Обява

Свий
Няма добавени обяви.

възможна ли е подмяна на барабанни спирачки с дискови

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • възможна ли е подмяна на барабанни спирачки с дискови

    Здравейте наскоро купих мотор.Върви отлично всичко е супер но ми е чудно възможно ли е да се смени задната барабанна спирачка с дискова за да спира по добре(да кажа ако има значение че предната е дискова).

  • #2
    От: възможна ли е подмяна на барабанни спирачки с дискови

    Няма невъзможни неща.
    Преди да се захванеш направи един хубав расчет на финансите за да не се окаже че цената на преработката е съизмерима с цената на мотора. Иначе ако докачиш подходяща вилка, апарат и капла не виждам защо да не стане.
    А може би проблема ще се реши с едни 60 - 70 лева за наови наклатки....

    Коментар


    • #3
      От: възможна ли е подмяна на барабанни спирачки с дискови

      Незнам колко пари ще излезе.Може ли да ми дадете оринтировачна цена колко ще струва подмяната на задната спирачка.Мотора е кросов 125 кубика доколкото разбрах е 42 или 46 коня мисля че е yamaha dt 125 lc со 1983-87 година.

      Коментар


      • #4
        От: възможна ли е подмяна на барабанни спирачки с дискови

        За конете яко са те метнали. Я има 15 коня я не, или по скоро е имал когато е слязал от поточната лента.
        Най лесното нещо което мога да измисля е, да търсиш цялата задна част (вилка,капла, спирачен апарат) от по ново ДТ което вече е с дискова, но не съм сигурен че размерите ще паснат от веднъж без да се наложи допълнително преправяне.
        За този мотор най добре не се занимавай, карай си го така, а тия 4 - 500 лева дето най вероятно ще ги хвършиш в експерименти без да е ясен крайния резултат си ги запази и ги използвай като тръгнеш да си купуваш следващия мотор.

        Коментар


        • #5
          От: възможна ли е подмяна на барабанни спирачки с дискови

          благодаря че ми отговори без теб 100% щях да направя големи глупости

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X