Обява

Свий
Няма добавени обяви.

транспортен лиценз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: транспортен лиценз

    Първоначално публикуван от Николай Шиваров Преглед на мнение
    Правят те законен! А това, че има много законни и несериозни е друга работа
    Те до преди някой да ги обяви за незаконни май повечето са си били законни. Само са извършвали по някой незаконен превоз и са прибирали по-точно не съвсем законноустановени приходи. Ама то и това е друга работа. Малко ми звучи като незаконнороден. Абсурди разни.

    Пак казвам. Ела при мен да разгледаш какво безакълие са сътворили висшите нормотворчески чиновници дето нито цистерна са виждали на живо нито нафта. Само ще ти кажа , че съгласно нормотвореца едни примерно 30 000л. гориво като се товарят в София и се возят до Доспат например , трябва при товарене разтоварване и заскладяване да бъдат премерени от различни обемни разходомери като едно и също количество. До литър!!! И за да не бърка по пътя шофьора в кацата с меда по люковете трябва да се монтират акселерометрични датчици захранвани с ток. Това на цистерна с АДР. И още доста има....
    0888932647

    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

    Коментар


    • #47
      От: транспортен лиценз

      Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
      Каквато полза носят всички лицензионни режими.Удостоверяват, че с тази сериозна дейност се занимават сериозни хора, а не на който както му скимне.
      Това ми звучи много познато. Със същите "добри намерения" убиха и строителния бранш (Камара на строителите, регистър..), после кризата само дооглозга каквото беше останало от него. И сега определено няма кой да се занимава с малките обекти. Поне не и легално.
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • #48
        От: транспортен лиценз

        Първоначално публикуван от Николай Шиваров Преглед на мнение
        Няма да те разберат! 17 пъти писах едно и също...един ми каза, че били глупости, друг щял да вземе дряновица?!?! трети от 30 години това работел и един лиценз щял да го разсипе?! и т.н. Получих 15 модраторски наказания, бан и какво ли още не....не се хаби, гледай ти да си добре а, че си се опитал да обясниш, помогнеш никой не се замисля...а веднага някой ти се ...на главата. (ако мине цензурата)
        Айде обясни ми с думи прости къкво да правим ние с по един камион с който си обслужваме само и единствено наща дейност ?
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #49
          От: транспортен лиценз

          Каква т е дейността? И ще ти напиша бърза сметка..какво да правиш(на лични, само за теб безплатно)
          --------------------------------------------------
          [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

          Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
          [/FONT]

          Коментар


          • #50
            От: транспортен лиценз

            Първоначално публикуван от Николай Шиваров Преглед на мнение
            ...Получих 15 модраторски наказания, бан и какво ли още не...
            Мдаммм...

            С настоящето ще Ви помоля както публично обвинявате модераторите, така сега публично да им се извините. Щом можете едното - трябва да можете и другото.

            Проблемите ви с броенето (как 6 наказания върху две години станаха 15 ?) са ваш проблем. Страдалческият синдром в стил многострадална Геновева - също.

            Постоянната тенденция да замесвате модераторите във всичките си проблеми и да ги забърквате във всеки храчков фестивал за сметка на това определено започват да стават наш проблем.

            В трепетно очакване, искрено ваш, чувствителен като пролетно кокиче модераторски екип.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #51
              От: транспортен лиценз

              Мдааамммм, не съм се оплаквал за наказанията!! Но двойният аршин, явно е твое дело!! Мен ме наказваш за каквото ти хрумне а тези които ме псуват само ги изтри, аз никой не съм обидил...ако съм цитирай да видя? Вашите проблеми са си ваши, просто истината не винаги е приятна и смилаема за някои....Прави каквото знаеш, не ме интересува ......дребни душици мислещи се голяма работа има навсякъде в тази "държава" един или двама в повече......nvm!!! Айде със здраве. Моето име и телефон ги има ако не ти е ясно нещо звънкай
              --------------------------------------------------
              [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

              Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
              [/FONT]

              Коментар


              • #52
                От: транспортен лиценз

                Милия. Вземи го лекувай все пак този страдалчески комплекс

                Тези които те псуваха в тази тема си получиха картона заслужено, както бяха заслужени и твоите картони през годините. Май повече ти изнася да ревеш вместо да проверяваш ?

                Както и да е. Не си прави труда отново да отваряш нови профили - като лъснат ще баннем и тях. На добър час.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X