Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трънака - малка вила до София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Трънака - малка вила до София

    понапред вьв темата стана вьпрос за документите на мястото.миналата година имах сьщия проблем сьс кьщата на баща ми вьв томпсьн/никакви документи/и се започна от а до я.всичко се оправя вьв кметството вьв своге.човекьт който ти трябва е инжинер милчев 0888964801.на мен ми свьрши отлична работа.стеропорите гиядат мишки а ватата не. помисли и за това.успех сьс начинанието.

    Коментар


    • #77
      От: Трънака - малка вила до София

      Но може да накове.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #78
        От: Трънака - малка вила до София

        https://vulkov.com/bg/project/%D0%B0...5%D0%BA%D1%81/ Аз ползвах за плочата на гаража. Наистина става като гума. Прочети спецификацията му , мисля, че ще ти свърши работа.
        • Подходящ е за изолация под облицовки (теракот, фаянсови плочки, гранитогрес и др.) на закрити и открити площи, санитарни и мокри помещения.
        "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

        Коментар


        • #79
          От: Трънака - малка вила до София

          Аз наистина не смятам за добра идея, стените да се третират с каквото и да е влагоустойчиво покритие. Запечатват се и не дишат, а това води до проблеми като конденза.
          И въобще не смятам ОСБ плоскост като добро решение за финално покритие, с каквото и да се третира. Някакъв сайдинг е нужен над ОСБ-то. Хем да го защити, хем да изолира още повече, но дишането трябва да си остане. На настоящия обект, мажа всички стени на банмята догоре с хидроизолация. За мен е абсолютно неправилно, но такива са изискванията на инвеститора....
          Хидроизолация е достатъчна в зоната, където евентуално би пръскало, ако вали и капките отскачат от тротоара, или каквато там настилка е около вилата.
          Наковани дъски отстрани, дори без застъпване вършат тая работа и все едно е дали ще се изметнат, ако са мокри. Третирал съм едни гредички 6Х8 с няколко ртце безир за парапети на вилата. Минаха години. Няма изгнило никъде.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #80
            От: Трънака - малка вила до София

            И така, днес следобед нямаше какво да правим, та запалихме една скара на Трънака. Дойдоха едно котило благи малки каракачанчовци Та Хапнахме и пийнахме на как беше.. "теферич"!
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190112_161301.jpg
Прегледи:1
Размер:162.1 КБ
ID:5806425Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190112_161729.jpg
Прегледи:1
Размер:107.1 КБ
ID:5806430Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190112_161727.jpg
Прегледи:1
Размер:114.5 КБ
ID:5806429Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190112_161712.jpg
Прегледи:1
Размер:78.9 КБ
ID:5806428Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190112_161514.jpg
Прегледи:1
Размер:135.5 КБ
ID:5806427Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190112_161428.jpg
Прегледи:1
Размер:151.7 КБ
ID:5806426
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190112_175927.jpg
Прегледи:1
Размер:107.8 КБ
ID:5806435Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190112_175223.jpg
Прегледи:1
Размер:107.1 КБ
ID:5806434Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190112_171827.jpg
Прегледи:1
Размер:105.4 КБ
ID:5806433Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190112_164121.jpg
Прегледи:1
Размер:101.5 КБ
ID:5806432Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190112_193650.jpg
Прегледи:1
Размер:88.2 КБ
ID:5806436
            Май поста е за "Бар наздраве 5"

            Поздрави и .. НАЗДРАВЕ!
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #81
              От: Трънака - малка вила до София

              Ей това е най-важното, хубави мигове с приятни хора, усмихнати лица и топли спомени, всичко друго се забравя
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #82
                От: Трънака - малка вила до София

                Браво! Какво по-хубаво от това?
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #83
                  От: Трънака - малка вила до София

                  На всяка снимка има усмихнати хора, дори само заради това си струва проекта. Браво, следя с интерес. Иво, май кученцата са на съседи, дошли да поиграят, аз така го разбирам.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #84
                    От: Трънака - малка вила до София

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Иво, май кученцата са на съседи, дошли да поиграят, аз така го разбирам.
                    Точно. На съседи са - нямам идея дали са чисти и дали се продават/подаряват. Бих могъл да попитам ако имаш интерес. Тази събота ще ходим пак.

                    Обмислям да фугирам и да мина с безир външно. Дали е проблем, че температурите са относително ниски?

                    Коментар


                    • #85
                      От: Трънака - малка вила до София

                      Не е проблем, ако не бързаш да правиш втора ръка безир.
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • #86
                        От: Трънака - малка вила до София

                        Нямам думи само благородна завист и две бързи питания. Изследвахте ли водата. Сестра ми живееше там преди години и водата и беше без пари защото имало някакво замърсяване и не я пиеха. Това от водопровода но знае ли човек , една бърза проверка не боли. А другото е ако си доволен от фирмите за сондажа и багера за изравняването на терена , моля за номер за връзка , че тая година и на мен ми предстоят такива занятия. Успехи !
                        VW Passat - най-вярното магаре

                        Коментар


                        • #87
                          От: Трънака - малка вила до София

                          Първоначално публикуван от Vl4dimir Преглед на мнение
                          Нямам думи само благородна завист и две бързи питания. Изследвахте ли водата. Сестра ми живееше там преди години и водата и беше без пари защото имало някакво замърсяване и не я пиеха. Това от водопровода но знае ли човек , една бърза проверка не боли. А другото е ако си доволен от фирмите за сондажа и багера за изравняването на терена , моля за номер за връзка , че тая година и на мен ми предстоят такива занятия. Успехи !

                          Кладенеца е заварено положение. Водата все още не съм я изследвал, но предишния собственик каза че имало някакъв газ и не се препоръчва за пиене. За санитарни нужди - няма проблем. Кладенеца все още не е чистен и хидрофора е без филтри. Някога лятото като спадне водата предвиждам почистване и монтаж на механични филтри. Водопровод до мястото няма. От багериста съм доволен. Ще изпратя координати на лично.

                          Успех!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Трънака - малка вила до София

                            Първоначално публикуван от koleff.hk Преглед на мнение
                            Точно. На съседи са - нямам идея дали са чисти и дали се продават/подаряват. Бих могъл да попитам ако имаш интерес. Тази събота ще ходим пак.

                            Обмислям да фугирам и да мина с безир външно. Дали е проблем, че температурите са относително ниски?
                            Температурата не е проблем , защото можеш да подгрееш безира на водна баня. Проблема е , че при тази висока влажност , ОСБ-то е поело влага , ако го запечаташ при това положение , влагата ще остане вътре и ще загние.
                            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                            Коментар


                            • #89
                              От: Трънака - малка вила до София

                              Вашето кученце ме кефи!!!!Да сте живи и здрави всички и да сбъдвате мечтите си!Поздрави!
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Трънака - малка вила до София

                                Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                                Вашето кученце ме кефи!!!!Да сте живи и здрави всички и да сбъдвате мечтите си!Поздрави!
                                Благодаря!
                                Поздрави!


                                Забавих временно нещата, тъй като рехих да сменям колата. Продадох моята (BMW 740i от 97ма) и довечера предстои да взема Subaru OUTBACK B12 - причината е точно мястото С бъдещата техника се надявам да няма проблем при кално време да си качвам материали, а и събира доста повече

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X