Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ново попълнение на серията X12V виждам е излязло- верижно трионче за една ръка. Тази сутрин му видях клипа.

    Коментар


    • Parkside Performance имат вече и кабелен инструмент, новата водоструйка https://www.youtube.com/watch?v=IY1i...=FORWORKANDFUN . Ето и клипа с резачката на 12V https://www.youtube.com/watch?v=yvYk...nel=Bauforum24 .

      Коментар


      • Един въпрос. Направих 70 кв.м. дървена ко нструкция. Предстои ми още толкова. Имам интерес от пистолет за пирони . Пневматични са май предимно. Нямам абсолютно никаква идея какво да търся. Бюджетна марка вършеща сносно работа непрофесионално. Но пирони,не тип такер с игли по милиметър.
        Някой ползвал ли е и ако може отзив?
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • mitko 53
          mitko 53 коментира
          Редактиране на коментар
          Не че разбирам от тази материя, но информативно, в Баухаус имат някакъв за 196лв., пневматичен за пирони 50-90мм., по бюджетно не видях. Имаш поне за 14 дена време за връщане и 5 години гаранция.

      • Нещо такова ми трябва. Сигурно има и някаква игра и с консумативите ама да тръгна отнякъде. Вероятно след приключване,ще отлежава на рафта за следващия проект. Ако по цял ден кова да инвестираме 1000-1500 в нещо наистина добро ,но случая не е такъв
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • Благодарско на Митко и на човека в магазина. Поръчах един след консултация с човек от баухаус който чете и тук.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
            Вчера и днес забелязвам, че на едната ми 20V батерия червеното диодче /едно от трите/ свети постоянно, без да натискам нищо, независимо от това батерията колко е заредена. Ако натисна копчето за заряд, си светят нормално диодите. Никога не съм виждал такова поведение, на какво се дължи?
            Диода хубаво не свети вече, но сега пък като я сложа в зарядното почва да мига неговия червен диод. Досега си светваше постоянно червено и когато се зареди, светваше зелено.
            Това мигане пък какво индикира?
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • Паджеровод
              Паджеровод коментира
              Редактиране на коментар
              Дефектна батерия в пакета.

            • IvanIvanovi
              IvanIvanovi коментира
              Редактиране на коментар
              Това означава ли, че няма да може да се зарежда вече /сега е пълна/? досега се зареждаше, но твърде бързо светваше зеленото - за около половин- един час

            • Ясен
              Ясен коментира
              Редактиране на коментар
              Като не е натиснат бутонът не би трябвало да свети нищо - този бутон включва платчицата с цветните диоди, явно има утечка в него.

              Колкото до зареждането - вероятно е разбалансирана. Теоретично трябва да се самобалансира ако я оставиш включена на зарядното цяла нощ. Ама според късмета.

          • Днес изпържих ротора на циркуляра PHKS 1350 A1, бичих едни смърчови талпи 5см. Изкарах десет янчета и моторът се разсмърдя на умрело, а колекторът почна да пърпори. За първи път ми гори ротор на лидълски инструмент, явно си е кекав продуктът, уж константна електроника, 1350W,ама предаде фронта. Преди имах едно Sparky TK70, нямаше спирка при работа, нищо общо с лидълският,ама ми изгоря в пожар. Чудя се дали си заслужава, този лидълският дали да го давам за пренавиване.

            Коментар


            • Някой има ли мнение за голямия флекс?

              Коментар


              • mitko 53
                mitko 53 коментира
                Редактиране на коментар
                Имам първия им модел от 2013г., много шумен редуктор, направо вие. Притискащите шайби са от някакъв гаден материал, дискът презатягаше след всяко рязане, та смених каквото можах с такива от Спарки. Блокировката на вала се потроши още в началото, та сега завирам отвертка при смяна на диска. Иначе много желязо съм нарязал с него. Имам и два ловешки ъглошлайфа от този калибър, лидълският е далече от тях. Ама за 80 лева, толкова

              • I.Stoyanov
                I.Stoyanov коментира
                Редактиране на коментар
                Моя е купен към 2017 някъде. Никакви проблеми. Миналата година даже рязах гранитни бОрдУри с 230мм. диамантен диск. Целия бе в прах с вода. Отцеля. Единственото му гадно нещо е изключително обемният предпазител. То не че е лошо да е толкав, но пречи понякога.
                Но все пак за 80 пари и 3 години гаранция какво има да му се чудиш още .

              • Asen Kushlev
                Asen Kushlev коментира
                Редактиране на коментар
                Вчера големия ми елтоски флекс взе да вие на умряло. Минах през кварталния сервиз и по симптоми каза ротор. Бонуса е, че няма части. Прати ме към един по-голям сервиз, но ако и там ме отсвирят или ми обявят 100 лв. за ремонт май ще скачам с един лидълски. Режа веднъж годишно горе долу, и то да си свърша нещо по къщата. Имам един малък Райдър на 12 години, беше 20 кинта на промоция. Изкарал си ги е много пъти.

            • Първоначално публикуван от vasil lazarov Преглед на мнение
              Някой има ли мнение за голямия флекс?
              Флексът бива. Ключът му е пълен боклук (поне на моя) и се наложи да купя такъв на Спарки.

              Лидълските дискове са пълен боклук и след първия опит повече не бих взел от тях. Независимо от цената.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • Тая коса/тример от тази седмица става ли, защото във Варна са изчерпани а ми трябва нещо в този ценови клас. Ако има читави алтернативи на райдър или ейнхел казвайте да взимам от тях направо.
                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                  Тая коса/тример от тази седмица става ли, защото във Варна са изчерпани а ми трябва нещо в този ценови клас. Ако има читави алтернативи на райдър или ейнхел казвайте да взимам от тях направо.
                  На драгозов скъпия китаец препоръчвам.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                    Тая коса/тример от тази седмица става ли, защото във Варна са изчерпани а ми трябва нещо в този ценови клас. Ако има читави алтернативи на райдър или ейнхел казвайте да взимам от тях направо.
                    Нещо не я намирам тази. Иначе имам RTR, близнак на Райдера дето е по 160 лв., започна десети сезон. С оригиналната свещ е още. Приятел има Райдер със разглобяемия прът и той на 6-7 години. Части всякакви, по 2 до 15 лева. Иначе на Драгозов изглежда добре, но нещо нямат съратници по моя край, та не знам с гаранцията как ще е. За мен е важно да имам сервиз под ръка.
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар


                    • Току що гледах реклама на райдър за 160 лв, ще търся явно нещо с нож и корда и ще го взимам. Благодаря ви за отзивите.
                      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                      Ford Fiesta 1.4 Tdci

                      Коментар


                      • Ако някой много е преритал за лидълски бензинов тример:

                        https://www.lidl-hellas.gr/el/p/erga...351633/p102558

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                          Ако някой много е преритал за лидълски бензинов тример:

                          https://www.lidl-hellas.gr/el/p/erga...351633/p102558
                          Ми той с 25 кинта по-евтин от нашия в БГ. Лошото е ,че няма как да ида да си го взема.
                          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                          Ford Fiesta 1.4 Tdci

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X