Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Аз па нямам нищо от Лидъла /то и не е задължително де/, ама до около месец ще трябва да си купувам перфоратор, за домашно. Та някой ако знае нещо да има тия дни - да подсказва, благодаря.
    А, и с жица да го бъде.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Ако ти е за лидълски перфоратор обикновено пускат 3 J в края на април- май всяка година. Този който е 5J го пускат август- септември. Ако си събрал повечко пари, 250-300, грабвай някоя Макита 2470, няма да сбъркаш. Иначе за около 100лв. нещо като Raider.
      Eто и нещо другата седмица за ловци и природолюбители https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=9633 .
      Последно редактирано от mitko 53; 29-03-18, 08:55.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Ако работиш повече с него(нищо че е за домашно) направо ще се влюбиш в макитата и с 2450 и с 2470 съм работил,работата с тая машинка е песен.Само не се лъжи да вземаш 2450 от продавалника на изгодна цена,мъчих се с едно такова дърво,баща ми го метнаха тъмнолилави търговци и за нищо не го бива,след няколко ремонта го доведох до работещ вид,но нито работата е като с оригинала,нито частите пасват.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Ако някой се чуди дали зегето на батерия върши работа - да , реже си почти като такова на ток ( и по-добре от старото ми спарки ) . Днес го ползвах да направя два сандъка за инструменти и няма признак за умора . И ударната машинка си взех , но прави впечатление , че цените им са вече като на останалите подобни марки т.е. ефтинджоса свърши .


          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
            .... т.е. ефтинджоса свърши
            Нормално. На 113-та страница сме!
            0885600006 - Чичо Коце

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
              Малко странно е бормашина да има по-голям въртящ момент от винтоверт.Пък и разликата в оборотите е съвсем незначителна,иначе изглежда добре,но ще пропусна и ще изчакам импакта,понеже много ми станаха лидълските винтоверти,а още нито един от тях не съм пенсионирал.
              Ами не е баш да е странно- това е дупковерт, а не винтоверт.
              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
                Ако някой се чуди дали зегето на батерия върши работа - да , реже си почти като такова на ток ( и по-добре от старото ми спарки ) . Днес го ползвах да направя два сандъка за инструменти и няма признак за умора . И ударната машинка си взех , но прави впечатление , че цените им са вече като на останалите подобни марки т.е. ефтинджоса свърши .


                Аз пък не откривам никаква разлика в цените от преди година на въпросните циркуляр, зеге и винтоверт https://www.promooferti.com/%d0%bb%d...%d0%b5-%d0%b2/ . Та явно подобните марки са си променили цените.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                  Аз пък не откривам никаква разлика в цените от преди година на въпросните циркуляр, зеге и винтоверт https://www.promooferti.com/%d0%bb%d...%d0%b5-%d0%b2/ . Та явно подобните марки са си променили цените.
                  Тогава явно сходните марки са свалили цените да се изравнят с Парксайд-а . Не казвам нищо лошо за инструментите - имам такер , ренде , "гайко"верт (акум.) , зеге ( акум.) , ударна дрелка (акум.)и водоструйка - към 6-700 лв съм оставил в лидл само за инструменти ( бирата не я слагам в сметките ). Просто мнението което се налага тук , че Парксайд е евтин вече не вярно . Не сравнявам с бош , макита и т.н

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
                    Тогава явно сходните марки са свалили цените да се изравнят с Парксайд-а . Не казвам нищо лошо за инструментите - имам такер , ренде , "гайко"верт (акум.) , зеге ( акум.) , ударна дрелка (акум.)и водоструйка - към 6-700 лв съм оставил в лидл само за инструменти ( бирата не я слагам в сметките ). Просто мнението което се налага тук , че Парксайд е евтин вече не вярно . Не сравнявам с бош , макита и т.н
                    Мисля,че тук се налага мнението че в ценовия си клас,инстроментите от Лидъл дават по-добро качество и по добри гаранционни условия от другите марки в същия ценови клас.Вече дали са скъпи или евтини е въпрос на лично виждане.
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      За мен инструментите в Лидъл имат един съществен недостатък - не можеш да си ги купиш когато ти потрябват, а само когато ги пуснат. Макита или даже райдер и енхел можеш да си купиш по всяко време.

                      Ей сега съм изпаднал в дилема - да взема ли циркулярния трион с батерийка? Трябва ми пущинята 2-3 пъти в годината и ако някой ми го предложи на такава цена в някой от тия моменти веднага ще го замеря с кредитната карта. Обаче в Лидъл го има сега.

                      ------

                      А с водоструйката да ви кажа какво стана. Пратих жената да я купи. Сега мие банята всяка седмица с нея, че по-лесно и по-забавно.

                      Аз още не съм я ползвал.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Между другото в София ще откриват нов Лидл в кв. Борово, до 20-та поликлинаика. Днес го видях строежа, нещо огромно с паркинг отдолу. Най после и близо до мене да открият филиал, вече и пеша мога да отида.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                          Между другото в София ще откриват нов Лидл в кв. Борово, до 20-та поликлинаика. Днес го видях строежа, нещо огромно с паркинг отдолу. Най после и близо до мене да открият филиал, вече и пеша мога да отида.
                          И аз много му се радвам, че ми е на един хвърлей от вкъщи .
                          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Вече в базара се появи и акумулаторният гайковерт на който съм хвърлил око на цена от 349лв при положение че струва наполовина,
                            0 8 76 36 8 542

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              ....................................

                              А с водоструйката да ви кажа какво стана. Пратих жената да я купи. Сега мие банята всяка седмица с нея, че по-лесно и по-забавно.

                              Аз още не съм я ползвал.

                              И аз имам водоструйка и съм я ползвал три или четири пъти . Страх ме е да я кача в банята че жената може да й разбере приложението и да ме задължи всяка седмица да я качвам от мазата и да я инсталирам . Всеки с проблемите си .

                              Да попитам дали някой е купувал и ползвал това https://www.lidl.de/de/parkside-ober...io=top_selling и https://www.lidl.de/de/parkside-elek...io=top_selling и какви впечатления има . Важно е и дали може да сподели някакви прилики или разлики с някой по-марков аналог .
                              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                                И аз имам водоструйка и съм я ползвал три или четири пъти . Страх ме е да я кача в банята че жената може да й разбере приложението и да ме задължи всяка седмица да я качвам от мазата и да я инсталирам . Всеки с проблемите си .

                                Да попитам дали някой е купувал и ползвал това https://www.lidl.de/de/parkside-ober...io=top_selling и https://www.lidl.de/de/parkside-elek...io=top_selling и какви впечатления има . Важно е и дали може да сподели някакви прилики или разлики с някой по-марков аналог .
                                Имам оберфрезата, но нямам база за сравнение с по-маркова. Иначе не е лоша машинка.

                                Нов лидъл се строи и в люлин на бул.Царица Йоанна срещу пощата в люлин 3
                                I'm not Lost, I'm Discovering !

                                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X