Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Топлоизолация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Топлоизолация

    Препоръчате ми фирма/бригада за топло изолация на апартамент в София! 1ви етаж над гаражи.

  • #2
    Абе, нещо срамно ли попипах?!?

    Коментар


    • #3
      За срамно не е срамно. А варианти за липсата на отговори има повече от 1.

      Примерно:

      Не е видял питането някой, който има отговор.

      или

      Тези, които евентуално имат отговор, не смятат, че обектът би представлявал интерес за сериозен изпълнител. Щото в момента строителните фирми в София не е като да се оплакват от липса на работа.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • Марвин
        Марвин коментира
        Редактиране на коментар
        Ами тези сериозни изпълнители да кажат, примерно, че за под 200 квадрата не им се захващата - може да навия и някой комшия...Но като ти каза, може пък и да не са видели постът ми де...

      • Чавдар (V93)
        Чавдар (V93) коментира
        Редактиране на коментар
        Човек, строителни фирми се мръщят на цял строеж на къща под 200 м2 РЗП, щото била малък обект с много разправия, ти за едно лепене на стиропор на един апартамент се чудиш.
        Сега строителният сезон е в разгара си. Читавите в София си имат достатъчно обекти. Когато неотдавна потърсих приятел за освежителен ремонт на едни вход, той ми рече - или най-късно май-юни или чак наесен с песен. Има много работа ...

    • #4
      Обади се на icerunner
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • Марвин
        Марвин коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря!

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X