Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся-Предлагам работа

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Мамка му, понякога съжалявам, че не съм модератор. Как успяхме да оцапаме и тая тема без Терзиев, Гагич и прочее?
    кой мислиш че е "ikirov"


    "ikirov"="Ivan Terziev"
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • От: Търся-Предлагам работа

      Първоначално публикуван от Emilppp Преглед на мнение
      Опираме до това, което е написал колегата:




      Ще се опитам да отговоря, доколкото мога по-конкретно, без да навлизам в подробности за това, какво точно означава оператор и програмист, еле пък разработчик на Фанук.
      Тъй като не ме е страх от обявяването на цифри, ще ти кажа - на първо четене 11лв/ч. И изискванията ми са (според мен) повече от скромни: Това, което аз мога да направя за 45 мин,
      той да успее да го направи за не повече от 1час.
      Аз зглобявам тези тези машини в Германия https://www.youtube.com/watch?v=j72nT4H7hdE и на първо четене 11лв/ч. тук е от за 17,50 в евро на час...Всичко квалифицирано бяга от Българя...

      Коментар


      • От: Търся-Предлагам работа

        Първоначално публикуван от mdn Преглед на мнение
        Аз зглобявам тези тези машини в Германия https://www.youtube.com/watch?v=j72nT4H7hdE и на първо четене 11лв/ч. тук е от за 17,50 в евро на час...Всичко квалифицирано бяга от Българя...
        Ма повечето са под 45-50 години и го нямат онова Ти знаеш ли кой съм аз.......такива и тука се намират,но за кратко
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Търся-Предлагам работа

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Аз пък давам 150 долара на ден без опит,като го обуча малко и 200 давам,разходите ги покривам,работи се мммммм някой път се работи с дни,седмици или месеци.

          ПенЦии не ща,че не са свикнали да бачкат,нахъсани младоци емигранти са ми добре дошли.

          Айде,завъртя се темата
          Визата голям проблем при теб
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Търся-Предлагам работа

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Аз пък давам 150 долара на ден без опит,като го обуча малко и 200 давам,разходите ги покривам,работи се мммммм някой път се работи с дни,седмици или месеци.

            ПенЦии не ща,че не са свикнали да бачкат,нахъсани младоци емигранти са ми добре дошли.

            Айде,завъртя се темата
            Сиреч, като си приспаднеш рижийините, ти остават едни кинти за пасажери? Да дойда и аз, та да видя свят, че и да ми плащат?
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Търся-Предлагам работа

              Фирмената политика от скоро,е минимум 30г женен с дете...
              Ти знаеш ли кой съм аз оцеляват седмица,максимум две....

              Коментар


              • От: Търся-Предлагам работа

                Първоначално публикуван от mdn Преглед на мнение
                Фирмената политика от скоро,е минимум 30г женен с дете...
                Ти знаеш ли кой съм аз оцеляват седмица,максимум две....
                Фирмената политика е била винаги такава. Кой си ти, не знам. Кажи ми.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Търся-Предлагам работа

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Сиреч, като си приспаднеш рижийините, ти остават едни кинти за пасажери? Да дойда и аз, та да видя свят, че и да ми плащат?
                  Сиреч как искаш го смятай,200 долара на ден с опит.

                  Точно ти можеш да пропуснеш
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Търся-Предлагам работа

                    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                    Визата голям проблем при теб
                    Е там не мога да помогна,и без това ме бьзикат тук с прякора Ел Трафиканте.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Търся-Предлагам работа

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      Сиреч как искаш го смятай,200 долара на ден с опит.

                      Точно ти можеш да пропуснеш
                      За 200 долара, по- добре да не ставам от леглото, благодаря.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Търся-Предлагам работа

                        Първоначално публикуван от ALEX_Z Преглед на мнение
                        Така както съм описал нещата , са за служители/ работници които искат и могат да изкарват пари.
                        Какво е качествено изпълнение , в строителната сфера няма допир с религията , а с нормативни документи /конкретно ПИПСМР/ + изискванията на пазара.
                        За МРЗ се обърни към колегата ak101.Той си я пъхна ей така в разговора.В интерес на истината има и подвариант - сигурен доход срешу определени ангажименти + правила за надплащане , когато има за какво. Но, първо служителя трябва да докаже , че става за сигурният доход и покаже интерес за надграждане. Тук базата определено не е МРЗ.



                        С първата половина не съм съгласен , с втората е ОК.
                        Ако се търси само фаянсаджия , искаш ли да ти изредя колко фактора влияят на цената- поне 20. А ако фаянсаджията , не е само такъв/както е често срещано/ , факторите може да стигнат 50.Тези неща се записват на листчето , за което говорих .
                        За хипотезата " няма клиенти " си прав , че не е решение рязане на заплата. Работодателя трябва да има резервни варианти или коректно да каже дотук съм/няма ме 1 месец или нещо подобно.
                        Обаче , обратният случай- много бачкане , висока производителност, увеличаване на финансовият поток? Работника се скъсва да работи , но кинтите му не се увеличават. Дали не поражда напрежение?
                        За почасовото заплащане в чужбина- може да споделиш дали не е обвързано с определени резултати, и дали бая народ в тази връзка не ги поизгониха и в Германия , и Австрия и Холандия , щото си мислеха нашите ,че ще таковат гявола у въздуха .Демек , си търсеха комунизма на запад, ама ядец.
                        Съгласен съм и че най-големият ни проблем е с кризата на доверие у нас.Тарикати бол и от двете страни. Но не само.
                        П.п. Айде, че отивам и аз да си бачкам на кирпиченото предизвикателство. Пък , дано ги измислите заплатите при капитализЪма/социализЪма , кой каквото го кефи.
                        Примерите ми бяха груби и приблизителни. Не разбирам много от строителство, та съм далече от мисълта да давам акъл както точно се определят цените. Но си има начин със сигурност. Многото бачкане и висока производителност простите западняци са намерили начин да го стимулират под формата на бонуси. А ако няма, има конкуренция, дето плаща повече. И да, прав си, че много нашенци си мислеха, че на запад парите висят от дърветата и трябва само да си ги наскубят. Ама като видяха, че няма пушене на цигарки през пет минути, пиене на кафета по два часа сутрин и два - следобед, а междувременно да се рови фейсбука за уплътняване на работното време и запалиха с 200 обратно. Но това не променя факта, че заплащането у нас в болшинството от случаите се определя на принципа: за тая работа - толкова, щото тука са толкова заплатите.
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • От: Търся-Предлагам работа

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          За елита на занаята няма значение, щото прихода иде от "майсторлък", а не от пот на чело.
                          Така на времето един от старите майстори в завода дето беше стругар от преди 09.09.1944 казваше момци за знанието и за незнанието се плаща
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Търся-Предлагам работа

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            За 200 долара, по- добре да не ставам от леглото, благодаря.
                            Точно за това говорех и аз
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Търся-Предлагам работа

                              Първоначално публикуван от mdn Преглед на мнение
                              Фирмената политика от скоро,е минимум 30г женен с дете...
                              Ти знаеш ли кой съм аз оцеляват седмица,максимум две....
                              Това е едно от нещата, които са най-фрапиращо дискриминационни и са ме дразнели открай време. Масово обявите започват с "Търси се ... до 35 г. за ра работа в млад и сплотен колектив ..." Както и жени с малки деца да се игнорират, щото щели да отсъстват заради тях. Ама като гледам лека-полека ситуацията на трудовия пазар се променя и търсенето на кадри се изостря, та все някога и българските работодатели ще влязат в час.
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар


                              • От: Търся-Предлагам работа

                                Първоначално публикуван от mdn Преглед на мнение
                                Аз зглобявам тези тези машини в Германия https://www.youtube.com/watch?v=j72nT4H7hdE и на първо четене 11лв/ч. тук е от за 17,50 в евро на час...Всичко квалифицирано бяга от Българя...
                                Колко време след като замина в Германия започна тази работа? Какво трябваше да можеш и знаеш, за да я започнеш? И защо не работиш тук във филиал на немска фабрика, а отиде там? В Англия читавите оператори на ЦПУ фреза получават над 20 паунда на час, но в трите завода, в които съм ходил, нямаше нито един нашенец на такава работа.
                                В миналото ще остане, каквито сме били...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X