Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

    Г-н Насов, за да не броиш ще ти помогна, тази тема я открих защото търсех кална гума за резервна, но прецених, че ако я кръстя така ще помогна и на останалите.
    Нямам много мнения, защото не мисля, че е редно да съм "във всяко гърне мерудия".
    Ако прочетеш новите правила в купува - продава, ще разбереш кога и за какво се плаща.

    Коментар


    • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

      Супер, мерси че ме светна, г-н ивко. Също се радвам, че така фино ме категоризира на мерудия, с моите 3453 няма как да не става дума за мен, тоже. Ако си доволен от резултата от темата, предполагам всичко е ок? Защо спамим не ми е ясно де, аз се опитвам да те светна що може да си се озовал в неяснота, а се оказа, че съм те засегнал. Нищо лично де, аз си мерудийствам...

      Коментар


      • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

        Колеги, темата е полезна и тук наистина става дума повече за взаимопомощ, отколкото за търговия.
        Макар в крайна сметка гумите и джантите да се продават, не вярвам някой да е забогатял от продажбата на един или два броя гуми или джанти за 50-100 лева!
        Според мен всички ще загубим, ако темата я няма!
        Предполагам, че ако повече членове на форума я подкрепим, бихме могли да убедим модераторите и собствениците на сайта, че темата е по-различна от обявите в раздел "Продавам" и в крайна сметка да си остане активна!

        Коментар


        • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

          Ако имам една бройка(а имам)гума или джанта,няма да пускам тема в раздел "Продавам".Най редовно се оглеждам тук,защото и на мен ми трябва единична бройка.Та в този ред-мисля че темата трябва да си остане такава,каквато е!
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
            Ако имам една бройка(а имам)гума или джанта,няма да пускам тема в раздел "Продавам".Най редовно се оглеждам тук,защото и на мен ми трябва единична бройка.Та в този ред-мисля че темата трябва да си остане такава,каквато е!
            И аз съм ЗА
            GSM 0877 08 99 19
            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

            Коментар


            • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

              Радвам се,че идеята ми Ви е била полезна!

              Коментар


              • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                То да не излезе, че съм против, напротив.

                Коментар


                • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                  Аз до тук никъде не видях администратор или модератор да е заявил, че тази тема ще се маха/заключва/трие и т.н.
                  Слухове някакви ли? Или аз съм пропуснал нещо?
                  Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                  Коментар


                  • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                    Темата няма да бъде заключвана и няма да се мести в архива, независимо от новите правила във форум "Продавам".

                    За успокоение на ivko006, в първото мнение е направена корекция, с която темата вече няма да се отчита като започната от него.
                    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                    Коментар


                    • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hat.gif
Прегледи:8
Размер:3.0 КБ
ID:5342605
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                        Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                        Up

                        Продавам джанта (от снимката), джантата се намира в София (северната част на София)
                        капките са от дъжд

                        Размер: отвори 6x139.7 , 15 in (само толкова знам)
                        цена 30лв.
                        тел: 088 4 4 пет 8 три 4 три
                        Продадена
                        ----------------------
                        В тази тема си намерих оригинална джанта за резервна за Патрула и продадох (отървах се) от джанта която беше за резервна когато го купих, в този ред на мисли - темата ми свърши екстра работа и скоро едва ли ще я ползвам, но предполагам че може да е полезна на още много колеги така че "мисля че темата трябва да си остане такава,каквато е!"

                        Коментар


                        • От: търся пирели скорпион 1-2бр 195/80R15

                          Първоначално публикуван от zmiata29 Преглед на мнение
                          [ATTACH=CONFIG]402224[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]402225[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]402226[/ATTACH]знам,че трудно но съм длъжен да опитам, ако ли не продавам 3бр.
                          още търся
                          Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                          Коментар


                          • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                            Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                            Продавам два броя гуми с джанти. Гумите Yokohama Super Digger 265/70 R15. Джантите са 15-ски, алуминиеви от Паджеро 7J; 6x139,7; ЕТ +10.
                            Цена на един комплект (гума с джанта) - 120 лева.
                            [ATTACH=CONFIG]412018[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]412019[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]412020[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]412021[/ATTACH]
                            Нова цена 110 лева за един комплект (гума+джанта).

                            Коментар


                            • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                              Здравейте, продължавам да търся два броя джанти за Уаз 469 - 16"/7, 5*139.7
                              0888 865 980 Благодаря! София.

                              Коментар


                              • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                                Продавам резервната джанта с гума от чероки,гумата има следи от слагане а джантата е като нова-цена 120лв.
                                тел:0898/704012
                                0878/704012 - Гошо
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08022012131.jpg
Прегледи:1
Размер:164.2 КБ
ID:5345842Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08022012132.jpg
Прегледи:1
Размер:131.4 КБ
ID:5345843Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08022012135.jpg
Прегледи:1
Размер:163.8 КБ
ID:5345844

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X