Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подводен риболов и гмуркане

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Подводен риболов и гмуркане

    Брей, кьорава риба не сте оставили. Дарданелите?
    There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
    No wahalla.

    Коментар


    • #77
      От: Подводен риболов и гмуркане

      Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
      Брей, кьорава риба не сте оставили. Дарданелите?
      Не, останаха много - и кьоравави, и с разпрани кореми, а най-много такива както морето ги е създало, нашето де. За Дарданелите доколкото знам е по-сложно.
      Honda CR-V 1-st Generation

      Коментар


      • #78
        От: Подводен риболов и гмуркане

        Под Дарданелите, колегата има предвид така наречените скали на Варвара. А още от предните снимки се вижда, че са до рибарския залив на Варвара. Колега с тази 8-ца не ти ли е топло вече?
        ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
        LZ1YBB

        Коментар


        • #79
          От: Подводен риболов и гмуркане

          Никак даже,още повече ,че като няма риби не знам колко ще ми се наложи да кисна в гиола , а и от известно време се появи студено течение в дълбокото. Ти маи си обикалял по моите градинки често. Дарданелите или Гларуските скали са малко по на север. Колеги за вчера снимки не съм лепнал щото си дадох малко почивка , а и взех да се чудя дали да не спра снимките и за напред , че току виж утре някои ме попита. Колега с тая турска сопа не плашиш ли само рибите.
          Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

          Коментар


          • #80
            От: Подводен риболов и гмуркане

            Благодаря на колегата Tzocho. Mного гот. си изкарахме.
            Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

            Коментар


            • #81
              От: Подводен риболов и гмуркане

              Първоначално публикуван от traper2504 Преглед на мнение
              Никак даже,още повече ,че като няма риби не знам колко ще ми се наложи да кисна в гиола , а и от известно време се появи студено течение в дълбокото. Ти маи си обикалял по моите градинки често. Дарданелите или Гларуските скали са малко по на север. Колеги за вчера снимки не съм лепнал щото си дадох малко почивка , а и взех да се чудя дали да не спра снимките и за напред , че току виж утре някои ме попита. Колега с тая турска сопа не плашиш ли само рибите.
              Аз упражнявам това божествено хоби вече повече от 30 години, така че по нашето Черноморие едва ли има нещо ново за мен. Писах хоби, но по-скоро това вече е начин на живот. Който не го е изпитал, няма как де ме разбере.
              ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
              LZ1YBB

              Коментар


              • #82
                От: Подводен риболов и гмуркане

                То всичкото това добре ,но нямаше да е лошо ,ако беше го подкрепил и с някоя прясна снимка та да оплакнем окото.Че то в Бургаския залив поне кефали бол. Днес полужението тук бе отчаиващо 3 лаинарки.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P15-07-11_10.49.jpg
Прегледи:1
Размер:198.5 КБ
ID:5291141
                Последно редактирано от Димо; 26-08-11, 13:44.
                Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                Коментар


                • #83
                  От: Подводен риболов и гмуркане

                  E, разписал си се пак. А иначе не си падам по биенето на тъпани . Бургас, е последното място, където ще вляза.
                  ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                  LZ1YBB

                  Коментар


                  • #84
                    От: Подводен риболов и гмуркане

                    Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                    E, разписал си се пак. А иначе не си падам по биенето на тъпани . Бургас, е последното място, където ще вляза.
                    Късметлии сте тези, родени до морето. Я да сте в голямото село да ви питам тогава. Не, че няма колеги дихатели и тук, но далеч по-голям зор е да се чудиш за почивните дни накъде да хванеш - за нашето или гръцкото, най-вече защото времето все не стига. Вярно, вече има колеги от другия форум в който имам регистрация http://spearfish.org, които пообиколиха света, но и така за тях хобито си остава хоби, да не кажа лукс. Други въпреки забраната започнаха да гмурят по язовирите. Завиждам ви съвсем благородно за възможността която имате и колега Pretor, не го приемай като биене на тъпани - други колеги четейки темата също изпитват задоволство, а снимковия материал буквално ги "зарибява". На слука на всички това лято!
                    Honda CR-V 1-st Generation

                    Коментар


                    • #85
                      От: Подводен риболов и гмуркане

                      Ти пък не го приемай като упрек. Това е моето виждане за нещата .
                      ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                      LZ1YBB

                      Коментар


                      • #86
                        От: Подводен риболов и гмуркане

                        Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                        Ти пък не го приемай като упрек. Това е моето виждане за нещата .
                        Ни най-малко,
                        Доколкото знам сме колеги и в другия форум та това което имах предвид, е че според мен тук хобито би трябвало да изглежда по-неангажиращо.
                        Поздрави!
                        Honda CR-V 1-st Generation

                        Коментар


                        • #87
                          От: Подводен риболов и гмуркане

                          Днес след ,като почти изчерпах лимита от време и не бях видял нищо в последните 30 мин. ги набарах в една от градинките ми.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P31-07-11_12.36[1].jpg
Прегледи:1
Размер:175.7 КБ
ID:5294017
                          Последно редактирано от Димо; 26-08-11, 13:44.
                          Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Подводен риболов и гмуркане

                            Ей, не я оставяш тая скара да поизсъхне ...
                            Питаш ли ме мен какво ми е откак се прибрах в София и мина покрай някой щанд с риби в Метрото или Карфура ...
                            Поздрави от мен и да поддържаш темата, пък дай боже и някой зъбар колкото Митето да изтипосаш тука ...
                            Последно редактирано от tzocho; 09-08-11, 09:14.
                            Honda CR-V 1-st Generation

                            Коментар


                            • #89
                              От: Подводен риболов и гмуркане

                              Драги Цочо една скара , ако не се омазнява знаеш , че трупа ръжди. Ще пускам по нещо тука та белким те ядосам и току хванеш пътя още веднъж за морето. Вчера направих експериментално влизане баш по обяд и излязох дълбоко обиден от тук там шаващи лаинарчици дебели , колкото стрелата ти. А между другото направих ремонта на лодката и вече започнах да гоня паламудчетата , че бая пораснаха вече и хвърлят къчове предизвикателно. Очакваи снимки ,че скоро ще ги хвана , а ти не е лошо да се замислиш за една хитра забежка. Поздрави.
                              Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Подводен риболов и гмуркане

                                Драги ми Драго, ако бях част от Бургас и неговите трудови хора отдавна да си вдигнал ръце от мен - щях да ти досаждам всяка събота и неделя.
                                Много ми се идва и забежката е добра идея ама ще да е към Егейско море септември, че ми е по-близо. Живот и Здраве за догодина, а ти гледай да наловиш паламуд и заради мен. Поздрави и на слука!
                                Honda CR-V 1-st Generation

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X