Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся-Предлагам работа

    А има електричари с диплома ?
    Пак за работа в Германия ?

    Коментар


    • От: Търся-Предлагам работа

      Аз съм от Хасково на 19 год. Търся си работа в града или околноста, имам "C" категория, лятото винаги съм се занимавал със строежи, покриви, земеделие и т.н.
      Ако на някой му трябва работник за региона, отговарям без да се замислям че пари трябват.
      0884 02 44 47 - Димитър Димитров

      Коментар


      • От: Търся-Предлагам работа

        Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
        А има електричари с диплома ?
        Пак за работа в Германия ?
        Слаботоков ? + Немски,Английски и Сръбски
        Лудак

        Коментар


        • От: Търся-Предлагам работа

          Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
          Слаботоков ? + Немски,Английски и Сръбски
          Направи една бригада от трима, четирима души и при желание отивате на легална работа в Германия.
          Това е сериозно предложение. И няма да е задълго.....просто. ще ми е приятно колеги от този форум да се възползват.
          Никъде не съм обявявал търсенето.

          Коментар


          • От: Търся-Предлагам работа

            Няма с кой да направя бригада, всичките ми познати в тази сфера хванаха пътя вече.......Ако нещо измислиш имай ме в предвид , даже безплатен транспорт имам до всяка точка на Германия .

            П.С Разбирам и от системи за контрол на достъпа и пожароизвестителни с-ми и др. подобни .
            Последно редактирано от Людмил Кюковски; 15-07-11, 10:54. Причина: допълнение
            Лудак

            Коментар


            • От: Търся-Предлагам работа

              Колеги - гипскартон (кнауф) - има ли майстори тука ( в тази тема ).

              Коментар


              • От: Търся-Предлагам работа

                Намират се .
                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                Коментар


                • От: Търся-Предлагам работа

                  Май кризата е минала ....?
                  Или недоверието е голямо .........?

                  Коментар


                  • От: Търся-Предлагам работа

                    Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                    Колеги - гипскартон (кнауф) - има ли майстори тука ( в тази тема ).
                    Колега има такива майстори
                    Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                    Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                    "Mud Angels" Stara Zagora

                    Коментар


                    • От: Търся-Предлагам работа

                      Има,има

                      Коментар


                      • От: Търся-Предлагам работа

                        Търся Проектант Електро Инженер, с проектантска правоспособност, в София. Работата е на парче по малки проекти, но според мен си заслужава като допълнителен доход.
                        0876029149
                        Александър

                        Коментар


                        • От: Търся-Предлагам работа

                          Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                          Направи една бригада от трима, четирима души и при желание отивате на легална работа в Германия.
                          До кога трябва да се събере бригадата и евентуално да заминат хората ?
                          2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                          2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                          2007 HOMDA FMX 650

                          Коментар


                          • От: Търся-Предлагам работа

                            Хора , помагайте ...... вече 6 месеца си търся работа безуспешно .
                            Не пуша
                            НЕ пия
                            Работя пълноценно през цялото време .
                            Чевръст съм в ръцете и в главата
                            Последните 6 години съм работил като геодезист, но имам опит и в митническото посредничество и спедицията , също така съм работил и в телевизия ....... имам книжка за лек автомобил и няма отнети точки до момента
                            Търся вече каквато и да е работа , не ме притеснява нищо .. мога и кенефи да чистя , стига да ми плащат за това .
                            Просто не мога да работя за 200-300 лева
                            В момента вървят някакви кампании за подпомагане на младите хора и всеки търси да назначи някой до 29-на възраст , за да участва в тези програми .
                            Отворен съм към предложения .
                            Аз съм от Русе и за сега живея тук . Не ми е проблем да се преместя или да пътувам по служба
                            Ако ли пък е нужно и душата си продавам
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: Търся-Предлагам работа

                              Предлагам работа и търся хора, които отговарят на следните условия:

                              - Да са на възраст до 29 г.

                              - Да живеят в София или друг голям областен град

                              - Да са безработни, да са регистрирани в бюрата по труда или да имат право да се регистрират

                              - Да имат са завършили семестриално някоя от следните специалности: журналистика, връзки с обществността, право, социални дейности, държавна администрация, политология, философия.

                              Тези условия са ми необходими, защото става въпрос за кандидатстване по програмата "Старт в кариерата". Тя осигурява трудов договор на минимална работна заплата. Допълнително ще сключим граждански договор, сумата ще варира в зависимост от кадърността и бързото навлизане в работата.

                              Сигурно се питате къде е най-важното - каква е работата. Става въпрос за много специфичен интернет проект, който трудно може да се опише в няколко думи.

                              За връзка - през ЛС или на имейл robertplant@abv.bg
                              www.offnews.bg

                              Коментар


                              • От: Търся-Предлагам работа

                                Конкурс за млад природо-изследовател – доброволец в научен проект за картиране разпространението на защитени видове животни (видра) в България.
                                Срокът на проучването е до края на 2012 г.
                                Работата по проекта се състои в експедиции за теренни проучвания / събиране на материал/ в цялата страна, с продължителност 1-3 седмици.
                                На доброволеца са осигурени командировъчни пари.

                                Изисквания:
                                - Бакалавър/магистър по биология, горско стопанство (ЛТУ) или сходни;
                                - Добро здраве;
                                - Способности за планински и воден туризъм;
                                - Подходяща лична екипировка;
                                - Добри знания на МС Офис и интернет;
                                - Да не пуши.

                                Предимства:
                                - Участие в предишни проекти;
                                - Интерес към биологията и екологията;
                                - Шофьорска книжка;
                                - Off-Road шофиране;
                                - Работа с MapSource и GPS;
                                - Добри знания на английски (писане, четене и говорете).

                                Неоходими документи:
                                - Заявление за участие със снимка на кандидата и описание на мотивите и очакванията му и телефон за връзка на E-mail <brownbear@abv.bg>;
                                - Готовност на кандидатада представи дипломи и документи;
                                - С подходящите кандидати ще бъде проведено интервю.

                                Кандидатите са насърчени да задават уточняващи въпроси.
                                Доброто представяне надоброволеца по време на проучванията ще бъде предимство при следващи конкурси за позиция “неключов експерт” в този проект (http://www.dicon-bg.com/).

                                Срок за заявления: 10.10.2011
                                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X