Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

    Колеги терся,, Мишелин,,4x4 АТ 235.75.15 .1 бр

    Коментар


    • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

      Здравейте търся два бр. 235/70/16 МТ
      0894616657 благодаря.
      [URL="http://forum-lines.ru/"][img]http://forum-lines.ru/rez/ab99319.gif[/img][/URL]

      Коментар


      • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

        Колеги, сега видях че има отделна тема за единични бройки.
        Имам оригиналното резервно колело за Терано 2 - 235/65/17. Снимки и повече информация има в темата в Продавам раздела.

        Поздрави

        Коментар


        • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

          Здравейте,
          Търся стоманена оригинална джанта за CR-V първа генерация - 6x15 - 5x114.3 - 64.1 - ET50. Капачката е без значение. По възможност нова, може и използвана, но в добро състояние - без ръжда, права и без заварки.
          Джантата изглежда така:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:post-30092-0-53061500-1405785649.jpg
Прегледи:1
Размер:16.7 КБ
ID:5769481

          Коментар


          • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

            Здравейте предлагам един брой гума Michelin Agilis 81 с размер 195/70 R 15 C за товарен/лекотоварен автомобил. Гумата е стояла години в гараж на тъмно, не е деформирана, останала е от предишното МПС сега е излишна. Грайферът е поне 7 мм. Намира се във Варна, пътува до Добрич за моя сметка, останалите градове възможен куриер. Цена 50 лв. Възможен коментар. Поздрави.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20171014_160010.jpg
Прегледи:1
Размер:410.8 КБ
ID:5770198Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20171014_160716.jpg
Прегледи:1
Размер:442.3 КБ
ID:5770199Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20171014_160105.jpg
Прегледи:1
Размер:421.8 КБ
ID:5770200
            "Най-опасната фраза в езика е: "Ние винаги сме го правили по този начин."

            Коментар


            • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

              тел.за мишелина 4x4 0888721672

              Коментар


              • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                Търся една или най-добре две джанти 14 цола, 4х100 с централен отвор 54 мм. ( за Мазда)
                Трябва ми да е с малък офсет- за да се изнесе гумата навън. След смяна на амортисьор, който незнайно защо е различен- гумата търка в него.
                Става и някаква от Опел или VW- (4ь100, но централния отвор е по- голям). Втората джанта ще ми е необходима, като смени и другия амортисьор, който е купен в комплект, но не е монтиран още на колата .

                Коментар


                • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                  Първоначално публикуван от dadko Преглед на мнение
                  Търся една или най-добре две джанти 14 цола, 4х100 с централен отвор 54 мм. ( за Мазда)
                  Трябва ми да е с малък офсет- за да се изнесе гумата навън. След смяна на амортисьор, който незнайно защо е различен- гумата търка в него.
                  Става и някаква от Опел или VW- (4ь100, но централния отвор е по- голям). Втората джанта ще ми е необходима, като смени и другия амортисьор, който е купен в комплект, но не е монтиран още на колата .
                  Я огледай пак амортисьора и виж дали чашката му не е на обратно и за това да опира . Имам съм такъв случай точно с Мазда.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                    Мисля, че не е на обратно. При смяната е монтиран както е бил стария. Няма как да проверя, тъй като колата е в друг град- дадох я на баща ми да я кара.
                    По ми е лесно да купя една или две джанти и да му ги пратя. Ако се намери, де. Разгледах по продавалниците, ама е рядкост някой да напише ЕТ-то. И се продават обикновено комплект 4 бр. ..

                    Коментар


                    • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                      Привет колега,

                      В мазето трябва да имам две метални 14-ки от Фиат Типо, 4 Х 100 са, но ще трябва да премеря централния отвор и да видя ЕТ.
                      Довечера ще ги видя, в София / Младост / са.

                      Поздрави
                      "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

                      Искам България чиста!!!

                      Коментар


                      • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                        Благодаря предварително, колега. Централния отвор не ми е толкова важен. Няма как да е по- малък от този, който ми трябва. При Опелските- отвора е 56,5 мм, От VW са с 57, а за Маздата е 54. (Ще потърся колко е оригиналния за Фиат. Трябва ми ЕТ-то да е колкото се може по- малка цифра...

                        Коментар


                        • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                          Привет, ето ги джантите, нямат никакви обозначения, освен това JC. Офсета за съжаление е доста +, видимо.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20171025_184217.jpg
Прегледи:1
Размер:428.9 КБ
ID:5771333Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20171025_184518.jpg
Прегледи:1
Размер:463.0 КБ
ID:5771334
                          Поздрави,

                          Деян Стоев
                          "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

                          Искам България чиста!!!

                          Коментар


                          • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                            Още веднъж- Благодаря, колега, но щом видимо е голям офсета- няма да станат ( С голям офсет си имам). Търся числото да е колкото се може по- малко.

                            Коментар


                            • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                              Купих 2 бр. джанти от продавалника. Благодаря на отзовалите се с готовност за помощ.

                              Коментар


                              • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                                Колеги търся SAVERO HT PLUS GT RADIAL 235/75/15.. 1.. бр.и МICHELIN 4x4 A/T 235/75/15 1бр 0888721672
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X