Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избори 2021

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Тия почнаха като некадърни нападатели. Зорлем ще направят вратаря герой на мача.
    Ами, огледаха се, ослушаха се за тия няколко месеца и видяха, че... лапаницата е голяма и безнаказана. Защо да не се включат в нея, докато са набрали инерция и се радват на народната либоФФФ
    Без лоха и жизнь плоха

Коментар

• Ами скочи му рейтинга повече от на Баце и на Слави. Това търпи ли се? Еееех, ако беше Плевнелиев.
      Кольо: Както на мен ми е смешно когато някой ми обяснява как се настройва плуг (примерно), а не е в час, така и аз не се бъркам в неща дето не разбирам.

Коментар

• Тропчо
        Тропчо коментира
        Редактиране на коментар
        М-м-м-м, срам- не срам, ще си призная, че г-н Плевналиев го наблюдавах в предпрезидентския му период, че даже го харесвах. После нещо стана...
        Последно редактирано от Тропчо; 14-09-21, 18:21. Причина: Добавка на г-н преди Плевналиев.

• сто
        сто коментира
        Редактиране на коментар
        То тоя и аз го наблюдавах, даже имах честта веднъж от двадесетина метра при кръцването на лента, попила милион и осемстотин хиляди за 70 метра път в града, ма нито преди това го харесвах, нито като беше с ножицата. Само после, кога вече беше веднъж ядено сладко и си изглеждаше вече съвсем като такова.

• Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
      Ами скочи му рейтинга повече от на Баце и на Слави. Това търпи ли се? Еееех, ако беше Плевнелиев.
      Няма страшно! Наближава момента, в който К.Н. ще го анатемоса
      Без лоха и жизнь плоха

Коментар

• Спокойствие и здрава храна

Втора част от стихосбирката ми за Бойко Борисов. Стихосбирката е в кратки елегични форми.
        Стоим разголени пред Бойковият взор
        защото Бойко вижда всичко - и радост и позор.

На Бойко не убягва нищо
        с окото му всевиждащо

§

Kато доктор той е учен,
        Бойко като програмист е умен.

По-хубав от Ален Делон
        заслужава той поклон.

§

Който в Бойко не е влюбен
        той напълно е налуден

Бойко светлината наша
        от свят без него аз се плаша

§

Бойковият звучен глас
        носи ни любов, захлас.

Влиза ни в ушите
        гали ни душите.

§

Бойко разтуптява ни сърцата,
        на всекиго размеква колената.

Да му устои не може никой -
        ни жена , ни мъж ,ни свой.

§

Бойко е готов зад всеки да застане
        с неговата мъжка твърдост да помогне

всекиго да подкрепи и помощ да окаже
        и отвътре да докосне даже.

§

Бойко наш е ,на Бойко сме и ние
        всичко ще дадем от благодарение.

Толкоз много той ни даде
        и на всеки се отдаде.

https://www.facebook.com/10007187978...5807017491957/

И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Коментар

• Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          ...
          Втора част от стихосбирката ми за Бойко Борисов. Стихосбирката е в кратки елегични форми.
          ...

https://www.facebook.com/10007187978...5807017491957/
          Готин колаж в комИнтерНите под поетичната извадка:

"За този човек ли става дума в творбата?"

Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Boeko_n.jpg
Прегледи:203
Размер:17.0 КБ
ID:6771247
          Белият кон кротко потропва в яхъра

Коментар

• Самодържец
            Самодържец коментира
            Редактиране на коментар
            Да, да надай се коньо на зелена трЕва.

• Я да питам, как ги виждате, Киро Канадата ше прай ли нова партия?
          ели ша играй с дб?
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Коментар

• Bogoljub Gagic
            Bogoljub Gagic коментира
            Редактиране на коментар
            Няма време за нова партия.

• turtey
            turtey коментира
            Редактиране на коментар
            Да бе ясно. Ма мое ползва неква регистрация.

• Тропчо коментира
          Днес, 19:20
          М-м-м-м, срам- не срам, ще си призная, че г-н Плевналиев го наблюдавах в предпрезидентския му период, че даже го харесвах. После нещо стана...
          Абсолютно аналогични впечатления. Бил съм на негова лекция по линия на ББЛФ, още докато беше министър. Общо бяхме десетина хайвани и той, лично на мен ми направи много добро впечатление. И после верно нещо му стана...
          NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
          Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Коментар

• Bogoljub Gagic
            Bogoljub Gagic коментира
            Редактиране на коментар
            Писàл съм във форумЪт как му пълнѝха "Бизнес парк"-о с наематели. Доброзорно. Имах клиенти, които продадоха супер-сграда на три етажа + паркинг в идеалния център, за да отидат под наем (!!!) в гипсокартонените му "open space". Питам ги защо, а ония: "Така ни наредиха!" Казали им: ще ви скъсаме г@за от проверки, лицензите ви на трупчета и подновяване / преиздаване - през крив макарон !
            Писàл съм как построЙ разширението на Американския колеж и какви циркове правѝ за едно ДДС, дето смяташе да открадне, а то било освободена сделка по силата на някаква двустранна спогодба с ФАЩ...
            Писàл съм... ако е имало кой да чете, де...

• Тропчо
            Тропчо коментира
            Редактиране на коментар
            Това, че даде яко рамо на Видеолукс Холдинг, не значи че колеше и бесеше в Бизнес Парка.

• Надали и той още е наясно Ако се кандидатира от 25-ти МИР, тогава ще му мисля. До ноември има време. Може да е част и от друга листа. Тогава ще е интересно дали ДБ ще му скочат.
          Кольо: Както на мен ми е смешно когато някой ми обяснява как се настройва плуг (примерно), а не е в час, така и аз не се бъркам в неща дето не разбирам.

Коментар

• Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Я да питам, как ги виждате, Киро Канадата ше прай ли нова партия?
            ели ша играй с дб?
            Няма никакво значение . За населението на (Н)РБ .
            Единствено значение има за самия КирЕ и за троловете , на които им е отпуснат хонорар за соц(илогическо) проучване по въпроса . За сега на етап "опипване на почвата" .
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

Коментар

• Тропчо коментира
              Днес, 21:15
              Това, че даде яко рамо на Видеолукс Холдинг, не значи че колеше и бесеше в Бизнес Парка.
              Не знам кой коли и беси, може би вече Пеевски е собственик на "Бизнес парка", няма да се учудя , но някога беше фирма на Плевню ("Линднер Ирис" и производни със сходни имена...). Преди звездата на Бока Ръпоун да озари политическия небосвод. Плевню беше (е, считаха го, де) човек на омразния "Прокопи"
              Белият кон кротко потропва в яхъра

Коментар

• Днес служебното правителство отчете небивали успехи:
                - управлявали добре здравната криза; (мрем си неваксинирани)
                - събрали едни милиарди повече; (но не споменаха за приходите от разликите в цените на горива и енергия)
                - бизнеса се бил успокоил (ама протестират нещо)
                - спрели едни далавери (то и строежите и ремонтите спряха)
                ....
                Та на някой стана ли му по-добре? Все пак, половин година успехи са това!
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

Коментар

• Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Не знам кой коли и беси, може би вече Пеевски е собственик на "Бизнес парка", няма да се учудя , но някога беше фирма на Плевню ("Линднер Ирис" и производни със сходни имена...).
                  Няма ли да поспреш да ръсиш глупости, най после??

Спортидж 2.0 ТДИ 2000г. Ceed 1,6 CRDI 2010г.Каравана Антарес 390 2015г.
                  Карайте ПРЕДВИЖДАЙКИ!!!! Така и спирачки ще сменяте по- рядко.

Коментар

• Bogoljub Gagic
                    Bogoljub Gagic коментира
                    Редактиране на коментар
                    Що, ти по-осведомен ли си? КоЙ построЙ "Бизнес парка" на г@за на географията в калищаците при "Младост-4", а?

• turtey
                    turtey коментира
                    Редактиране на коментар
                    Пенчо по него време е бил разследващ журналист към Ройтерс, нищо не знаеш ти.

• Bogoljub Gagic
                    Bogoljub Gagic коментира
                    Редактиране на коментар
                    Е, па Ройтерс бе`а на Прокопи... или Прокопи на Ройтерс, ама връзката с Ройтерс беше още мно-о-о-о-ого преди "Бизнес парко", май га Плевню е нощувàл в буса по паркинЗите в Германия.

• Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                  ....
                  Та на някой стана ли му по-добре? Все пак, половин година успехи са това!
                  На мен.
                  Служебният министър на правосъдието е най-адекватният от последните 30 години. Сравнението ми се базира на собствен опит, а не кой какво написал/казал из медиите.

Коментар

• Danika
                    Danika коментира
                    Редактиране на коментар
                    Ако мислите, че министърът е този който "пуска", няма смисъл да обяснявам. Човекът започна неща, замитани под килима от предшествениците му години наред. Дали ще има време да ги довърши, не се знае, но самият факт, че ги извади на светло и ги постави на масата по напълно професионален начин, промени много.

• коко келеша
                    коко келеша коментира
                    Редактиране на коментар
                    Мдаа, а до 14-ти ноември още колко неща ще постави на масата професионално... бедна ми е фантазията. Шоуто... пардон, чегъртането трябва да продължи )))))))))))))

П.П. Мятането на лайна в перките на вентилатора винаги е било професионално занимание за българските политици И от най-висок ранг.

• сто
                    сто коментира
                    Редактиране на коментар
                    Казваш, Коко - по-добре да ги оближе човек, нали? Това пък е професионалното занимание на българските тролове, опитвайки се да светнат до блясък задника на бате

• Хайде на черешите - https://www.economic.bg/bg/a/view/pe...-na-14-noemvri
                  Без лоха и жизнь плоха

Коментар

• Bogoljub Gagic
                    Bogoljub Gagic коментира
                    Редактиране на коментар
                    А-а-а-а, що не четеш правилната (прас)преса ? Отдавна оповестиха с коя партия ще участвУват и къде е ситуирана. Център-ЛЯВО, представьте себе?! БойКики танцува степ, доволен, че не посягат на смартбютитата му. А на мен ми мирише на "АБВ-2"...

• Bogoljub Gagic коментира
                    Днес, 11:22
                    А-а-а-а, що не четеш правилната (прас)преса ? Отдавна оповестиха с коя партия ще участвУват и къде е ситуирана. Център-ЛЯВО, представьте себе?! БойКики танцува степ, доволен, че не посягат на смартбютитата му. А на мен ми мирише на "АБВ-2"...
                  От глад хората вършат чудеса от храброст. 10 години гладуване, и тяхното не е лесно.

П.П. А казано с думи прости - по всякакъв начин се стимулира събуждането на част от 60-те процента негласуващи, както и евентуалното отлюспване на некои индивиди с по-слаб ангел от партиите на протеста и приобщаването им към партията на най-новите месии
                  Последно редактирано от коко келеша; 16-09-21, 11:04.
                  Без лоха и жизнь плоха

Коментар

Активност за темата

Свий

Тук са 13 потребители онлайн. 10 потребители и 3 гости.

Най-много потребители онлайн 7,747 в 09:48 на 20-03-21.

Зареждам...
                  X