Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка из Родопите.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jimm
    отговори
    Абсолютен разкош, обичам ги тези Родопи и изобщо Българските планини ми въздействат много силно.
    Аз скитах малко из Кюстендилско този уикенд прикачвам малко снимки, твоите са по-хубави,но все пак Конявката планина, връх Виден и около Невестино
    Прикачени файлове

    Остави коментар:


  • ВладиЧ
    отговори
    След Доспат минах през Борино и продължих в посока Тешел.


    Родопски пътища.


    Удоволствие е да се кара из Родопите!


    Поглед към Гьоврен.


    Родопски пейзаж.

    През Тешел и Грохотно продължих към Девин. От там свих към Михалково. Девин - Михалково - Кричим са направили чисто нов път с перфектен асфалт. Разчистили са и площадки, от които се гледа панорамата и се виждат части от язовирите по каскадата в по-ниското. Всичко това съчетано с много слабият трафик в делничният ден направи преживяването, кефа и релакса от тази разходка невероятни.


    Задният край (началото) на язовир Цанков камък. В дъното части от Михалково.


    Гледки към част от Цанков камък.


    Цанков камък.


    Това вече е гледка от язовир Въча, бивш Антонивановци.


    Паметникът на Антонивановци на другият бряг на язовира.


    Стената на язовир Въча.


    Стената на язовир Кричим.


    BMW R 1100 GS
    Цялото пътуване извърших хей с тази моторетка. Близо 250 км невероятен кеф и релакс. Горе по високото миришеше на бор и зелена трева, а долу в ниското цъфтят акацийте, така че, и миризмите бяха прекрасни. Надявам се и вие да се изкефите, като погледате малко родопски красоти!
    Последно редактирано от ВладиЧ; 14-05-20, 16:55.

    Остави коментар:


  • ВладиЧ
    отговори
    Вчера ( вторник) делничен ден пак потеглих, за да си направя разходката, която отложих в неделя. Потеглих направо през Септември - Варвара по дефилето към Велинград. Отбих се през Ракитово и от там Цигов чарк.


    Вили при курорта Цигов чарк.


    БМВ-то пред язовир Батак. В ляво част от Цигов чарк.

    От Превала тръгнах нагоре по прохода към Доспат. На Картела над 1600 м нмв имаше тук, там сняг под боровете, но пътя беше сух и сравнително чист от пясък.


    Гледка от язовир Голям Беглик.


    Наближавам язовир Доспат. В дъното град Доспат.


    Язовир Доспат.

    От Доспат тръгнах към Девин. Над града имаше място с панорамна гледка, която не пропуснах.


    Родопи. В дъното се вижда Рила.... Оказа се, че не е Рила, а Боздаг в Гърция. Благодаря на колегата за информацията.
    Последно редактирано от ВладиЧ; 14-05-20, 16:51.

    Остави коментар:


  • ВладиЧ
    отговори
    До тук добре... Както казал един, който падал от един небостъргач и стигнал до десетия етаж... Ами от тук нататък?!?!
    Ще напиша и опитам да кача пак всичко и ако пак го изтрие повече няма да стъпя в този сайт.

    Остави коментар:


  • ВладиЧ
    отговори
    Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
    Снегът вече е високо. Пътищата в планината, около 1000-1300 м нмв, почти се изчистиха от пясъка, даже извънредното положение, и то приключи. И така реших да пообиколя Родопите. Маршрутът ми е почти стандартен. Величково (край Пазарджик), язовир Батак и от Превала нагоре към Доспат, Девин, Михалково, Кричим и пак към Пазарджик. Първият опит направих в неделя, така че първите снимки ще бъдат от язовир Батак. Минах най-напред през Дебращица, курорта Свети Константин и Дъното.
    Язовир Батак сниман от Дъното.


    Язовир Батак. На заден план Рила.

    Времето беше прекрасно и навсякъде имаше тълпи народ, и камара коли повечето със софийски номера. Аз хич не обичам калабалъка, особено, когато карам да ми се пречкат разни тенекии по завоите. Разбрах, че няма да се получи разходката и обърнах мотора към Пазарджик. На връщане минах през Ракитово и дефилето над Варвара. Ето една снимка от там.


    Скалите над гара Цепина.
    Последно редактирано от ВладиЧ; 13-05-20, 19:10.

    Остави коментар:


  • Пенчо
    отговори
    Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
    Нищо не става. Изтри цялата тема и камара снимки. Не знам какво са направили с тоя тъп сайт. Не ми се пише отново един час.
    Не пиши директно в какъвто и да е сайт! Повече от няколко изречения. Вече е доста тегаво. Пиши си на компа и после го прехвърляй.

    Остави коментар:


  • ВладиЧ
    отговори
    Нищо не става. Изтри цялата тема и камара снимки. Не знам какво са направили с тоя тъп сайт. Не ми се пише отново един час.

    Остави коментар:


  • ВладиЧ
    отговори
    То и аз чакам, но не ще да качва, това което съм написал и снимките.

    Остави коментар:


  • cnc82
    отговори
    Чакаме с нетърпение !

    Остави коментар:


  • ВладиЧ
    отговори
    Язовир Батак сниман от Дъното.

    Остави коментар:


  • ВладиЧ
    започна тема Разходка из Родопите.

    Разходка из Родопите.

    Снегът вече е високо. Пътищата в планината, около 1000-1300 м нмв, почти се изчистиха от пясъка, даже извънредното положение, и то приключи. И така реших да пообиколя Родопите. Маршрутът ми е почти стандартен. Величково (край Пазарджик), язовир Батак и от Превала нагоре към Доспат, Девин, Михалково, Кричим и пак към Пазарджик. Първият опит направих в неделя, така че първите снимки ще бъдат от язовир Батак. Минах най-напред през Дебращица, курорта Свети Константин и Дъното.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X