Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТНТМ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ТНТМ

    Малиий, не бързайте с още "материали", както Стефан нарича всичко от скрапа. Не може в момента да се влезе в залата след първия тур с много ценни "материали". Първо дайте да се дъберем 4-5 човека и малко ред да въведем, но този път с ясно съзнание , че нещо ще трябва да хване пътя. Пък било то и на боклука, е първо обява във форума: Продавам "нещо", със снимка и цена= отнеси го сам.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • До: ТНТМ

      Сложете цени по 10лв и ги дайте на Цвети за благотворителност .
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • До: ТНТМ

        Не ми се вярва нещо да се пласира за повече от "отнеси го сам". Ама ще пресеем имането. Стефан няма да разреши да се откомандирова нещо струващо повече от 2 лв. ако и да не влезе в употреба следващите 120 години. Смях!
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • До: ТНТМ

          За въвеждането на ред, може да се пробвам да присъствам.
          С работен гащеризон и пионерски ентусиазъм .

          Измислете дата. Работата е поне за ден според мен.

          ПП
          Аз като се опитам да си подредя бърлогата ми отнема 3м2/ден ...
          И за това се отказвам ... и така вече 10 години.
          Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
          LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
          Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

          Коментар


          • До: ТНТМ

            Ден ли ? Ако не забравя - снимки на бардака утре. Първо ще трябва да спретнем един стелаж , поне 4 м дълъг, с по три - 4 рафта. Може да ползваме всякакви подръчни материали, като летви, палета, гредички от кофражи. Ама лошото е , че аз имам само 3-4 палета. Така, че ако някой има подобни материали за изхвърляне - насам моля.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • До: ТНТМ

              Имам и всякакви електроинструменти, които могат да помогнат:
              Бормашина, Перфоратор, електрожен, флекс малък и голям, зеге, винтоверти и много други.
              Ще взема всичко.

              Нямам обаче никакви материали, които могат да помогнат в случая, обаче мога да купя - за моя сметка.
              Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
              LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
              Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

              Коментар


              • До: ТНТМ

                Добре дошъл си. Зеге, бормашина, флекс, винтоверт има. Останалото го няма. За материала на бързай да купуваш - все някой ще се отзове до следващата събота, че тази е работна. Благодаря !
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • До: ТНТМ

                  Имах да връщам 30 лева на Добрил Досев. Додето се срещнем да му ги дам, той ми пратил заявление, че плащането се прехвърля за гориво за нуждите на ТНТМ. Така че вече има и първо финансиране. Значи трябва да занесем и буркан за банка.
                  Ще помоля, ако някой се занимава с аларми, да погледне какво имам. Една купчина полуразкомплектовани, и за сгради, и автомобилни. Предполагам че ще тръгнат. Да сложим нещо, че Пламен да не бере гайлето и на това.

                  Коментар


                  • До: ТНТМ

                    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                    Да сложим нещо, че Пламен да не бере гайлето и на това.
                    ще зема да проверя и за застраховка на помещението за 10-20х годишната вноска ще е ок 100лв. мисля

                    но там ще питат решетки има ли и т.н.
                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • До: ТНТМ

                      СОТ има отдавна, плюс видео + 2 бр. 4х4 охранители .
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • До: ТНТМ

                        Остава да се определят датите за първите сбирки на кръжоците "Млад шкафостроител" и "Млад каналджия".
                        Ако някой има изостанали водопроводни и канални тръби, и изолация за тях, ще е хубаво.

                        Коментар


                        • До: ТНТМ

                          Имам към 3 метра фи75 чисто нова оранжева - пластмасова
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • До: ТНТМ

                            Мда, ще трябват ПВЦ ф110 - 20м, 1/2" с алуминиева вложка - 20м, 3-4 колена ф110, аз имам малко ф50. 4 листа водоустойчив гипсокартон, малко вата - 20 кв.м. някаква проста каширан врата с каса 80см.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • До: ТНТМ

                              Стефане, тия нагреватели за лъчисто отопление, за които говорихме, са с няк'ва безумна цена - 600 до 900 лв. бройката. То по-добре на маслен радиатор да ги дадем за тока му. Все ще изкараме зимата. А радиатора + още една печка на ток, поне са налични.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • До: ТНТМ

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Имам към 3 метра фи75 чисто нова оранжева - пластмасова
                                Колега, благодаря. Ако още няколко човека се включат с ф75 , ще го ползваме и твоето, ако има 110 обаче, ще е по-добре.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X