Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТНТМ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: ТНТМ

    Камиончето е уговорено за другиден, петък, да кажем 14 часа. Мястото е комплекса на БАН на VІІІ километър, зад реактора. Трябва да се стовари на Ботевградското шосе. Трябват пет - шест души., чиито имена ще бъдат написани със златни букви в съвременната българска история.
    Ти можеш - опитай, стани Хамалин!

    Коментар


    • #92
      До: ТНТМ

      ОК. В петък ще съм там да се "вписвам със златни букви....".
      О899 2б2 1З2

      Коментар


      • #93
        До: ТНТМ

        Днес около 12 часа пътувам от "Лагера" по Цариградско за Бургас. Не съм силен товарач, но мога да давам указания.0896 79001

        Коментар


        • #94
          До: ТНТМ

          Щом ще давате златни букви и аз ще се включа.
          Да опознаем България, за да я обикнем и да я пазим чиста!

          Коментар


          • #95
            До: ТНТМ

            Само двамата с Жоро няма да успеем нищо ...
            Мястото е в задния край на комплекса, току зад реактора. Казва се бл. 10. Може да се влезе и откъм Цариградското шосе, и откъм Младост І А.

            Коментар


            • #96
              До: ТНТМ

              Стефане, казал съм че 100% съм за тази Идея и ще помагам! 14:00 съм на 4-ти км. Само, че ще съм без кола. (няма книжка)

              Телефона го имаш(долу), но аз ще съм там в 14:00.

              Коментар


              • #97
                До: ТНТМ

                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                Само двамата с Жоро няма да успеем нищо ...
                Мястото е в задния край на комплекса, току зад реактора. Казва се бл. 10. Може да се влезе и откъм Цариградското шосе, и откъм Младост І А.
                Ами освен да подберем от площад Македония некой друг х(м)ам(нг)ал, пък ще му плащаме с някой непотребен скрап от БАН
                О899 2б2 1З2

                Коментар


                • #98
                  До: ТНТМ

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  Камиончето е уговорено за другиден, петък, да кажем 14 часа. Мястото е комплекса на БАН на VІІІ километър, зад реактора. Трябва да се стовари на Ботевградското шосе. Трябват пет - шест души., чиито имена ще бъдат написани със златни букви в съвременната българска история.
                  Ти можеш - опитай, стани Хамалин!
                  То аз ти обещах транспорт за миналата седмица, но какво съм чакал и аз незнам, сигурно сигнал от космоса (ти си беше написал в темата дата и час, но кой да прочете)
                  Да взема да се докарам с бусчето и аз, та ако нещо се препълни едното, да поеме другото(ако има нужда). До комплекса на БАН ще стигна, после ще звъня за ориентир.
                  LZ1HRD

                  Коментар


                  • #99
                    До: ТНТМ

                    Абе все ще се съберем, смятам, че няма да има нужда да се ходи до площад Македония.

                    Утре 100% съм там. Ще гледам да взема някой съученик...
                    С "Фармахим" - непобедим
                    Дизел - само дънки!

                    Коментар


                    • До: ТНТМ

                      Първите строители на най-най-най новата България, са Тонтонела, Йопо, Стоянчо М20, Сузукито 410, при решаващата намеса на камионизирано Хилти, и Весковия бус със шофьор Людмил. Което и ще бъде запомнено, от който трябва.
                      Остава още много, но по-дребни неща, които може с прости джипове. Ама след няколко дни, че направихме бардак при Пламен Майстора, и сега трябва да поразчистим.

                      Коментар


                      • До: ТНТМ

                        Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
                        Все пак, когато се мисли програма (поне началната) трябва да се отчете и факта, че Спарки е прав. Основен стимул си беше нямането... Например с приятел си бяхме направили телеграф, за да можем да си разменяме кратки съобщения през няколко къщи. Именно комуникацията беше стимула, а не телеграфа като самоцел. В днешно време с мобелните телефони със стотици безплатни минути, телеграфа не е играчка, която да привлече вниманието. А за детето всичко е игра, ТНТМто трябва да му дава невиждани "играчки", за да привлече вниманието му. След това вече може и от телеграфи да се заинтересува, но не и първоначално. Така че наистина трябва да се измислят теми, които от една страна са достатъчно прости, а от друга не могат да се купят от магазина.
                        Тодоре, само ти ще ми отговориш: в прозореца, който виждаш мога да поместя "цитат", но не и отговор. т.е. ново мнение. Как се постъпва с тази нова подредба на форума?
                        Благодаря.

                        Коментар


                        • До: ТНТМ

                          Намерих една книга: "Енциклопедичен речник на младия техник", преведена е от руски, издание на Народна просвета от 1989 г. В кратката анотация четем: "Изданието разглежда основни въпроси от всички клонове на техниката. Статиите са написани научнопопулярно, лаконично и дават възможност за пътешествие в света на машините, механизмите, технологичните процеси. Материалът е подреден азбучно и е богато илюстриран с цветни и черно-бели рисунки, снимки, карти, схеми. Авторите на статиите - известни учени и специалисти, дават теоретични и практически съвети за конструиране на различни технически модели и уреди".

                          Ако смятате, че е подходяща за нуждите на ТНТМ, ще я занеса където трябва.
                          Да опознаем България, за да я обикнем и да я пазим чиста!

                          Коментар


                          • До: ТНТМ

                            Първоначално публикуван от Tontonella Преглед на мнение
                            Намерих една книга: "Енциклопедичен речник на младия техник", преведена е от руски, издание на Народна просвета от 1989 г. В кратката анотация четем: "Изданието разглежда основни въпроси от всички клонове на техниката. Статиите са написани научнопопулярно, лаконично и дават възможност за пътешествие в света на машините, механизмите, технологичните процеси. Материалът е подреден азбучно и е богато илюстриран с цветни и черно-бели рисунки, снимки, карти, схеми. Авторите на статиите - известни учени и специалисти, дават теоретични и практически съвети за конструиране на различни технически модели и уреди".

                            Ако смятате, че е подходяща за нуждите на ТНТМ, ще я занеса където трябва.
                            Това е нещо, без което неможе - библиотека!
                            А ето и първата ценна книга в нея. Трябва да направим лавици за техническа литература,енциклопедии, и всичко свързано с "Техника - молодежи"
                            LZ1HRD

                            Коментар


                            • До: ТНТМ

                              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                              Много съм далеко и не мога да се включа в идеята, но мога да ви помогна като ви подаря ето тези макети на различни агрегати по самолетите от време оно, пък и само Стефан е човека който ще ги оцени



                              Малко са прашасали, но пък са напълно функционални в смисъл разрезите има са направени така че да са работещи макети



                              Сега остава да се намери и кой да ги транспортира до Стефан.

                              Никой ли не пътува Бургас -София? Стефане из мародерствай някой да ти ги докара.

                              Коментар


                              • До: ТНТМ

                                Аз мога да ги взема.

                                Прочетох го преди два дни, но не знам защо реших, че всичко вече е разтоварено където трябва.

                                Яворе ще се чуем.
                                ______2
                                Е = MZ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X