Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи колеги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

    Примерно 18 съм Ок
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

      Добре, ще го глася и аз за тогава.
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

        Ок,ако имаш време можем да вземем трансалпина-трансфагараш или обратно,или само трансфагараш,нямам претенции никакви,оставям на теб да решиш.От завчера кумеца ми казва давай да ходим,казах добре,вчера не ще....Само ми пусна мухата...
        Та аз съм Ок,пиши каквото решиш и от къде тръгваме
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

          При всички положения ще търся маршрут по земя, поради тъпотиите на милицьонерите в БеГе. Инфо тука: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=221211. Рискувам да изпусна ферибота.

          По принцип тръгвам от София и явно Дунав мост-2 или Русе - се тая, и после се чакаме някъде. Да се прибера утре и гледаме прогнозата. Аз съм ОК за всеки вариант. За момента съм свободен.
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

            давайте смело! и задължително проверете датите през които проходите са отворени! да нема изненади и да се връщате. за горе на самият проход ще ви трябва и по-топла дрешка-не забравяйте. знам,че сте екипирани мотористи,ама все пак да си кажа. аз бях там /трансалпина първо/ през 2015-4 юли имаше още сняг покрай пътя, но беше +8 градуса. а долу в равното беше +28...
            Последно редактирано от boda nx; 03-08-17, 10:22. Причина: допълване информация

            Коментар


            • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

              И тая година няма да е, но все някой ден слънце ще огрее и в кучия гъз!
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                18-ти по кое време на границата?
                Аз мога да бъда примерно на някой Дунав мост към 17 часа, но пък мога и да се пробвам да догоня или пресрещна някъде групата.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                  Привет, колко човека е групата към момента?
                  с какви средни скорости движите иимате ли план за самия уикенд 18-20?

                  Спането на палтки или хотели/мотели?
                  You'll never find out - I got no key hole....

                  Коментар


                  • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                    Ronin знае чудесна полянка за преспиване на палатка...
                    Само да е хубаво времето!
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                      Аз съм "чаршаф-турист".
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                        Oт 15 август го дават 3-4 дни хубаво време в тоя район на Карпатите, но периодът е малко дълъг. Трябва да се провери прогнозата точно два, три дни преди тръгването. Ако тръгнете след 18-ти влизате в почивните дни, което не е никак добра идея за минаване на проходите там. Калабалъка по пътя става много голям и няма да можете да се изкефите по завоите от тарапаната.
                        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                        Златомир Попов - Forry

                        Коментар


                        • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          18-ти по кое време на границата?
                          Аз мога да бъда примерно на някой Дунав мост към 17 часа, но пък мога и да се пробвам да догоня или пресрещна някъде групата.
                          Давай да се разбираме


                          Аз ще нося палатка,не ми е интересно на хотел,омръзнало ми е.Моята идея е да бягам от цивилизацията ако ще и за двата дни,мога да се търкалям и в кал като магаре,за почивните дни е ясно,но през седмицата съм много натоварен,петък от обяд съм Ок...
                          Ако тръгнем в петък в 17 часа,значи да спим две вечери,аз съм Ок,някъде преди питещи ,спирах в една поляна,ще и намеря гости координатите ако трябва.
                          Последно редактирано от Roninn; 03-08-17, 13:13.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                            Владич, аз съм бил там поне 6-7 пъти и не ме бърка колко е натоварено, но е хубаво вечер да си с компания, та:

                            с какви скорости движите и колко човека сте за сега?
                            You'll never find out - I got no key hole....

                            Коментар


                            • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                              Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
                              Владич, аз съм бил там поне 6-7 пъти и не ме бърка колко е натоварено, но е хубаво вечер да си с компания, та:

                              с какви скорости движите и колко човека сте за сега?
                              Пешо(p.pleven),Аз ,s_s1 трябва да потвърди,ако има някой да се обажда,
                              По миналата година с p.pleven не сме вдигали над 100 км.Поне аз поемам ангажимент всички които влезем в Румъния,да съм на разположение докато последния не влезе обратно в Бг.Тоест независимо кой как кара сме екип,ако на някой му се кара бързо ,да кара,просто се разбираме къде ще се изчакваме ,събираме и т.н
                              Като естествено никой не е задължен да се съобразява с другите,хора и характери всякакви,ако някой иска да тръгне в друга посока или да се върне ,си има пълна свобода да го направи.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                                Със S_s1 си говорихме днес,ми се ще да обобщим нещата.
                                По миналата година около 11-12 август умряхме от жега,особенно на връщане преди Русе помня един безкраен прав асфалт и 42 градуса жега.
                                Миналата година пак около същата дата на тръгване от Пловдив до Русе умрях от студ.От Русе нататък се стоплих....

                                Аз нося малка палатка,малко гедоре,нож,зарядно за телефон, фотоапарат,зимна подплата и мембрана,анцунг и две три консерви,няма нужда от друго.

                                Та който е ходил знае,който не е ходил,сега е момента да направи едно впечатляващо пътешествие с мотора.

                                Ако някой го притеснява финансовата страна ,за бензин ,поне моя мотор изгаря около 50 литра бензин от Пловдив до Сибиу и обратно ,със храната ,безалкохолни закуски и т.н примерно 150 лв.
                                Аз нося единствено две виза карти и никаква пара кеш.Ако не приемат виза,пожелавам лек ден и продължавам нататък.

                                Да,петък до неделя е натоварено ,но не и за мотори.

                                Така че който се колебае да мята палатката,след 30 дни вече ще е есен !
                                Последно редактирано от Roninn; 03-08-17, 19:18.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X