Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся-Предлагам работа

    Първоначално публикуван от Владо Йончев Преглед на мнение
    Предлагам работа и търся хора, които отговарят на следните условия:

    - Да са на възраст до 29 г.

    - Да живеят в София или друг голям областен град

    - Да са безработни, да са регистрирани в бюрата по труда или да имат право да се регистрират

    - Да имат са завършили семестриално някоя от следните специалности: журналистика, връзки с обществността, право, социални дейности, държавна администрация, политология, философия.

    Тези условия са ми необходими, защото става въпрос за кандидатстване по програмата "Старт в кариерата". Тя осигурява трудов договор на минимална работна заплата. Допълнително ще сключим граждански договор, сумата ще варира в зависимост от кадърността и бързото навлизане в работата.

    Сигурно се питате къде е най-важното - каква е работата. Става въпрос за много специфичен интернет проект, който трудно може да се опише в няколко думи.

    За връзка - през ЛС или на имейл robertplant@abv.bg


    Заради тази пуста програма , не мога да си намеря работа
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Търся-Предлагам работа

      Колеги, под натиска на жена ми пускам следната информация:

      Търси се Supplyer Quality Assurance (SQA) мениджър за голяма международна компания от бранша на автомобилостроенето в България. Задължително - добър работен английски език и опит със системи за качество ISO / TS 16949.
      При интерес повече информация можете да получите на тел. 0885 806 778.
      Високо ще бъде оценена и всяка информация и препоръки за професионалисти, които имат нужния опит и интерес в тази област. Дори само име, на човек, когото ние да търсим ще бъде безкрайна помощ.
      ЛАДА НИВА 1.7
      Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

      Коментар


      • Някой от Стара Загора с АТВ ? Важно !!!

        Здравейте, търся някой брат от Стара Загора, който може да си кара АТВ-то в градски условия, понеже организирам една коледна промоция с дядо коледа и снежанка. Та ми трябва да го ползвам под наем за 1 час на ден в продължение на 10-тина дни. Максимум да изминаваме по 3, 4 км, на ден дори са много, тоест искам дядо коледа да кара снежанка и да раздават листовки по центъра, и да са като атракция покрай коледните празници... ако някой може да съдейства номера ми е 0897 200 025 или 0883 456 638 да се уговорим за нужните консумативи, дати, час, заплащане и всичко което е нужно...
        казвам се Илиян, благодаря предварително !

        Коментар


        • От: Търся-Предлагам работа

          Да предложа и аз.
          Бригада сме, от 3 до 5 души в зависимост от работата.Мобилни,с комплект инструменти.
          Занимаваме се с всичко що е строителство.От основата до покрива.Вътрешни и външни ремонти,саниране ,хидроизолация,декорации и т.н.
          Сега сезонът е мъртъв,но все пак ако има някой колега да прояви интерес,нека ми драсне едно ЛС или тук.
          Можем да работим из цялата страна но ще искаме осигурена квартира ако е извън област Силистра.

          Коментар


          • От: Търся-Предлагам работа

            Колеги, от известно време ми се върти една идея да сменя Варна и да заживея в Пловдив, търся си всякаква работа там, добре заплатена(имам предвид над 1200лв чисто). Имам висше образование със степен Магистър инженер Комуникационна техника и технологии, бакалавър отново същата и средно Съобщителна техника, както и следдипломна квалификация в ИУ Варна, специалност Маркетинг и мениджмънт. На 32години съм и имам 13години стаж по специалността, който го интересува нещо повече може да ме намери на 0882828682 Трифон или на мейл: a.trifon@abv.bg, успех на всички

            Коментар


            • От: Търся-Предлагам работа

              Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
              Колеги, от известно време ми се върти една идея да сменя Варна и да заживея в Пловдив, търся си всякаква работа там, добре заплатена(имам предвид над 1200лв чисто). Имам висше образование със степен Магистър инженер Комуникационна техника и технологии, бакалавър отново същата и средно Съобщителна техника, както и следдипломна квалификация в ИУ Варна, специалност Маркетинг и мениджмънт. На 32години съм и имам 13години стаж по специалността, който го интересува нещо повече може да ме намери на 0882828682 Трифон или на мейл: a.trifon@abv.bg, успех на всички
              А аз се замислям за Варна.....................
              Лудак

              Коментар


              • От: Търся-Предлагам работа

                Търся бригада или фирма за изкопни работи и полагане на тръби и кабел около 40 метра в района на Елхово. Желателно е да е от региона.
                Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                Коментар


                • От: Търся-Предлагам работа

                  Айде и аз съм на опашката значи търся работа в автосервиз или нещо такова имам стаж от 1 година в сервиз технически грамотен съм за повече информация 0883543078 или ЛС.
                  [SIZE=4][COLOR=red]Искам България чиста[/COLOR][/SIZE]

                  Коментар


                  • От: Търся-Предлагам работа

                    Добро утро и лека и успешна седмица колеги.Темата ме заинтригува и макар за момента да работя и аз си търся работа, но по специалността.Завършил съм бакалавърска степен-Технология на пластмасите и магистърска-Полимерно инженерство в ХТМУ-София (бившето ВХТИ).Завърших го на 30.Септември 2011.От тогава работя във фирма занимаваща се с аутсорсинг и по-специално разработване каталозите на e-bay.Започнах тази работа с идеята да запиша докторска степен, но тъй като на конкурса ме победиха с 25 стотни мисля, че е време да потърся и работа по специалността си.Желая да си работя по това, което съм учил и ако има някой, който може да предложи нещо съм отворен да го изслушам и поговорим.Лека и успешна седмица на всички.За контакти-нека бъде Л.С. във форума, за да се доразберем.
                    Renault Koleos, Dinamique, 175hp http://www.youtube.com/watch?v=lq3eCuMXeEw

                    Коментар


                    • От: Търся-Предлагам работа

                      Ами да се запиша и аз.По принцип работя това от аватара ми,но в днешно време това е несигурен и непостоянен доход.Смятам себе си за технически грамотен и сръчен.Търся допълнителна работа,която да не е обвързана с твърдо работно време.Разбирам от металообработка,общи ремонти по МПС,и др.Имам и СУМПС от 1993г.кат."С"-пълен комплект точки.
                      0884 987 137
                      В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

                      Коментар


                      • Работа в Германия

                        Здравейте Колеги,

                        Германска фирма търси един или двама заварчици с Немски език.

                        За контакти на лични.

                        Моля, модераторите да преместят темата ако е необходимо!
                        ***Prior Preparation Prevents Piss Poor Perrformance***

                        Most sports require only one ball - real sports require two.

                        Коментар


                        • От: Търся-Предлагам работа

                          Здравейте колеги, ето че и аз съм в списъка на търсещите работа.
                          Та, с две думи.....работил съм в няколко свери, в автосервиз-харесвана от мен работа, след това се занимавах с монтаж и ремонт на климатици, работил съм и десетина години като митнически агент (внос, износ и т.н.), междувременно и с организиране на транспорт съм се занимавал, след влизането ни в ЕС-Интрастат.
                          Ако някой прояви интерес ще изпратя CV.
                          Контакти на лични,GSM в подписа или mpunev@abv.bg
                          Поздрави.

                          Коментар


                          • От: Работа в Германия

                            Намериха се заварчици!

                            Първоначално публикуван от sd33t Преглед на мнение
                            Здравейте Колеги,

                            Германска фирма търси един или двама заварчици с Немски език.

                            За контакти на лични.

                            Моля, модераторите да преместят темата ако е необходимо!
                            ***Prior Preparation Prevents Piss Poor Perrformance***

                            Most sports require only one ball - real sports require two.

                            Коментар


                            • От: Търся-Предлагам работа

                              Привет. Напоследък обстоятелствата се стекоха така, че трябва да си търся нова работа. В момента съм военнослужещ в зенитно ракетни войски и както всички знаем в армията съкращенията летят с пълна сила. Завършил съм корабни двигатели с вътрешно горене в Средно специално училище по морски и океански риболов - Бургас. Работил съм като техник в интернет доставчик, в туроператорска фирма, а последните 5 години като военнослужещ. Имам шофьорска книжка категория 'C'. Владея добре Словашки език, а Английски и Руски говоримо. Занимавал съм се доста в свободното време и с ремонт на автомобили и мотоциклети, металообработка - заварки на любителско ниво и прочее. Търся работа из бургаски окръг, иначе съм от Поморие.
                              Последно редактирано от c_chanev; 09-05-12, 13:26.
                              Yamaha XT​M600E '98
                              Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                              Коментар


                              • От: Търся-Предлагам работа

                                Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                                Здравейте колеги, ето че и аз съм в списъка на търсещите работа.
                                Та, с две думи.....работил съм в няколко свери, в автосервиз-харесвана от мен работа, след това се занимавах с монтаж и ремонт на климатици, работил съм и десетина години като митнически агент (внос, износ и т.н.), междувременно и с организиране на транспорт съм се занимавал, след влизането ни в ЕС-Интрастат.
                                Ако някой прояви интерес ще изпратя CV.
                                Контакти на лични,GSM в подписа или mpunev@abv.bg
                                Поздрави.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X