Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Търся-Предлагам работа

    Привет на всички и аз си търся работа в Пловдив, щото съм 40 годишен млад пенсионер , не знам колко обаче е "санитарния " минимум за Пловдив, то в тая криза...
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

    HONDA DOMINATOR 650NX

    Коментар


    • #77
      От: Търся-Предлагам работа

      Първоначално публикуван от jik-tak Преглед на мнение
      Привет на всички и аз си търся работа в Пловдив, щото съм 40 годишен млад пенсионер , не знам колко обаче е "санитарния " минимум за Пловдив, то в тая криза...
      Ако кажете какво можете и в коя сфера бихте работили ще улесните евентуалните работодатели. За сега обявата звучи като: "Търся някой да ми дава едни пари, но да не са по-малко от ххх лв....."
      Успех с намирането на работа!

      Извинявам се, че написаното от мен не е конкретно по темата.

      Коментар


      • #78
        От: Търся-Предлагам работа

        Хъм, налага се и аз да търся "оферта" на територията на София.
        За момента си търся "физическа работа на парче" ВСЯКАКВА, стига да се плаща на ден или седмица.
        Технически грамотен съм, боравя с инструменти, здрав физически-моем да носим и да копам.Няма значение работно време или събота/неделя-по всяко време.
        тел. 0876 74 03 64-София.
        пс.Ако модератор реши, че мнението ми е в разрез с правилата-да го изтрие.
        Абе за к'во е цялата тупурдия, след 2 милиарда години Земята ще се взриви така или иначе.

        Коментар


        • #79
          От: Търся-Предлагам работа

          Здравейте и от мен-))))))Търся си работа ,като шофьор на камион,ако може в региона на Пловдив или Пазаржик,имам категорий С+Е,валидно психо,АДР-всички класове и дигитална карта(която още не е готова).На 29 години съм,имам опит предимно на цистерни,возещи опасни товари,както и препоръки от предишният ми работодател.Ако някои има интерес тел0896543678-по всяко време!!!Нямам опит с пътувания извън България.

          Коментар


          • #80
            От: Търся-Предлагам работа

            Я някой да вземе на работа жена ми:

            Говори/чете/пише много чужди езици (испански, английски, руски, румънски) и разбира още 1-2. Работила е най-различни неща в туризма, включително в чужбина (САЩ, Мексико), също секретарска работа, също преводаческа работа (вкл. едновременен превод), също и други работи. В момента е телефонен съпорт в голяма IT аутсорсинг фирма, но шефовете са я набелязали за "оптимизиране". Пишете тук или я търсете на 0899232171 - Дима Ликова.

            Помагайте, че у дома ще пощръклее.

            Коментар


            • #81
              От: Един по-различен поглед

              Първоначално публикуван от darkrose Преглед на мнение
              Един по-различен поглед върху нещата.
              Да се опитам и аз да напиша нещо по темата...
              Ами аз познавам Калин наживо...
              И това, което е написал, може да не е в унисон в изискванията за CV в ЕU, ама това е ...

              Това е Калин!

              С удоволствие му желая да стъпи на нова писта, и да е най-добрия на нея!

              Успех!!!

              Коментар


              • #82
                От: Търся-Предлагам работа

                Здравейте колеги!
                От днес съм безработен-съкратиха ме. Та реших да се запиша в тази тема. От Варна съм на 26 години. Завършил съм средно образование, до вчера работих като шофьор.
                Имам C категория и стаж на камиони 6 години. Търся си някаква работа, каквато и да е... 0878 241 943 Борислав.

                Коментар


                • #83
                  От: Търся-Предлагам работа

                  Търся си втора работа,почасова или както се разберем.Завършил съм следните специалности-бакалвър икономика на търговията,магистратура международен бизнес и мениджмънт в СА гр.Свищов.Свободното ми време е събота и неделя целодневно.Може и през седмицата,но да не е в интервала 08-17ч.Важи за територията на гр.София или гр.Плевен.Тел. за връзка 0878389525-Живко.
                  Претенци нямам.Няма срамна работа.

                  Поздрави

                  Коментар


                  • #84
                    Работа: Програмист на GPS и Мобилни Системи

                    Здравейте колеги,

                    Във фирмата,която работя търсим за наш клиент Програмист на GPS и мобилни системи. Тъй като форума има и такива раздели(GPS) предполагам, че може да има заинтересовани от това предложение за работа.

                    Основните изисквания са за поне 3 години опит в разработка на програмни решения на C++ ,както и писмен и разговорен английски.

                    Моля, ако има някой, който е заинтересован за повече детайли или инфо за фирмата да използва имейла: Поща (може да използвате десен бутон и Copy).


                    Надявам се, че това съобщение няма да бъде сметнато за спам или реклама на фирма(защото само по себе си то е реклама все пак)

                    Коментар


                    • #85
                      От: Търся-Предлагам работа

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Я някой да вземе на работа жена ми:

                      Говори/чете/пише много чужди езици (испански, английски, руски, румънски) и разбира още 1-2. Работила е най-различни неща в туризма, включително в чужбина (САЩ, Мексико), също секретарска работа, също преводаческа работа (вкл. едновременен превод), също и други работи. В момента е телефонен съпорт в голяма IT аутсорсинг фирма, но шефовете са я набелязали за "оптимизиране". Пишете тук или я търсете на 0899232171 - Дима Ликова.

                      Помагайте, че у дома ще пощръклее.
                      България е страната на абсурдите и ето още едно потвръждение....с тази квалификация навсякъде по света би живял човек повече от добре,но уви...надявам се момичето да си е намерило подобаваща работа вече!!
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • #86
                        От: Търся-Предлагам работа

                        Нцъ. Няма работа. Тя много не се е и утрепала да търси, защото сега имаме други грижи, но фактът си е факт.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Търся-Предлагам работа

                          Нещо подочух, че ЕЕН 112 набират оператори, но не съм сигурен колко е вярно.
                          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                          Неизвестен мъдрец

                          Коментар


                          • #88
                            От: Търся-Предлагам работа

                            Да де, ама те са по изискванията за МВР.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Търся-Предлагам работа

                              Колега, sonda.
                              Виж в Софика Груп АД. Това е аутсорсинг компания в Бизнеспарка в Младост. Набират оператори и ценят много
                              знаенето на чужди езици. Работата е интересна, на топло си, осигуровки, всичко си е шест.
                              Да пусне едно СВ в jobs.bg. Знам, че търсят.
                              Пийте червено вино! Дава здраве.
                              А то ни трябва за да пием ракия!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Търся-Предлагам работа

                                Някой да е чул някаде в Стара Загора да търсят работници?
                                Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                                Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                                "Mud Angels" Stara Zagora

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X