Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТНТМ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: ТНТМ

    Стефане, ако микробус С25 върши работа, имам такъв.
    Ако има нещо по-дълго обаче, трябва да се свалят седалките. Не че е проблем, ама полицаите се заяждат, че са свалени. За 20 лева последния път.
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #77
      До: ТНТМ

      Ясно. Понеже става дума за идея, а не за частно, в едната ръка ще държа 20 лева, в другата щангичка, увита във вестник. Белким катаджиите ме познаят. Есенните мухи са много лепкави, страхувам се, затова държа вестника.
      Тогава, ако искате да опитаме да го направим в петък, в 16 часа? Мястото е комплекса на БАН на VІІІ километър. В 17 все едно ще заключат мястото.
      Понеже сам съм малко нещо патрав, затова май ще трябват няколко души. Има няколко обемисти предмета, един с размерите на нафтова печка, но пък сто и нещо кила, и много дреболии. Тежкото е на колела, ама има един етаж стълби.

      Коментар


      • #78
        До: ТНТМ

        Работата стана ли? Нищо не казвате.
        Ако има още нещо, за подреждане, бутане... носене - КазУвайте.

        Коментар


        • #79
          До: ТНТМ

          Пишете още един 90-килограмов младши хамалин ако трябва помощ. Сега, в началото на учебната година ще имам свободно време...
          С "Фармахим" - непобедим
          Дизел - само дънки!

          Коментар


          • #80
            До: ТНТМ

            Не, нищо не стана. Никой не се обади.

            Коментар


            • #81
              До: ТНТМ

              Добре де, Веско даде камионче, а ние седим тука, завиждаме на азиатоамериканците. Кой ден тая седмица ще носим?

              Коментар


              • #82
                До: ТНТМ

                По-късно от 16:00 може ли ?

                Коментар


                • #83
                  До: ТНТМ

                  В 17 часа заключват сградата(((

                  Коментар


                  • #84
                    До: ТНТМ

                    Много съм далеко и не мога да се включа в идеята, но мога да ви помогна като ви подаря ето тези макети на различни агрегати по самолетите от време оно, пък и само Стефан е човека който ще ги оцени



                    Малко са прашасали, но пък са напълно функционални в смисъл разрезите има са направени така че да са работещи макети



                    Сега остава да се намери и кой да ги транспортира до Стефан.

                    Коментар


                    • #85
                      До: ТНТМ

                      Олеле ...! Голяма ценност!

                      Коментар


                      • #86
                        До: ТНТМ

                        Чекай малко Яворе ....

                        Нека си обзаведат бърлога ... и тогава ..... ако Стефан приготви и две бири ... паля от раз.
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • #87
                          До: ТНТМ

                          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                          Олеле ...! Голяма ценност!
                          Знаех си аз , сега ще ти кажа и друго нещо ама не ми се ядосвай
                          Имаше тук е един звездообразен двигател от АН2 направен с разрези на всеки цилиндър на различна система, и всичко се въртеше красота.
                          Гадовете решиха да го дават на вторични суровини , нямаше как да го запазя, успях само да го даря на Механотехникума в Бургас а те понеже много се трогнаха от жеста го напъхаха в мазето и сега гние там .

                          Коментар


                          • #88
                            До: ТНТМ

                            Той е голям ...
                            Ами ... Хм. В МЕИ-то нали има транспортен факултет, и авиокатедра ... С какъв беше частен колеж по това, май не ми се разправя.

                            Коментар


                            • #89
                              До: ТНТМ

                              Казвайте кога, да се включвам и аз, докато още няма дневници.
                              С "Фармахим" - непобедим
                              Дизел - само дънки!

                              Коментар


                              • #90
                                До: ТНТМ

                                Какво стана? Ще вършим ли работа тази седмица? Остават утре и вдругиден, ако не другата седмица.
                                О899 2б2 1З2

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X