Обява

Свий
Няма добавени обяви.

46я парламент - какво трябва да свърши

Свий
Темата е затворена.
X
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение

- да нет. Пока... оставиха му и макутите, че и макарите -да си ги драпа . Абе изобщо големо чегъртане паднА - нема що .
    Явно в КМБ има купища свидетели нуждаещи се от прокурорска защита... За преторианците от НСО даже нема и да питам щото нали..
    NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
    Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Коментар

• Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
      А с няколко предани на революционното дело ревтрибунала направо ще излетим в ниска орбита. ​​​​​​
      Тези трябваше да се съставят на 10.10.1989-та . Сега е мноооого късно. Естествено, при дворцовите преврати е И невъзможно

П.П. Ееех, къде са танковете?!
      Без лоха и жизнь плоха

Коментар

• Вчера са уволнили Проф Балтов след операция,
        Мисля ако имат време да обявят Казичане за квартал на Плевен и да си ходят. Пълни измекяри

Коментар

• Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Що си мисля, че Балтов го бастисват заради кражби?
          Иначе може да е блестящ лекар, да е най-голямото светило в областта си, обаче, ако краде-напълно правилно го махат.
          И друго ми се набива в очите-мафиотите когато ги арестуват или заплашат с нещо подобно ги налазват някакви яки болести, имат си свои лекари които им пишат каквато им трябва там диагноза.
          С Балтов стана същото-започнаха да го уволняват, а той излезе два месеца в болнични. Твърде много ми намирисва на досегашната игра. Ако е такъв-според мен да си ходи по живо по здраво...

• trav
          trav коментира
          Редактиране на коментар
          Да са го бастисали за кражби ( не споменавам плевенската университетска болница в Казичене) го махнаха като директор на Пирогов.
          Но сега го уволняват като хирург от Пирогов, Какво може да откраден хирург , някой скалпел ли???
          Коле има ли нужда да споменавам че хирургията на Пиргов е широко известна и то с лекарите си , а Балтов там реже от 21г. Подробности Коле, в Бг добри професори хирурзи, колко искаш , пълно е камари.

Коле Колеее....замислиш ли понякога ей так преди да напишеш нещо

• veskov
          veskov коментира
          Редактиране на коментар
          казва и още много неща
          https://frognews.bg/novini/decho-dec...na-pateka.html
          ''... Много отделения се закриха, тя има водещи клиники в национален мащаб, те бяха пренасочени към други болници.Това не е решение на Балтов - той не може да нанесе такъв удар върху болницата. Това е политическото решение.” - каза докторът.

• ...
        Кольо коментира
        Днес, 20:38
        ... Ако е такъв-според мен да си ходи по живо по здраво...
        Къде да си ходи , на село ?
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

Коментар

• kbot
          kbot коментира
          Редактиране на коментар
          Аз Балтов не го познавам. На вид изглежда усмихнат и приятен, ама това не е гаранция.
          По принцип у нас добрите лекари си искат. Та той едва ли е изключение.
          И все пак уволнението е грозно.

• Danika
          Danika коментира
          Редактиране на коментар
          Обвиняваха го в лошо управление и източване на касата, което всъщност не го прави крадец.
          Всъщност го прави, но заблудата е често срещана и затова огромна част от договорите с НЗОК и разни търговци са подписани от лекари-управленци, все едно са лоботомирани.

• Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Докторе, може болниците да изпитват недостиг на средства(не мисля, че баш Пирогов е от тях, но нейсе), но начина да ги дофинансираш не е с точене на здравната каса. Това си е вид кражба, няма спор.
          Друг е въпросът дали само този директор е крал, и защо само него уволниха. Може да е нещо лично както казваш, за това нямам представа. Ако е така-наистина жалка държава.

За професионалните качества изобщо не говорим. Убеден съм, че е блестящ в сферата си, но говорим за крадене или лични дрязги.
          А човек който краде, ако и да е най-най-супер професионалист не е желан никъде.

• Ако лекарите (просто пример) спрете да се правите на администратори/мениджъри ще е по добре за всички.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Коментар

• Боят настана, тупкат сърца ни - днес е последната парламентарна битка за преторианската гвардия на Гешев. Ха да видим какви ще ги свърши за последно 46-тият... цирк

П.П. Според един от клоуните, отнемането на бюрото за охрана от главния прокурор, щяло да е първата малка стъпка по пътя към големите промени в съдебната власт
          Без лоха и жизнь плоха

Коментар

• Край! Остана си гол-голеничък и беззащитен каскета
            Без лоха и жизнь плоха

Коментар

• Bogoljub Gagic
              Bogoljub Gagic коментира
              Редактиране на коментар
              Ама си има мултитемпературен охладител за вино, който му дава крилаа-аа !

• Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Ако лекарите (просто пример) спрете да се правите на администратори/мениджъри ще е по добре за всички.
            - в такъв случай : кво да кажем за "доктор" Кацаров ?

...
            kbot коментира
            Днес, 10:46
            ....
            Аз Балтов не го познавам. На вид изглежда усмихнат и приятен, ама това не е гаранция.
            По принцип у нас добрите лекари си искат. Та той едва ли е изключение....
            - като не го познаваш , да ти пожелавам ли да си счупиш двете ръце на по 3-4 места , с прекъснати нерви , та да го опознаеш ? Щото аз на "доктор" Кацаров му го пожелавам .
            ... да го видя къде ше си намери кадърен професор , ама и да не плаща ...Стойчо де , щото такива киеци като него така са свикнАли - да не плащат .

ПС. ТежкО и горкО на държава дето си уволнява докторите ! ...
            Последно редактирано от Vlado_Ts; 15-09-21, 22:13.
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

Коментар

• kbot
              kbot коментира
              Редактиране на коментар
              Кацата не е доктор. И си ми пропуснал последното изречение, което прави цитата изваден от контекста

• Vlado_Ts
              Vlado_Ts коментира
              Редактиране на коментар
              Не е де . Аз затова съм сложил "доктор" в кавички .Което не му пречи да се кичи с тази титла.
              То и Киро Канадеца не е учил баш в Харвард , ама в очите на слепите минава за респектиращ "харвардски възпитаник".
              ... а цитата умишлено съм го извадил от контекста ( ползвах коментара ти за подложка) , щот гледам , че тука има хора дето са готови да пратят един кадърен хирург да оре с трактора . ... та ако на въпросните хора им се наложи медицинска интервенция - ше остане трактористът "доктор" Кацаров да ги лекува .

• Кольо
              Кольо коментира
              Редактиране на коментар
              Бат Владо, не си прав да знаеш.

• Радев изгради политика на основата анти Борисов (хубаво) , но се заигра с антивакърство.(лошо). Няма нужда да споменавам, но няма съвременен учен лекар който дори да го мисли. За целта Радев издигна всякакви псевдо лекари и измет за да се популяризира. Не се учудвам на желанието тая измет докопала властта да се саморазправи. Тия нямат нищо освен комплекси . Това им е капацитета. Балтов работа ще си намери.
            Но тая политика доведе до катастрофа на ваксинирането и логично рекордна смъртност. А добро утро от тоя вирус се умирало.....

Ония ден някой предложи Петър Стоянов за президент. Стана ми мъчно за за 20г колко е деградирало обществото че такива хора като Стоянов, Първанов да изглеждат като исполини сравнени с днешните политици. Дребен шмекер като Кирил Попов, шута Трифонов, мутра Борисов, Мая Манолова????? Радев- военен за който клетвата и конституцията не важат. Мъка . Мангъров

Коментар

• Чавдар (V93)
              Чавдар (V93) коментира
              Редактиране на коментар
              Дали да вземеш да се гръмнеш от мъка?

• trav
              trav коментира
              Редактиране на коментар
              Не, когато се сблъсквам с такива като теб ми идва отново да замина, но има и много стойностни хора, за голяма радост млади, с който е удоволствие работата

• Чавдар (V93)
              Чавдар (V93) коментира
              Редактиране на коментар
              Де тоз късмет! Файда от терзиевчета йок

• Първоначално публикуван от trav Преглед на мнение
            Радев изгради политика на основата анти Борисов (хубаво) , но се заигра с антивакърство.(лошо). Няма нужда да споменавам, но няма съвременен учен лекар който дори да го мисли. За целта Радев издигна всякакви псевдо лекари и измет за да се популяризира. Не се учудвам на желанието тая измет докопала властта да се саморазправи. Тия нямат нищо освен комплекси . Това им е капацитета. Балтов работа ще си намери.
            Но тая политика доведе до катастрофа на ваксинирането и логично рекордна смъртност. А добро утро от тоя вирус се умирало.....

Ония ден някой предложи Петър Стоянов за президент. Стана ми мъчно за за 20г колко е деградирало обществото че такива хора като Стоянов, Първанов да изглеждат като исполини сравнени с днешните политици. Дребен шмекер като Кирил Попов, шута Трифонов, мутра Борисов, Мая Манолова????? Радев- военен за който клетвата и конституцията не важат. Мъка . Мангъров
            Радев политика не гради, нещо леко си се объркАл. Не издига или уволнява лекари, второ оплитане. Антикаквотосигонашльокал пък въобще не е ясно що го вкарваш без основание в темата и градиш изводи за катастрофи. Ако поне успееш да покажеш кой е тоя някой, дето според тебе е предложил Стоянов, ма надали.
            Рано започваш с алкохола или хаповете нещо...

Коментар

• Пипъл, Ванката се храни от коментари и особено флейм.
              за доброто настроение на всички ни - най добре игнор.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Коментар

• Danika
                Danika коментира
                Редактиране на коментар
                Включила съм го отдавна в "оня" списък, ама като го цитират, пак му виждам кухите лакърдии и ми всяват униние

• artefekt
                artefekt коментира
                Редактиране на коментар
                То понеже вашите са различни....

• Ти да видиш - https://www.24chasa.bg/novini/article/10188092
              Без лоха и жизнь плоха

Коментар

• Кольо
                Кольо коментира
                Редактиране на коментар
                Ми те министрите постоянно назначават разни хора. На тази новина кое и е шокиращото?

• Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              Това ми напомня за едно друго преди време. Вой, рев, яко платени публикациЙ, а то какво било (разказвали са ми служители от МП): влиза "висшият чиновник" при Ристю и право куме в очи: "Ристе, знаЙш ли колко пари ще изкараме с тебе от един нов конкурс за ЧъСъЙ ?" Бойкикев го изгледал и му казал "Вън!". А оня нахален, продължил: "Е, утре пак ще дойда да си поговорим". А Ристю: "Не си ме разбрал. От МИНИСТЕРСТВОТО - ВЪН !!!"
              Белият кон кротко потропва в яхъра

Коментар

• #953.2
                Vlado_Ts коментира

То и Киро Канадеца не е учил баш в Харвард , ама в очите на слепите минава за респектиращ "харвардски възпитаник".

Сус, сега ще ти скочат нЕкои юристи, платен герберастки трол такъв. Човекът просто не може да чете написан текст на английски, това изобщо не означава, дека не е учИл у Харвардо.

Если не учить физику в школе, то вся жизнь будет наполнена чудесами и волшебством.

Коментар

• Bogoljub Gagic
                  Bogoljub Gagic коментира
                  Редактиране на коментар
                  Първо не беше икономика, а някаква биология в Харвард, сега вече не е Харвард, утре ще се пише за Харвардския ПУЦ, който на малкия пръст на УНИБИТ или Школата в Симеоново не може да стъпи
                  Къде Кирето е демонстрирал читателските си (не)способности, линк може ли?

• Vlado_Ts
                  Vlado_Ts коментира
                  Редактиране на коментар
                  Яааа , icos позна .
                  На "нЕкои юристи" са му трябвали по- малко от 20 мин. , за да ми скочи
                  Обаче забележИ : дори "нЕкои юристи" признава , че не става въпрос баш за Харвардския университет , ами за ПУЦ към него .

• icos
                  icos коментира
                  Редактиране на коментар
                  Вокакнадабля(Кирето отпочва изложението си на четвъртата минута)

https://youtu.be/pGm4--6sOXQ

• 47я парламент - какво трябва да свърши ?
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

Коментар

• sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Дано поне едно правителство излъчи .

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,747 в 09:48 на 20-03-21.

Зареждам...
              X