Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тестовете на OFFRoad-Bulgaria.com: Зеге Parkside от Лидл

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение

    Еволюция. брат, еволюция
    Всъщност от машините PARKSIDE досега имах лични впечетления само от една прахосмукачка, която купих от колега /да е жива и здрава жена му, че не я харесала /.
    Та тая прахосмукачка е вече на почти 8г., срам ме е да кажа какво е смукала през годините, смуча стружки, абразивен прах, масла, въобще всичко...
    Не умира и 'тва е...
    Дано имам възможност да тествам и други машини от марката, с нетърпение чакам и аз лентоотрезната /това към mitko 53/.
    шЪ влезнИш ин ордър, ма да видим гА

    Коментар


    • #17
      Почти всяко зеге реже , въпроса е колко време ще реже , защото зегето е една от сложните машини и някои части се износват много бързо ако не са от качествен материал и качествено изработени. Фестото/от кореком/ ми изкара точно десет години , смених го с Макита , вече направи 15г. , сменям само ножчета , нищо друго. За да е пълен теста , трябва да направиш тест на 4-5см. дъб по жилите , ще ми е интересно , че не пречи да си имам едно такова за резерва.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • #18
        Какви са различните захвати на ножовете, защото се боря с едно бош и нещо не мога да сложа ножа?

        Коментар


        • #19
          Едните ножчета имат законтрящи зъбчета , другите са с отвор , Бош трябва да е от първите.
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • #20
            По спомен имаше три захвата- T, U и с два отвора. Кое къде става не знам точно. Някои зегета имат проблем с дебелината на ножчетата, имам едно Ейнхел Бавария, не поема дебелите ножчета на Бош, та им пиля опашките на шмиргела.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X