Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко информация за мотор BMW F650GS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко информация за мотор BMW F650GS

    Privet na vsi4ki off riders,
    az sam nov vav foroma i novak v off karaneto, no imam silno kasano off motor ( bmw f650gs) koito izkam da go modernezikam v stil "dakar". Siakakva informazia za magazin, internet ili vnositali na off road 4asti e dobre do6la.
    msm

  • #2
    Привет MSM,

    добре дошъл в този форум. Най яката фирма предлагаща модификаций за BMW-та е http://www.touratech.com/.

    PS: Ако имаш възможност да пишеш на кирилица всички ще сме ти благодарни

    Коментар


    • #3
      Tourtech е изваснана германска компания с типични европейски зени,аз се надявах да намеря нещо в българия.

      Коментар


      • #4
        Незнам да има БГ фирма тунинговаща моциклети БМВ. Ако ми кажеш какво точно то трябва може и да те насоча към някой който да ти свърши работа...

        Коментар


        • #5
          иэвиненивам се эа эакасненя одговор
          трябва ми 21 инчова предна джанта ,по добро окачване и олекотяване на рамката това е за начало

          Коментар


          • #6
            Хмм
            като "слушам" кво си решил май ще е по добре направо друго моторче да си потърсиш

            Коментар


            • #7
              определено

              Коментар


              • #8
                Lubovta mi kam bmw e dosta goliama i nemoga da izneveriavam.

                Коментар


                • #9
                  Ако парите не са проблем, си вземи Ohlins окачване. Дриго по добро за този тежък мотор се съмнявам да намериш, защото всичкото окачване което може да си купиш от разни места е старо кросово, или от стари ендуро мотори, които на дали са по добри от това което имаш.

                  21": може да си куписх един обрач 21" от Яхиново и да го прехвърлиш на твоята главина, само трябва да е с същият брой спици и главината ти да е с стандартни спици. Може и да си поръчаш от дарукар спици от Дакар модела(предполагам че е с 21") и даже обръч.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Малко информация за мотор BMW F650GS

                    Здрасти колега.......и аз съм има на F650gs. Издирвам напоследък и други, но май сме супер малко. Да не кажа, че ти си първия, който виждам. Не е лошо да се запознаем и да обменим инфо..
                    мейла ми е mitkostoichev@mail.bg

                    Коментар


                    • #11
                      До: Малко информация за мотор BMW F650GS

                      Първоначално публикуван от mitkosto Преглед на мнение
                      Здрасти колега.......и аз съм има на F650gs. Издирвам напоследък и други, но май сме супер малко. Да не кажа, че ти си първия, който виждам. Не е лошо да се запознаем и да обменим инфо..
                      мейла ми е mitkostoichev@mail.bg
                      Колега не са малко феновете, а моторите Сега по-сериозно - темата е от 2006 пети месец...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X