Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся от старите чугунени емайлирани мивки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Търся от старите чугунени емайлирани мивки

    Абе то ако са свестни нека да са далече,щото няма вариянти за външна готова мивка.Ако някой знае за не алпака да казва!!!

    Коментар


    • #17
      До: Търся от старите чугунени емайлирани мивки

      Може и от алпака да е. Няма да се олющи от изтърван чук в нея. Вграждаш я в един плот от б=30 мм, като обилно уплътняваш със санитарен силикон. Много е важно самата мивка да има някакъв наклон към отвора за сифона. За по добро оттичане на пясък, боклуци.

      Колко приказки се изприказваха за за "невижданите" сандвич-панели, а тук примерът е показно изящен!!!.

      Коментар


      • #18
        До: Търся от старите чугунени емайлирани мивки

        във вторичните неможе да няма аз май имам, една ,ама си далечко.

        Коментар


        • #19
          До: Търся от старите чугунени емайлирани мивки

          Радо, имам една такава за подаряване. Намира се (ндявам се, че още не е открадната) в центъра на София -ул. Кирил и Методий между М.Луиза и Раковски. Оставих я в една барака на двора преди година и от тогава не съм я поглеждал. Снимки, обаче не мога да предоставя, защото нямам на разположение работещ фотоапарат.
          Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

          Коментар


          • #20
            До: Търся от старите чугунени емайлирани мивки

            Първоначално публикуван от grgeorgiev Преглед на мнение
            Радо, имам една такава за подаряване. Намира се (ндявам се, че още не е открадната) в центъра на София -ул. Кирил и Методий между М.Луиза и Раковски. Оставих я в една барака на двора преди година и от тогава не съм я поглеждал. Снимки, обаче не мога да предоставя, защото нямам на разположение работещ фотоапарат.
            В какво състояние е знаеш ли? Трябва ми в добро или много добро състояние или отивам на алпака с плот. Прекалено ми е лъскава селската тоалетна ...
            Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
            LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
            Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

            Коментар


            • #21
              До: Търся от старите чугунени емайлирани мивки

              Това за състоянието е много относително. Доколкото си спомням е здрава, но на места емайла се е поизтъркал. Може да се уговорим да я видиш следващата седмица - някой ден след работа. Ако ти харесва, я товарим на твоя автомобил, ако не на моя и я закарвам за вторични суровини. Така или иначе трябва да се отърва от нея.

              Отговарям на 0889304861.
              Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

              Коментар


              • #22
                До: Търся от старите чугунени емайлирани мивки

                НАМЕР-И-И-И-И-И-Х
                На сточна гара чисто нови, но вече не ги леят от чугун, а от алуминий.
                Изглеждат същите.

                Благодаря на всички отзовали се.
                Прикачени файлове
                Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                Коментар


                • #23
                  До: Търся от старите чугунени емайлирани мивки

                  Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
                  НАМЕР-И-И-И-И-И-Х
                  На сточна гара чисто нови, но вече не ги леят от чугун, а от алуминий.
                  Изглеждат същите.

                  Благодаря на всички отзовали се.
                  Колега,мога ли да те попитам къде точно на Сточна гара я взе мивката,защото и на мен ми трябна спешно за да ида си купя и аз една.Много ти благодаря

                  Коментар


                  • #24
                    До: Търся от старите чугунени емайлирани мивки

                    Пиши при първа възможност колега,къде точно се намира

                    Коментар


                    • #25
                      До: Търся от старите чугунени емайлирани мивки

                      Като вървиш по бул. Ген. Данаил Николаев към сточна гара, отдясно има много магазинчета със строителни материали.
                      В един от тези е. Обикновени има изложена такава мивка отпред на тротоара и се вижда от далече.
                      Миналата седмица като минавах имаше изложена същата, като тази която купих.
                      Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                      LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                      Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търся от старите чугунени емайлирани мивки

                        Да повдигна темата:
                        -и аз търся стара чугунена мивка ..... не искам от олИкс!
                        -бих си купил и имитацията им от алуминий,но дали ги има?И някакъв телефон на магазина?
                        Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                        ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X