Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой къде се подвизава

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кой къде се подвизава

    Здравейте колеги. Не намерих никьде тема в която да пише, кой кьде се подвизава в този момент, а мисля, че ще е полезно да се обозначим (извьн нашата татковина). Какво ли не се случва докато сме на пьтя и при нужда винаги е добре дошла малко помощ. А знае ли човек, може и професионалните интереси на сьфоромците да сьвпадат ...
    Та да си дойда на думата. Аз се намирам в Москва. Не са много нещата, с които мога да сьм полезен, но знае ли човек?
    Ако модераторите преценят, че това е излишна тема, или вече сьществува (и аз не сьм я видял), или не и е тук мястото- действайте
    HONDA XL650

  • #2
    От: Кой къде се подвизава

    Във Виена / Австрия , помагам с каквото мога.
    Телефона го пише в подписа
    Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
    Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
    Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

    Коментар


    • #3
      От: Кой къде се подвизава

      За това трябваше да се сетим отдавна, както си е в HUBB...

      Аз съм повечето време в София, но мога да помагам и на хора в/около Ню Йорк, Монреал и Маями.

      ilian.va
      gmail
      You'll never find out - I got no key hole....

      Коментар


      • #4
        От: Кой къде се подвизава

        Сан Диего, Калифорния.
        Познавам идеално местата от където стартира и финишира Baja 1000. Та ако я закьса някой да се обажда. Във форума съм всеки ден.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #5
          От: Кой къде се подвизава

          В събота откривам лова в Троян,в понеделник съм на Троянския манастир,а ако някой има нужда в северен Лондон, ще се опитам да помогна с каквото мога.(Зоната около Брент крос шопинг център.)

          Коментар


          • #6
            От: Кой къде се подвизава

            Аз съм в Брюксел. Ако някой има нужда да се обади 0486 330890
            AUDI Q5, 2TDI

            Коментар


            • #7
              От: Кой къде се подвизава

              Германия - Бремерхавен 004917627815913 . На входа на митницата за терминала с колите .

              Коментар


              • #8
                От: Кой къде се подвизава

                Много добра тема. Припомня ми защо този форум е толкова различен от останалите. Добре би било да се лепне темата за да стои най-отгоре и да се намира лесно.

                Коментар


                • #9
                  От: Кой къде се подвизава

                  Първоначално публикуван от peshunov Преглед на мнение
                  Здравейте колеги. Не намерих никьде тема в която да пише, кой кьде се подвизава в този момент, а мисля, че ще е полезно да се обозначим (извьн нашата татковина). Какво ли не се случва докато сме на пьтя и при нужда винаги е добре дошла малко помощ. А знае ли човек, може и професионалните интереси на сьфоромците да сьвпадат ...
                  Та да си дойда на думата. Аз се намирам в Москва. Не са много нещата, с които мога да сьм полезен, но знае ли човек?
                  Ако модераторите преценят, че това е излишна тема, или вече сьществува (и аз не сьм я видял), или не и е тук мястото- действайте
                  Поздравления за темата, много добра !
                  Ако искаш си напиши в информацията в профила ти, че си в Москва.
                  Така ще го виждат всички

                  Добавям и мен.
                  Аз съм в Лондон, в момента живея в SW Лондон (Brixton).
                  Ако някой е наоколо и има нужда от помощ или съвет, с удоволствие ще се опитам да помогна.
                  Телефонът ми го има в подписа.
                  Калин
                  .

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кой къде се подвизава

                    Първоначално публикуван от darkrose Преглед на мнение
                    Ако искаш си напиши в информацията в профила ти, че си в Москва.
                    Така ще го виждат всички
                    Сделано сторено
                    HONDA XL650

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кой къде се подвизава

                      Първоначално публикуван от peshunov Преглед на мнение
                      Здравейте колеги. Не намерих никьде тема в която да пише, кой кьде се подвизава в този момент, а мисля, че ще е полезно да се обозначим (извьн нашата татковина). Какво ли не се случва докато сме на пьтя и при нужда винаги е добре дошла малко помощ. А знае ли човек, може и професионалните интереси на сьфоромците да сьвпадат ...
                      Та да си дойда на думата. Аз се намирам в Москва. Не са много нещата, с които мога да сьм полезен, но знае ли човек?
                      Ако модераторите преценят, че това е излишна тема, или вече сьществува (и аз не сьм я видял), или не и е тук мястото- действайте



                      Здравейте и от мен,така като гледам сме най много в Лондон.Тъй де,аз съм в западен Лондон W12,ако някой има нужда да звънка.Тел +44788834110седем-Тодор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Кой къде се подвизава

                        Привет и от мен,много станахте Лондончаните нещо,аз пък се подвизавам на Riviera adriatica, Италия.
                        Senigallia на около 20-ина километра от небезизвестното пристанище в Анкона посока Болония.Мога да подсигуря, място за спане, гараж, всякаква сервизна помощ специално за мотоциклети (тъй като работя там) и т.н +393284433784. Поздрави на всички

                        Коментар


                        • #13
                          От: Кой къде се подвизава

                          Брей колко хора от Лондон.
                          Аз съм в Конгълтън - свежо малко градче южно от Манчестър.
                          Тел. +44796911847О . Ако някой има път насам, да се обади - бирата е от мен
                          Поздрави
                          Георги
                          Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Кой къде се подвизава

                            Аз пък, обикалям по пътищата (най-често Германия - Франция), но телефонът ми е винаги включен.
                            00359893488603

                            ....нямам си вече LR...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X