Обява

Свий
Няма добавени обяви.

фото конкурс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • фото конкурс

    Здравейте на всички.

    От скопро съм регистриран, макар, че и преди това съм разглеждал различни теми във форума.
    Преглеждайки много пътеписи във форума от българия и чужбина останах възхитен от снимките.

    Това породи в мен идеята за фото конкурс. Всъщност обръщението може би е към модератори и хора от ръководството на форума, но ми се струва подходящо да има подобна тема. Ако не е конкурс, то поне да е отделна глава във форума и където да има подраздели - например - цветя, снимки на животни, снимки на мотори, коли, джипове, нестандартни модели, пеизажи, сгради, български бит, водопади, замъци, ..... Ако пък е конкурс ще се пуска тема, като някоя от гореизброените, ще се даде срок от 1 месец примерно и всички участници ще гласуват. Може пък определянето на победителя да става от професионални фотографи (със сигурност има такива членове във форума, или поне имате приятели такива.) Просто ми хрумна тази идея, а вие преценете дали ще е интересно за членовете. Нека и други да изкажат мнение. Не видях подобна тема да съществува, ако има, моля да ме извините за повторението.
    благодаря и приятен ден на всички.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X