Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

    Бански за жените и шорти за мъжете.
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • #47
      От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

      Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
      Имам и снимки наплажуващи, имам и снимки на къмпингуващи, имам и снимки с местни...
      Не знам дали е нужно да доказвам твърденията си и с нотариални заверки...
      Приключвам тази тема, а който не вярва и не робува на предръсъдъци - да иде да се убеди. Само 500 км от София..

      Определено това е вече фаворит варианта, предвид, че до Северното ни черноморие е същите километри, но колкото и да го обичам, пиябството и наркоманията го е завладяла и него...
      Проследих ти пътуването в SR! :-)
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • #48
        От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
        Проследих ти пътуването в SR! :-)
        Там бе силно цензурирано и голяма част от емоцията липсваше.
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • #49
          От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

          бански, мански, снимки на каки нема да видиш, а не е и нужно! пешо,кажи машината как се държа-нещо да и липсваше?...проблеми някакви?...

          Коментар


          • #50
            От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

            Можех само да предположа, че е „кака", под бурката. Говоря за Инеада.
            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
            LZ1EMS

            Коментар


            • #51
              От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

              Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
              Снимка на плажуващи
              Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
              Лично аз говорех за плажуващи такива.
              Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
              Просто ми беше интересно да ги видя. Няколкото такива, които съм наблюдавал в Инеада бяха с бурки...
              Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
              Можех само да предположа, че е „кака", под бурката. Говоря за Инеада.
              Докторе, дай да ти сипя да хапнеш, че гледам все на тънката част те влече...

              Тръгнах за оня край с цел КЛАСИЧЕСКИ туризъм, без да си правя сметка да заничам какво има под бурките или в потурите на хората.
              По принцип съм крайно толерантен и не деля хората на "тия" и "ония", на "рязани" и "нерязани", на християни и "друговерци"...
              Много зле и социалистически възпитани познати даже дръзнаха да ме питат дали не съм се обрязал, че толкова ми е харесало? На тях им отговорих, че показвам лично и БЕЗ право на консумация...
              Докторе, знаеш, хора се снимаш ако ги питаш за тяхното съгласие. Ти ако си щракал в Инеада... дай да не уточнявам... до голяма степен не си уважил правото им на личен живот. От там нататък няма какво повече да чуя и не иска да чуя за "акъли" и "впечатления"...

              Ако толкова някой го е закъсал да гледам женски кълки под бурки - има доста видео съдържание в сайтовете за възрастни.

              АЙДЕ да наблегнем НАЙ-ПОСЛЕ на ФОРУМНАТА ХИГИЕНА и да не спамим с подмятания, провокативни лафове и даже верски нелепости!



              Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
              бански, мански, снимки на каки нема да видиш, а не е и нужно! пешо,кажи машината как се държа-нещо да и липсваше?...проблеми някакви?...
              Борил, благодаря за смисления въпрос! НАЙ-ПОСЛЕ!
              Всичко мина гладко.
              Плана беше: София -> с. Бегендик -> Малко Търново -> Царево -> Резово -> Камен бряг -> с. Езерец ->София
              Програмата я съкратих заради непредвидени разходи, иначе първоначално имаше един Босфор и една Одеса...
              Първия и последния етап, като най-дълги ги минах нощно. На връщане умрях от студ покрай Балкана...
              Етапа Царево -> Резово го отсвирих, понеже ми призля от 4-те загубени часа заради задръстване на ГКПП М. Търново от наша страна. Баш в най-голямата жега!
              Иначе М. Търново -> Царево е изцяло офрод, въпреки "асфалта". Там новите гуми си казаха думата и поне си направих кефа.
              Като цяло само наливане на бензин и смазване на веригата.

              Имах 7 нощувки на 5 различни места.

              Много, има много каране в тоя район и пак ще се ходи!
              Последно редактирано от p-pleven; 04-07-17, 08:10.
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • #52
                От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

                Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                пиябството и наркоманията го е завладяла и него...
                Какво имаш предвид...пиянство и наркомания???
                Аз също пътувам доста по тези дестинации и дори август възнамерявам да ида на Крапец със семейството на каравана
                Cherokee WJ 4.0L- NP242
                Honda Africa Twin XRV 750

                Коментар


                • #53
                  От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

                  Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                  Какво имаш предвид...пиянство и наркомания???
                  Аз също пътувам доста по тези дестинации и дори август възнамерявам да ида на Крапец със семейството на каравана
                  Няма проблем. Но постоянно се краде на север, лятото... Не, като да не съм всяка година.
                  Крапец не ми е на душа и не ходя там.
                  Пресни спомени от Езерец: Дойдоха едни селяни за една вечер и еххххаха майката на почивката на всички наоколо. Кьочеци, викане + пиене, естествено.... "Почивка" ли? На другата вечер пътувах и заради недоспиване щях да заспя на мотора 50 км преди да се пристигна...
                  Пресен, дочут разговор предния ден от Камен бряг: "Трева купи ли? Да, 4 грама"....
                  Последно редактирано от p-pleven; 04-07-17, 09:37.
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • #54
                    От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

                    Мина ли покрай границата /Демиркьой-Дерекьой/ да провериш бойната готовност на аскера?
                    Honda XL600LM, 1987
                    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                    Коментар


                    • #55
                      От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

                      Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                      Мина ли покрай границата /Демиркьой-Дерекьой/ да провериш бойната готовност на аскера?
                      Не, не... Другия път, обещавам!
                      Имаше доста поделения по "царския път". До КПП-тата, зад чували с пясък стърчаха поне по 3-4 дула. До Инеада спрях пред едно такова КПП-а за да попитам за посоката. Войничетата бяха до оградата. В момента, в който спрях, показалците на десните им ръце "скокнаха" на спусъците... Е, няма драма, там е оживен път. Показаха ми посоката...

                      Под Резово, турските туристи явно и те не бяха много ориентирани, какво значи табелата "Забранена зона". Един се беше залетял да влиза с колата посока заставата,ама някакъв човечец го убеди да се върне...
                      Публикувайте отговор

                      Коментар


                      • #56
                        От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

                        Не е точно по темата,но вчерашни снимки от северния бряг.














                        Направи впечатление че турското знаме го няма.
                        Последно редактирано от Roninn; 19-07-17, 07:12.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #57
                          От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

                          А кръчмичката на бай Васил там ли си е, долу в ниското, до реката?

                          Коментар


                          • #58
                            От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170625_162046126_HDR.jpg
Прегледи:1
Размер:485.4 КБ
ID:5760304

                            Явно от скоро го няма. В дясно на мене има още по-голямо знаме, но е в поделението. В ляво от мене е при устието.
                            Публикувайте отговор

                            Коментар


                            • #59
                              От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

                              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                              А кръчмичката на бай Васил там ли си е, долу в ниското, до реката?
                              Да,вчера цял ден валя,в кръчмата имаше доста хора,отпред имаше колоритна табела,нещо от рода преди да влезете ,това е кръчма за хора с клубни карти,четете и не ни пречете....цитирам по памет
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • #60
                                От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

                                Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                                [ATTACH=CONFIG]922415[/ATTACH]

                                Явно от скоро го няма. В дясно на мене има още по-голямо знаме, но е в поделението. В ляво от мене е при устието.
                                Опитвам се да позная,на лявото ти рамо,има нещо като метална кула(съоръжение),това в Бг ли е
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X