Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нещо яде кокошките ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Нещо яде кокошките ?

    Първоначално публикуван от apj Преглед на мнение
    Колега преди няколко години на вилата имахме доста от тези зверчета.Не се наемам да кажа белки невестулки или точно какви са.Не сме ги гонили или плашели тъй кат няма как да ми навредят.по късно пуснахме там няколко таралежа два от които си живеят и до днес.не знам дали не е съвпадение но от както имам таралежи не съм видял невестулка мишка или какъвто и да е вреден гризач в двора си.Успех.
    Няма и да видиш. От таралежа по-голям изтребител няма. И още по-добре, щото мишките и плъховете как да е, но ако се навъртат змии ......? Един приятел тук наблизо беше пропищял от тях, да не говорим, че имаше и пилци, и патки, и зайци, и гълъби. А и хората спряха да му идват на гости - всеки път някой с ужас се натъкваше на съскаща гадина по двора. Не, много е гадно, мани майтапа. Та кошмара приключи в момента, в който ме послуша и пусна в двора две таралежчета, намерил ги на пътя през нощта, докато си карал
    колата. Оттогава, братче, никакви там разни змии, гущери, плъхове, мишки, стоножки, вампири и таласъми. А иначе за поровете и невестулките аз лично залагам на идеята с капаните, или пушката.
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

    Коментар


    • До: Нещо яде кокошките ?

      Не става с капани и пушка - имат братчеди, рода голяма, като чернокраките у нас. Виж ако им нарушиш "хабитата", виж ква дума - от нешънъл джиографик е взех на заем - т.е. да нямат интерес към твоя имот, тогава ще се махнат.
      И аз имам гости, правят малко мизерия, ама чистя и ги оставям на мира, по-добре от мишки.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • До: Нещо яде кокошките ?

        Високи оградиии Жорее, високи огради. Кучетата мразят звука от елекрошоковите палки (15лв.), още по-малко въздействието върху им.
        Издебни го, веднъж го жулни и после периодично включвай палката на двора, то ще я чува и в подсъзнанието му остава онзи спомен чеее онуй дето трещи така неприятно и кара лапичките да изтръпват е в съседния двор, дърветата и асмалъка помагат на котетата ...хм и на стопанина (да има къде да си пие ракийката) а гошо не може да разчита на твоя метод и ще продължи да не идва
        Око за око и светът ще ослепее

        Коментар


        • Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
          Не става с капани и пушка - имат братчеди, рода голяма, като чернокраките у нас. Виж ако им нарушиш "хабитата", виж ква дума - от нешънъл джиографик е взех на заем - т.е. да нямат интерес към твоя имот, тогава ще се махнат.
          И аз имам гости, правят малко мизерия, ама чистя и ги оставям на мира, по-добре от мишки.
          Не би трябвало да имат интерес към имота ми, а към на съседа- той отглежда разни пернати. Аз нямам даже и домашен любимец. Плъхове и мишки нямам и не съм имал- няма какво да ядат при мен. Дворното място е 15 кв. м. Явно им харесва и им е удобно на моят таван. Проблем ми е, че ми разпиляват покрива. Да им наруша "хабитета" ама с какво. Мисля да пробвам с Андреа и Ивана, ако не- Вивалди.

          Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
          Явно те е мързяло да прочетеш цялата тема. Там има достатъчно отговори на въпроса ти.
          Може да съм пропуснал нещо. Идеята ми е да използвам звук( какъв и откъде) или миризма(каква).
          Последно редактирано от Тихомир; 12-02-10, 16:28.
          Mitsubishi Pajero 2, 2,5 tdi, ss, glx, 95, къса база
          0895445845

          Коментар


          • До: Нещо яде кокошките ?

            Да им наруша "хабитета" ама с какво. Мисля да пробвам с Андреа и Ивана, ако не- Вивалди.
            Направо ме разби с идеята за "чалга терапия" !
            А с Вивалди по-добре не опитвай, че ако вземе да им хареса............все пак белките са доста интелигентни животинки. Да не стане обратен ефект. Тогава единственото ти спасение ще бъде късане на билетчета.
            Тази земя, по която тъпча сега,
            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
            тази земя – не е моя земя,
            тази земя, простете, е чужда.

            Коментар


            • До: Нещо яде кокошките ?

              Най-добре Андрей и Иван заключени на тавана-2 в 1.

              За сега измислих яко ръсене с хлорна вар или обикновенна белина- не знам кое по-дълго ще мирише.
              Mitsubishi Pajero 2, 2,5 tdi, ss, glx, 95, къса база
              0895445845

              Коментар


              • До: Нещо яде кокошките ?

                Първоначално публикуван от bob66 Преглед на мнение
                Най-добре Андрей и Иван заключени на тавана-2 в 1.

                За сега измислих яко ръсене с хлорна вар или обикновенна белина- не знам кое по-дълго ще мирише.
                Идеята ти е чудесна .
                Белината я забрави - попива и по-бързо фирясва миризмата .
                Хлорната вар на прах е друго нещо . Мирише трайно и яко .
                Според мен ще стане . Пробвай и сподели как е .

                Коментар


                • До: Нещо яде кокошките ?

                  В понеделник ще търся( не знам дали все още се продава) и ще ръся, ако не натрупа пак сняг 70 см.
                  Mitsubishi Pajero 2, 2,5 tdi, ss, glx, 95, къса база
                  0895445845

                  Коментар


                  • До: Нещо яде кокошките ?

                    Здравеите,вуйчо ми патеше от белки,отърва се по следния начин.
                    Взима един будилник от тия китайските по два лева,
                    слагаш го на тавана и го застопоряваш да писка.
                    След 2-3 дена виш ако са му паднали батериите ги смени.
                    До пет дена ще се изнасат...пробвай
                    няма начин да няма начин
                    http://album.bg/offroad_
                    0878 613 163

                    Коментар


                    • До: Нещо яде кокошките ?

                      Продават се едни пластмасови колчета с 4 батерии и пискало в тях, което се включва през няколко минути. Пишеше, че било против къртици, плъхове, белки и т.н. Купих едно такова за "ранчото", но бабата е скръндза и не ще да си купува батерии. Ако не си се отървал още от гадините, мога да го донеса и да пробваме колко върши работа...
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • До: Нещо яде кокошките ?

                        Здравейте. Оказа се, че хлорна вар в сух и чист вид не се продава вече. Ако не измисля друга миризливка, остава звук. Напоследък не остава време за "домашните любимци". Електрониките, които се предлагат срещу къртици и мишоци май не въздействат на бялките, а според патилите ефекта спрямо къртовете е 50%. Най- добре е да се пробва все пак, а и с други шумотевици.
                        Mitsubishi Pajero 2, 2,5 tdi, ss, glx, 95, къса база
                        0895445845

                        Коментар


                        • До: Нещо яде кокошките ?

                          Първоначално публикуван от bob66 Преглед на мнение
                          Здравейте. Оказа се, че хлорна вар в сух и чист вид не се продава вече. Ако не измисля друга миризливка, остава звук. Напоследък не остава време за "домашните любимци". Електрониките, които се предлагат срещу къртици и мишоци май не въздействат на бялките, а според патилите ефекта спрямо къртовете е 50%. Най- добре е да се пробва все пак, а и с други шумотевици.
                          Има на Илиянци в бившия Химснаб
                          К мирной жизни не пригоден.
                          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                          Коментар


                          • До: Нещо яде кокошките ?

                            Стария, благодаря за инфото. Далечко ми е.
                            Mitsubishi Pajero 2, 2,5 tdi, ss, glx, 95, къса база
                            0895445845

                            Коментар


                            • До: Нещо яде кокошките ?

                              Сипеш ли малко на тавана всичко живо изчезва.Търси и друго хлор амин и подобни
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар


                              • От: До: Нещо яде кокошките ?

                                И на съседите кокошките ги ядеше една Бялка но с 3-0 я успах оня ден
                                Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X