Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мини ъглошлайф ???????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Juiced
    отговори
    От: Мини ъглошлайф ???????

    Тези дискчета за дремела(специално този на снимката , дремелските имат контра) като видят малко зор и почват да превъртат. Имам същата приставка с дискче и са практически неизползваеми. Дремелските са скъпи колкото целият ми шлайф.

    Остави коментар:


  • ivokbg
    отговори
    От: Мини ъглошлайф ???????

    Категорично става. Скоро и аз бях в един такъв филм, та прерязвах 20мм плоска шина с 3мм дебелина. Да, отне време, но като няма друг начин... Работата стана само с едно такова дискче, от което остана още много. Пиниза е да не го натискаш много, защото то по принцип няма сила, а като му паднат оборотите пък съвсем.

    Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
    Щом бъркаш там с дремела няма причина да не стане. Въоражи се с търпение и такива дискчета:

    Остави коментар:


  • bascho
    отговори
    От: Мини ъглошлайф ???????

    Първоначално публикуван от kozeboy Преглед на мнение
    Това е за тази цел:
    [ATTACH=CONFIG]953973[/ATTACH]
    Имам и дискчета имам доста ще пробвам събота или неделя когато остане време и ще доложа. В краен случай ще минем на варианта с електрожена

    Остави коментар:


  • I.Stoyanov
    отговори
    От: Мини ъглошлайф ???????

    Щом бъркаш там с дремела няма причина да не стане. Въоражи се с търпение и такива дискчета:

    Остави коментар:


  • Rachido4x4
    отговори
    От: Мини ъглошлайф ???????

    Има ли възможност да се "издуха" с електрожен ?
    Едно две веженчета 2,5 , преварително намотаваш алуминиево фолио в/у тръбите (на няколко "ката").
    Или да направиш "превръзка" с мокри вестници.
    Успех .

    Остави коментар:


  • kozeboy
    отговори
    От: Мини ъглошлайф ???????

    Това е за тази цел:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:35576-bor4eta-abrazivni-raider-6-5br-komplekt.jpg
Прегледи:1
Размер:19.7 КБ
ID:5785611

    Остави коментар:


  • bascho
    отговори
    От: Мини ъглошлайф ???????

    с червено съм отбелязъл какво трябва да отрежа
    А на тази снимка се вижда какво постигнах със дремела



    Остави коментар:


  • mmtrance
    отговори
    От: Мини ъглошлайф ???????

    Или прав шлайф с цанга 3мм и диск за дремел, но диск за рязане на метал, не за пилене, или някакъв вид мултишкайф
    “Реноватор” дето му викат [emoji1]

    Остави коментар:


  • bascho
    отговори
    От: Мини ъглошлайф ???????

    Варианта с дрелката не е много удачен тъй като мястото е много малко а и не ми се иска да наранявам самата камина понеже все още е гаранционна а се оказа с фабричен дефект в ризата, който беше отстранен на място от фирмата . Все още имам проблем с качването на снимките нито един от сайтовете не работи. Някой има ли идея защо?

    Остави коментар:


  • aivanov
    отговори
    От: Мини ъглошлайф ???????

    Пробвай да разпробиеш с дрелка с по-дълга бургия.

    Остави коментар:


  • I.Stoyanov
    отговори
    От: Мини ъглошлайф ???????

    Ако качиш снимка за ориентир ще получиш много по-полезни и конкретни съвети

    Остави коментар:


  • bascho
    започна тема Мини ъглошлайф ???????

    Мини ъглошлайф ???????

    Здравейте колеги имам следния проблем и ми трябва съвет. Миналото лято сменихме старата камина Прити на село със същата но с водна риза. Визуално няма разлика само дето топлим цялата къща обааааче. Тъй като майсторите , когато зидаха къщата и забравиха да иззидат комина на първия етаж в кораборемонтния завод ми завариха от тръба 5мм с нужните чупки, която се включва във иззидания комин на втория етаж. Всичко беше идеално със старата камина , но новата явно е малко по висока и тръбата притиска врътката на клапата и не мога да я затворя до край. Трябва ми мини флекс или друга машинка с която да мога да прорежа още малко прозорчето в тръбата, за да не притиска клапата. Пробвах с дремел с удължение но идва слабичък. Та нещо подобно ми трябва давйте идеи моля ви се по късно ще кача и снимки , че интернета нещо се губи.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X