Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Търся-Предлагам работа

    Търси се :
    СТРОИТЕЛНА БРИГАДА + Правоспособен технически ръководител

    Обект : Къща на един етаж + подпокривен без мазе. Стоманобетонова конструкция с дървен покрив. Квадратура : 98 кв.м. застроена площ.

    Местоположение : София

    Добре е освен груб строеж, бригадата да може да изпълнява и основните дов. работи, хидроизолации по фундаментите и евентуално дървения покрив. Такова е изискването на клиентите.

    Автоматизация : не е необходима тежка строителна техника, но трябва да се предвиди евентуалното заравняване + отнемане хумусен слой на строителната площадка (тя е на равен терен) и изкопите за ивичните фундаменти.

    Необходими спомагателни помещения : WC, евентуално фургон.

    Има два кладенеца, един от които с ел. помпа. Предстои да се провери дали функционират. Има уличен водопровод и канализация - незаконни, но функциониращи.

    За сериозни разговори, въпроси и оферти - ЛС или телефона в подписа.
    Александър

    Коментар


    • #47
      До: Търся-Предлагам работа

      На мен ми трябва бригадка за вертикална планировка, терена е наклонен и трябва да се направят подпорни стени няколко, не е много сложно но си трябват хора кофтажисти и разумни. Мястото е във Варна.
      Ако някой напише лично ще се свържа с него.

      Коментар


      • #48
        До: Търся-Предлагам работа

        ТЪРСЯ монтьор/и за авто сервиз в Приморско може целогодишно може и сезонно става въпрос за ремонт по мотори,ходова част,и обслужване на автомобили.заплащането е процент от извършения ремонт.Допълнитена договорка на тел0899883765 дамян
        OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
        www.offroadprimorsko.com
        0899883765

        Коментар


        • #49
          До: Търся-Предлагам работа

          Здравейте, колеги! Дойде и моят ред аз да драсна някой ред за мен тъй като след 1 месец свършвам даскало и ще трябва да си намеря някъде работа, а знам че тук има много хора който биха помогнали... не просто така мисля, а те вече го показаха в една моя тема за което съм много благодарен! Още от сега пускам това мнение, за да мога след края на учебната година директно да започна работа.

          Малко информация за мен: казвам се Данаил, на 18г., 174см, 68кг. Уча в гр.Червен бряг - Професионална гимназия по хранителни технологии "Ю.Гагарин" със специалност "Кетъринг". Завършвам 3-ти курс, и въпреки специалноста ми... все още не съм работил по нея (да си кажа чесно и нямам желание да разнасям подноса). Учил съм 2 години английски, вече 6 години руски (жалко, че от двата езика нито един незнам... но знам БЪЛГАРСКИ ) Работил съм по разни строежи като общ работник, не съм претенциозен за работата, мога да работя всякаква физическа дейност. Обичам да се занимавам с авто-мото и с удоволствие бих станал общ работник в някой сервиз защото това ме влече от малък. За град София мога да остана на квартира, но за други градове трябва да има подсигурена квартира. Разполагам с 3 месеца, след 31 юни!
          Ако някой може да помогне в намирането на работа, мога да кажа, че съм много сериозен и няма да го предам! Моля, оставяйте телефон за връзка или ми пишете на ЛС!

          Благодаря и поздрави!
          Пази душата си, не гумите!

          Коментар


          • #50
            До: Търся-Предлагам работа

            Здравейте колеги.Фирмата в която работя търси квалифицирани В и К работници с опит във външно ВиК.Офертата е актуална все още но за наистина качествени работници. .Говоря за София.
            Последно редактирано от cveti; 13-05-10, 20:10.

            Коментар


            • #51
              До: Търся-Предлагам работа

              От 1 месец търся и обикалям по автомивки работилници и складове и никъде не търсят работници.Търся сезонна работа за лятото.Свободен съм от 1 на юни.На 17 години съм 180см, 70кг.Съгласен съм на всякъкъв вид работа.
              Живея в село Нови хан което е близо до София и без проблем пътувам.
              Благодаря предварително.

              Коментар


              • #52
                Търся работа на пълен или не пълен работен ден. 19 г .Шофьорска категория В , кола на разположение.

                Имам опит като продавач-консултант на
                Спортни стоки и компютърни компоненти .
                Познавам добре хардуер и софтуер,операционни системи HTML и уеб страници.
                Photoshop и Corel обработка на изображения.
                Технически грамотен съм имам опит в ремонта на байкове,окачване и наплитане на колела.
                телефон за контакт 0888511550
                Последно редактирано от maxxx; 23-05-10, 16:33.

                Коментар


                • #53
                  От: Търся-Предлагам работа

                  На 37 съм. Автомобилен инженер. Занимавам се с изработване и монтаж на метални изделия. Кълцане, рязане, сглобяване, заваряване, шлайфане, монтажи, и други такива... Напоследък се оглеждам и към поръчки по специалността: проектиране, изработване, преработка на автомобили, мотори, камиони и каквото му е кеф на клиента. Също и подготовка за офроуд. Меко казано, всякаква такава работа ми е добре дошла.
                  Няма да имам нищо против, ако решите да погледнете профила ми.
                  диф сеуянин със самоует - www.rif4x4.bg

                  Коментар


                  • #54
                    От: Търся-Предлагам работа

                    Хайде и на мен ми дойде времето...

                    Живея в Бургас и съм на 18 години. Завърших Търговската гимназия и сега смятам да кандидатствам. Но цяло лято трябва да се работи нещо, защото пари трябват.
                    Търся си всякаква работа която бих могъл да върша. Дори работата да е трудоемка не ме притеснява, готов съм да се захвана с всичко.
                    Предимно търся за в Бургас, но ако има предложения за съседните курорти с транспорт или с място за спане, склонен съм и там.
                    От към работно време и почивки нямам притенции. Имам Шофьорска книжка категория "Б". Две лета съм работил в склад за черна и бяла техника.
                    Хобито ми са компютри, мога да кажа че си имам напредстава за какво става въпрос и от към хардуер и що годе от към софтуер.

                    За връзка с мен: 0886 495468 - Калоян или на ЛС. Надявам се да се намери нещо за мен, по принцип съм доста амбициран и се разбирам добре с хората
                    Поздрави!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Търся-Предлагам работа

                      Здравейте колеги .От 2 седмици стоя в къщи и ровя из интернет за работа ама явно кризата чупи каски и всеки е потънал.
                      -На 20 години съм
                      -Завършил гимназия по механо-техника (Ел Обзавеждане на промишлени предприятия)
                      -Работил като Заварчик (CO2 Електрожен) и (Аргон непрофесионално) 1 година сташ
                      - Монтйор в сервиз (не съм майстУр но разбирам какво трябва да се бута и кое не )
                      -Отделно гипс картон ламинат (когато имам време)
                      И така туй е то което съм научил от баща си (да е жив и здрав) другото предстой да го науча
                      Тел:0885041265 или на ЛС

                      Коментар


                      • #56
                        От: До: Търся-Предлагам работа

                        Здравейте Колеги,

                        Фирмата (в област Машиностроене), в която работя търси човек за работа в Търговски отдел.

                        Задължения: Водене на кореспонденция на Немски език с клиенти на фирмата, Участия в срещи с клиенти в България и Германия, Превод на документи от и на Немски език.
                        Изисквания: Икономическо или Техническо образование, Немски език (писмено и говоримо)

                        Осигуровки на реалнте доходи, съгласно Българското Законодателство
                        Работно време: 08:30- 17:30 (от Понеделник до Петък)

                        Работното място е за град Русе.

                        За контакти: Юлиан, 0889.314.355 или лично съобщение
                        ***Prior Preparation Prevents Piss Poor Perrformance***

                        Most sports require only one ball - real sports require two.

                        Коментар


                        • #57
                          От: До: Търся-Предлагам работа

                          Първоначално публикуван от sd33t Преглед на мнение
                          Здравейте Колеги,

                          Фирмата (в област Машиностроене), в която работя търси човек за работа в Търговски отдел.

                          Задължения: Водене на кореспонденция на Немски език с клиенти на фирмата, Участия в срещи с клиенти в България и Германия, Превод на документи от и на Немски език.
                          Изисквания: Икономическо или Техническо образование, Немски език (писмено и говоримо)

                          Осигуровки на реалнте доходи, съгласно Българското Законодателство
                          Работно време: 08:30- 17:30 (от Понеделник до Петък)

                          Работното място е за град Русе.

                          За контакти: Юлиан, 0889.314.355 или лично съобщение
                          Намерихме си човек. Моля, обявата да се смята вече за невалидна!
                          ***Prior Preparation Prevents Piss Poor Perrformance***

                          Most sports require only one ball - real sports require two.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Търся-Предлагам работа

                            Търся за работа във Франция с трудов договор и абсолютно легални осигуровки, нощувки и храна в отлични условия.
                            Шлосер монтажник с умение и квалификация за работа на фреза и струг.
                            Възраст до 45 години.
                            Характер на работата - адаптиране на военни хеликоптери, снети от въоръжение, към селскостопански такива.
                            Работи се в Екип. Работата има иновационен творчески характер, налагат се нестандартни решения често.
                            Работно време 6 дни в седмицата - в Неделя се почива и на всеки два месеца фирмата осигурява авиационен билет за прибиране в България за 10 дни и обратно Франция.
                            10 дневната почивка е задължителна, тоест не се заплаща или отлага.

                            Заплащането е като за Франция над 1400 Евро - стига и много повече. Условията се предоговарят на всеки двумесечен период, но никога в посока спадане.
                            Горното предложение е валидно само за членове на форума.

                            Както обикновенно за подбор на кандидати ще се проведе събеседване във специализирана фирма за подбор на кадри - тоест аз не решавам нищо.


                            Търся също и магистър фармацевти с владеене на френски език - за работа в аптека.
                            Договорите са по дългосрочни, но връщането в България на всеки два месеца си остава задължение на фирмата.
                            Тук вече може и познати, а не само членове на форума.

                            Моля заявките изпращайте на NikNixon@gmail.com , че миналия път ми се задръстиха Л.С.
                            Ако не Ви отговоря, значи фирмата наета за подбор на кадри не Ви е одобрила по някаква причина.
                            Всички заявки до 30 Юли 2010, ще бъдат разгледани. На одобрените ще бъде насрочено интервю.
                            Последно редактирано от Nik Nikolov; 15-07-10, 16:12.
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • #59
                              От: Търся-Предлагам работа

                              Търся фирма (подизпълнител) за монтаж и слединсталационно обслужване на слънчеви колектори в гр. София. Желателно е да са хора с опит, или екип, който се състои от специалисти по:
                              - изграждане на метални конструкции
                              - топлотехника
                              - В и К
                              - електротехника
                              Подробности на тел.: 0887 802 877; e-mail: office@bulgarianenergy.com

                              Коментар


                              • #60
                                От: Търся-Предлагам работа

                                Здравейте, търся си работа в автосервиз.
                                На 25години съм от Варна. Завършено висше образование в "Колеж в структурата ТУ-Варна" спец. Транспортна техника и технологии. Средно образование ПТГ-Варна- Управление на транспортно предприятие
                                Имам малък опит- половин година
                                тел: 0889/063-115
                                0897/442-700
                                e-mail: kamenovrallyteam@dir.bg
                                или на ЛС

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X