Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До ИРАН 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До ИРАН 2012

    Пътеписа е страхотен,просто много увлекателно разказваш!!!Дано да имаш още много такива пътувания,та после да ни разказваш!!!!

    Коментар


    • От: До ИРАН 2012

      Първоначално публикуван от МИТЬО(питона) Преглед на мнение
      Съжалявам,че отнех ,толкова много време от вниманието ви.
      С толкова голямо удоволствие ти го дадох че си нямаш никаква идея.
      Даже ако разбереш колко е голямо ще напишеш и пътеписа за Египет.

      Коментар


      • От: До ИРАН 2012

        Благодаря и аз. Не съм спал,докато прочета всичко.
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • От: До ИРАН 2012

          страхотно преживяване, определено увлекателно разказваш

          и аз бих прочел с кеф пътепис за Египет

          Коментар


          • От: До ИРАН 2012

            Благодаря за споделените емоции!
            Гледам, че в Одеса си се разходил по Делибасовска и "безистените" наоколо.
            От там имам един спомен за платени около 20$ за две кафета и сладоледи.
            Операта не се е променила, както и морския вокзал.

            Къде е следващата посока? ....
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • От: До ИРАН 2012

              Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
              ...От там имам един спомен за платени около 20$ за две кафета...
              Спам, сори... не се сдържах ... CarTest е виновен
              По някое време, мноого отдаван (вече). Зората на Самостийна Украйина, гривните и т.н. Навсякъде криза и мизерия, Одеса, както всеки път - леко встрани. Пристанище все пак, пък и ... Одеса
              Прибирам се от обект към квартирата (по него време беше на 50м от Потьомкинската лестница), деня хубав, багаж няма и ходя пеш и се наслаждава (само визално! защо - отделна тема) на хубавиците наоколо и на слънцето. И изведнъж ... аромат на прясно смляно кафе!
              По него време тая стока беше дефицит, не защото нямаше кой да я достави, а защото почти никой не я употребяваше. Където пък го имаше - нямаха особено ясна идея как се прави. А кафето, което си носих от БГ беше свършило преди седмица - командировката се оказа по-продължителна от очакваното. Както и да е.
              По аромата, по аромата и стигам до една будка, нещо от сорта на нашите за вестници, пред нея 2 маси с 5-6 стола, няма никой, вътре в будката - лелче на около 40 (баси, сега аз съм на толкова ), каса Фанта, каса Кока-Кола и една мъничка домашна кафе-машина, Плевенско производство. Поръчвам си кафенце. С Фантичка. Буля ме изтръска $7 за кафето и $3 или $4 за фантата. Позагорча ми, ама ... поне кафето беше наистина хубаво
              Само за справка, добра чешка бира на, да речем 200 метра от там,струваше $3 бутилката...

              П.П. За "отделната тема": Все още ли нивото на Спин-заразните девушки е по-зле от в Африка или вече са се постреснали?
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • От: До ИРАН 2012

                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                .............................

                П.П. За "отделната тема": Все още ли нивото на Спин-заразните девушки е по-зле от в Африка или вече са се постреснали?
                Не съм проверявал скоро .....
                Ама е добър повод ....
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • От: До ИРАН 2012

                  Първоначално публикуван от Layer Преглед на мнение
                  С толкова голямо удоволствие ти го дадох че си нямаш никаква идея.
                  Даже ако разбереш колко е голямо ще напишеш и пътеписа за Египет.
                  Първоначално публикуван от simson Преглед на мнение
                  страхотно преживяване, определено увлекателно разказваш

                  и аз бих прочел с кеф пътепис за Египет


                  За Египет,разказа няма да е актуален,вече(2010г.).Минавахме през Сирия,Йордания,Израел,Египет,Кипър,Северен Кипър и Турция.Сега там е, един голям батак.Тогава,бяхме повече хора,и всеки възприе,пътуването по различен начин.Иначе,пак беше голямо приключение,но него си го оставям за масата.
                  Димитър Анастасов
                  d.anactacov@gmail.com

                  Коментар


                  • От: До ИРАН 2012

                    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                    Благодаря за споделените емоции!
                    Гледам, че в Одеса си се разходил по Делибасовска и "безистените" наоколо.
                    От там имам един спомен за платени около 20$ за две кафета и сладоледи.
                    Операта не се е променила, както и морския вокзал.

                    Къде е следващата посока? ....
                    На Дерибаска си купих сладолед,но не си спомням,да е скъпо.На едно малко кафене,пих добро кафе,за около 2$.Не ми направи впечатление на скъпарски град.
                    Димитър Анастасов
                    d.anactacov@gmail.com

                    Коментар


                    • От: До ИРАН 2012

                      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение

                      Къде е следващата посока? ....

                      Имам,няколко идеи,но фаворита,ще стане ясен ,след Нова година.Проучвам,още.
                      Имам отдавнашна идея, за голямо пътуване,но за сега е трудно осъществимо.Ако,успея да си намеря спонсор,от сега знам ,накъде да хвана.
                      Димитър Анастасов
                      d.anactacov@gmail.com

                      Коментар


                      • От: До ИРАН 2012

                        От мен - желая ти да намериш! Пускай по някое тото от време на време, знае ли се
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • От: До ИРАН 2012

                          Малко Ганьовски въпрос,ама колко горе-долу,ти се върза това невероятно преживяване?То е ясно че кеф цена няма,но понякога без някакъв минимум,кефът си остава мираж!

                          Коментар


                          • От: До ИРАН 2012

                            Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
                            Малко Ганьовски въпрос,ама колко горе-долу,ти се върза това невероятно преживяване?То е ясно че кеф цена няма,но понякога без някакъв минимум,кефът си остава мираж!
                            Най задавания въпрос.
                            Точно,не мога да определя.не си водих сметка,за разходите преди тръгването.Гуми,накладки,масло,филтри,разни аксесоари,допълване на екипировката,визи,покани ,други документи.Грубо 1000лв.
                            На самото пътуване,имах 2000Евро.,в кеш и карта(общо).Изхарчих ги до стотинка,но имах някои непредвидени разходи,като ново яке,пътна помощ,бензинова помпа и разни други(300$).
                            Лошото е,че продължават разходите.Незнам дали писах по горе,но едва ,преди две седмици получих снимка от камерата в Старо Оряхово.Глоба 200лв.Минах над 12000км,9 държави,а единствената глоба е от Бг,навръщане.Много съм бързал да се прибера!
                            Също и мотора.до оня ден беше в бокса.Трябва,да се купят ,още някои работи.
                            НО Кефът е безценен.
                            Димитър Анастасов
                            d.anactacov@gmail.com

                            Коментар


                            • От: До ИРАН 2012

                              Благодаря,и на мен в главата ми се въртеше нещо подобно,даже в чужбина човек трябва да има и някакъв резерв,особено ако е сам.Но пътеписа ти е много увлекателен,личи си че имаш приключенски дух.С нетърпение очаквам следващия,и ти пожелавам само приятни емоции в бъдеще!!!!

                              Коментар


                              • От: До ИРАН 2012

                                Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
                                Благодаря,и на мен в главата ми се въртеше нещо подобно,даже в чужбина човек трябва да има и някакъв резерв,особено ако е сам.Но пътеписа ти е много увлекателен,личи си че имаш приключенски дух.С нетърпение очаквам следващия,и ти пожелавам само приятни емоции в бъдеще!!!!
                                Естествено,че трябва да имаш жокер.Аз имах и втора карта,но така и не се стигна до нея.
                                Димитър Анастасов
                                d.anactacov@gmail.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X