Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избори 2021

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение

...Хау.
    Или е някакво психическо увреждане, или умствено... Аз питам къде пише, че това отговаряне на условията се доказва с ДЕКЛАРАЦИЯ, они ми суят текста за условията
    Вземи се разбери с DBRS с декларация ли става в крайна сметка или с проучване от Резидента...
    Белият кон кротко потропва в яхъра

Коментар

• icos
      icos коментира
      Редактиране на коментар
      Какво да се разбирам, той си има негово мнение. А Резидента си изми ръцете именно с декларацията на Киро, която според теб не била изрично задължителна по силата на никой закон, постановление на МС или друго бла-бла. ДУХЪТ на закона, нали така казвате? Ама тва са глупости на търкалета, никой няма да санкционира Кире с повече от някоя дребна глоба, даже и аз да се окажа прав. Това ще му добави още няколко допълнителни процента популярност, ибо всички ние носим духа на Андрешко, нъл тъй?

• Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    .. с декларация ли става в крайна сметка или с проучване от Резидента...
    Усеща се колИбание?

Ние пишем как трябва да бъде, как е станало вече е очевидно, всичките тия "публични тълкувания" просто усложняват доказването на умисъл.

Погледни и последното изречение на декларацията на Кирчето
    каква сложност
    тая декларация е нужна, за да станеш министър. Хванат е че съзнателно е излъгал, пък Президента взе да каканиже, че туй достъпите ги даваме на мАЖка дума. смЕх

Другото интересно е с кой съдия се е консултирАл Канадата (след като тъй твърди)

Та тъй се вълнувам от далите баницата, тарикатчето просто е правил квото му кажат.
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

Коментар

• Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
      ... пък Президента взе да каканиже, че туй достъпите ги даваме на мАЖка дума. смЕх
      А краставичката съдържа 99% вода ...

Коментар

• petkov_bb
        petkov_bb коментира
        Редактиране на коментар
        Чавдаре ,
        Ми Мирча твърди друга стойност (процент). Къде е ..........
        Пс Поне се смях!

• Чавдар (V93)
        Чавдар (V93) коментира
        Редактиране на коментар
        Какво значение има конкретната стойност?!? Въпросът е за подхода. Едно си баба знае, едно си бае ...

• KingofROAD
        KingofROAD коментира
        Редактиране на коментар
        Колкото и да е странно, краставичката НАИСТИНА съдържа 99% вода, в състоянието на техническа зрялост, в което се и консумира. В ботаническа зрялост, може и малко по-малко да е водата, и повече сухото вещество.
        Та не е майтап приказката, а факт....Лично аз съм правил експеримент с точна везна, и фурна до 50 градуса за изсушаване...

• Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
      Усеща се колИбание?

Ние пишем как трябва да бъде, как е станало вече е очевидно, всичките тия "публични тълкувания" просто усложняват доказването на умисъл.

Погледни и последното изречение на декларацията на Кирчето
      Последното изречение в декларацията на Кирчето НЕ е нормативен акт от ранга на "закон, указ или постановление на Министерския съвет" (чл.313 НК). Скоро и тия тука ще го установят. Ако беха намерили нормативния акт, щеха да се възползват и да арестуват Кирето преди да се регистрира като кандидат-депутат

И, последен опит (като за инжИнери):

2+2 = 4
      2+Х = 4
      Х = ?

Гагич: "Х е равно на 2"

DBRS & icos: "Не-не ! Х е равно на 4, не виждаш ли, че накрая на уравнението пише 4 ?!"

Коментар

• Ако някой все още са колебаЙ между 1 И 6 =16.
        Време е за нУмерологии, мани го Мирча.
        Последно редактирано от zmiata29; 13-10-21, 14:40.
        тел; 0884057800 Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН
        Не зареждайте газ от лукойл - МАМЯТ!

Коментар

• Йоло номер едно!
          това е поличба
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Коментар

• Айде, прокуратурата се захваща с Кире Канадецо
            Без лоха и жизнь плоха

Коментар

• trav
              trav коментира
              Редактиране на коментар
              И Кире се захваща с прокуратурата иска закриването и
              Как така ще разследват който си иска, може само който и кажат. Своеволия

• Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

Последното изречение в декларацията на Кирчето НЕ е нормативен акт от ранга на "закон, указ или постановление на Министерския съвет" (чл.313 НК)
            В такъв случай според теб кой е поискал от Кирето и от всеки друг народен изед...аааа...избраник да попълва такива декларации? И на какво законово основание? Чистачката?

Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            ... Ако беха намерили нормативния акт, щеха да се възползват и да арестуват Кирето преди да се регистрира като кандидат-депутат ...
            Да бе да....арестуват. И на следващите избори ще цъфне минпрец, може би с пълно мнозинство. Навремето твоят любим Църен Костуф така яко избоде очите на Крадлив Дедо, че после десетина години си приказваше само с драгалевските маргаритки

All animals are equal. But some are more equal than others.

Коментар

• Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение

В такъв случай според теб кой е поискал от Кирето и от всеки друг народен изед...аааа...избраник да попълва такива декларации? И на какво законово основание? Чистачката?
              Хаш-Хаш-Хаш, Някой Некадърник Наш, както е рекъл поетът.

Коментар

• Из интервюто на Лозан Панов

...
                - Трябваше ли ГЕРБ и ДПС да бъдат поканени?

- Когато в парламента имате различни формации, мисля, че и ГЕРБ, и ДПС трябваше да бъдат поканени. Защо? Защото всеки един от тези играчи в политиката може да представи своите идеи и да намерят също така допирни точки. Те може да са малко, но те трябваше да бъдат намерени - да се извърви пътят към нормалния парламентаризъм - дебат, сформиране на правителство и една изпълнителна власт, която да работи в полза на хората.

- С ГЕРБ и ДПС ли?

- Ако не е възможно, с тях също са възможни варианти на коалиция. Има държави, в които този период, който в момента изживяваме, те са го изживели много преди това. И въпреки това отново има изпълнителна власт - без значение дали е стабилна или не е стабилна, така или иначе това е в полза на всички ни.

...
                Глей , глей ...

Коментар

• Ясен
                  Ясен коментира
                  Редактиране на коментар
                  Е нали трябва да метне някой камък и в Радевата градина?

• Чавдар (V93)
                  Чавдар (V93) коментира
                  Редактиране на коментар
                  Че то това му е едно от основните занимания.
                  Последно редактирано от Чавдар (V93); 14-10-21, 08:02.

• Самодържец
                  Самодържец коментира
                  Редактиране на коментар
                  Аз нали ви намекнах за схемата, при представянето на лозан. Все пак супербойко освен всичко друго е и шахматист. И колкото и да е прост, все пак е достатъчно обигран в политиката. А и е хитрец и интригант по природа.

• Янаки Стоилов нанася удар - https://m.dir.bg/dnes/temida/yanaki-...o-grazhdanstvo

П.П. Уж в отговор на журналистическо питане
                Без лоха и жизнь плоха

Коментар

• veskov
                  veskov коментира
                  Редактиране на коментар
                  Еми явно има нещо гнило някъде, този факт отдавна мина и бръжко се спомина.

• Тук е даже по-интересно от Кирил Канадеца. Декларацийката с 313 НК кога ще я видим във в-к Труп?

Коментар

• DBRS
                  DBRS коментира
                  Редактиране на коментар
                  Мдам https://www.youtube.com/watch?v=k2i97fJ1K7I&t=1320s

• bokomo
                  bokomo коментира
                  Редактиране на коментар
                  В личната ми класация на "журналистите", авторката на този ъъъ репортаж е съвсем, съвсем близо до Ива от пик. Може и да е вярно и безпристрастно, ама надали.

• Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                Тук е даже по-интересно от Кирил Канадеца. Декларацийката с 313 НК кога ще я видим във в-к Труп?
                Е той тоя няма двойно гражданство.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Коментар

• Дали само се пенят
                  http://m.novinite.bg/articles/207787...as-ot-6-godini
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

Коментар

• Bogoljub Gagic
                    Bogoljub Gagic коментира
                    Редактиране на коментар
                    А-а-а-а-а, моля-моля ! Хиндова Касимова-Моасе ми е клиент, даже е идвала в офиса ми. За моя изненада, все пак съм успял да ѝ събера към 11-12 000 лв. 😲

• old tramp
                    old tramp коментира
                    Редактиране на коментар
                    Bogoljub Gagic коментира
                    Вчера, 21:07
                    "А-а-а-а-а, моля-моля ! Хиндова Касимова-Моасе..."

Издънка на стар и уважаван бургаски джинс, е госпожата. Не вярвам, като Моасе, вече да е станала прасе, както понагрухтяват някои другари...от собствената си кочинка

• Ами тази девойка дали е "харвардка" - https://zonanews.bg/regioni/lovech/d...YpL6SFMXFRJ9Zs

П.П. Вече има напредък:

Критериите, по които са избрани кандидатите в листите на „Продължаваме Промяната“ са да са добри професионалисти, доказали се в своята област, да са почтени и да не са членували в повече от една партия
                  Последно редактирано от коко келеша; 14-10-21, 15:43.
                  Без лоха и жизнь плоха

Коментар

• cecoa1
                    cecoa1 коментира
                    Редактиране на коментар
                    И подмяна да е, не е лошо... Застояване на калинките при всички случаи не е по-добро.

• kbot
                    kbot коментира
                    Редактиране на коментар
                    Новите калинки със сигурност ще са по-добри от старите калинки!? Ама има доста нишани, че е обратното.

• Kozzzec
                    Kozzzec коментира
                    Редактиране на коментар
                    келеш, знам, че си свикнал на прости хора, с които да се разбирате, ама е време за промяна.

Активност за темата

Свий

Тук са 9 потребители онлайн. 4 потребители и 5 гости.

Най-много потребители онлайн 7,747 в 09:48 на 20-03-21.

Зареждам...
                X