Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бай Ганьо на един плаж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Бай Ганьо на един плаж

    Ега ти ...шампиона! Този обра всички призове за простотия! А сещате ли се в рекламата на "сайдера на лорд Самърсби" бай ви Ганя как е представен: юнак, накипрен с потури и фес, танцуващ хип-хоп/ако не се лъжа/! Всеки път очаквам накрая да извика:"Булгар, булгар"! Срамно!
    "Make love, not war!"

    Коментар


    • #17
      От: Бай Ганьо на един плаж

      Първоначално публикуван от ЛЕНИН Преглед на мнение
      Аз да използвам заглавието на темичката .
      Зле режисиран и изигран водевил. Не го приемай сериозно.
      08седемшест5едно513четири

      Коментар


      • #18
        От: Бай Ганьо на един плаж

        [QUOTE=Злой;1617640]Концесионера да изчисти плажа....

        А на бас, че няма как част от природен резерват да се отдаде на концесия, иначе и аз с удоволствие бих си взел на концесия Парк"Централен Балкан" да речем

        А иначе, който цапа той и чисти, аз като излизам навън на палатка чистя преди да разположа лагера от предишните, чистя и след като го вдигна.

        Органичните отпадъци - кори от диня, утайки от кафе, други остатъци от храна се смесват с пепел от изгасеното огнище и се заравят.

        Хартиени отпадъци- салфетки, използвана тоалетна хартия се събират на едно място и се изгарят.

        Всичко останало - батерийки, кутийки от консерви, безалкохолно, кутии от натурален сок(от тези които от вънка са картонени от вътре алуминиеви) се събират в големи пликове и се изхвърлят на определените места в града.

        Старая се да не използвам еднократни пластмасови бутилки и торбички.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X