните линии, по посока на движение ... масло може би?

                      Коментар


                      • От: Интересни клипчета

                        май много наклон му даде,знам ли?....

                        Коментар


                        • От: Интересни клипчета

                          По асфалта действително се вижда нещо , но се появява когато вече е тръгнал да изпуска завоя. Според мен причината е , че натисна задната спирачка когато видя че изпуска завоя , и това в комбинацията от неподходящи гуми и накичения като коледна елха мотор , се оказа фатално.
                          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                          Коментар


                          • От: Интересни клипчета

                            Трагичното не е смъртта, а животът, който
                            хората живеят или не изживяват до смъртта си.
                            Чарлз Буковски

                            Коментар


                            • От: Интересни клипчета

                              RESCUED IN IRAN - Royal Enfield Himalayan BS4


                              Стрина с енфийлда си използва частите... За да скъса 3 пъти жило на съединителя и тя не прави нещо като хората, но какво?

                              Коментар


                              • От: Интересни клипчета

                                абе или много го "опъва", или много го 'мачка"...към края на видеото си признава че може да е заради повдигачите на кормилото....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X