Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся-Предлагам работа

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение


    Пенчо, въпросът за свръхквалификацията е подробно дискутиран тук и в други теми. Като си такъв суперпроф, защо не си търсиш хора, а се предлагаш, да работиш за друг, а?
    Споко, споко... язе съм пред пенция! Хич не си търся никаква работа.
    Сега търся бригада строители да ми направят къща в село до София.

    Коментар


    • От: Търся-Предлагам работа

      Щото не е само до умения...
      За да започнеш да наемаш хора е нужно много повече от супер професионализъм.
      Далче не е само до наличието на капитал, макар, че и без него е почти невъзможно.
      Иска се бизнес нюх, и като цяло характера на човека който ще наема работници да е от такъв тип.

      Колко супер професионалисти познавам, ама почти всички са си на заплата, и работят за някого.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Търся-Предлагам работа

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:44.6 КБ
ID:5822443

        Коментар


        • От: Търся-Предлагам работа

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          За маникюристката е повече от ясно, че ще я сриташ по маникюра.

          А колко би дал за оператор и програмист на ЦПУ фреза?
          Работил примерно като разработчик за Фанук?
          Опираме до това, което е написал колегата:


          Първоначално публикуван от ALEX_Z Преглед на мнение
          . На практика се вади лист и химикалка , и човека си разписва всичко , което иска/може да прави - качествено! Каквото има се договаря, изяснява, коригира и с цел намиране пресечната точка на интересите.Има разни детайли в схемата , но това е принципа, така че всичко да е точно двустранно.
          Ще се опитам да отговоря, доколкото мога по-конкретно, без да навлизам в подробности за това, какво точно означава оператор и програмист, еле пък разработчик на Фанук.
          Тъй като не ме е страх от обявяването на цифри, ще ти кажа - на първо четене 11лв/ч. И изискванията ми са (според мен) повече от скромни: Това, което аз мога да направя за 45 мин,
          той да успее да го направи за не повече от 1час.
          В миналото ще остане, каквито сме били...

          Коментар


          • От: Търся-Предлагам работа

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Споко, споко... язе съм пред пенция! Хич не си търся никаква работа.
            Сега търся бригада строители да ми направят къща в село до София.
            Язе та знам, дека си си жив пенсюнер, ама що се мешаш, къде не ти е работа?

            Ако мога да съм полезен на хората, за които тази тема е важна.
            По- горе се възбудиха едни кандидат-работници, недоволни от кандидат-бъдещите си работодатели. Един простичък въпрос имам към тях. Вие знаете ли за какво кандидатствате?
            Понеже стилът на оплакващите се е над средното ниво на кандидат за чистачка на тоалетна, ще им кажа следното:
            Ако сте се прицелили към мениджърски позиции, имайте предвид, че такива в обявите за работа няма. Има обяви за отговорник на максимум пет човека, при условие, че компанията е нова за пазара, има сериозен гръб, вероятно е международна, опитва се да изгради структура, преди да започне оперативна дейност, изисква сериозна квалификация. Ако фирмата е на пазара от десет години и си търси среден мениджър, без да може да си го намери от собствените си кадри, нещата са счупени някъде много в основата.
            Има и трети вариант, но е статистически малко възможен.
            Към кандидат- работниците. Четете обявите умно. Запознайте се с профила на работодателя (това са 5-6 клика в гугъла) намислете си какво ще му предложите, за да не си губите взаимно времето.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Търся-Предлагам работа

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              ...Като си такъв суперпроф, защо не си търсиш хора, а се предлагаш, да работиш за друг, а?
              Щото разликата е от земята до небето. Отговорността не е за всеки.

              Коментар


              • От: Търся-Предлагам работа

                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                Язе та знам, дека си си жив пенсюнер, ама що се мешаш, къде не ти е работа?

                .

                Ами търся си строителна бригада.

                Нещо против ли имаш?

                Коментар


                • От: Търся-Предлагам работа

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Ами търся си строителна бригада.

                  Нещо против ли имаш?
                  Тук ли намери да я търсиш тая бригада?
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Търся-Предлагам работа

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Тук ли намери да я търсиш тая бригада?
                    Що?Проблем ли е? И за кой?

                    Коментар


                    • От: Търся-Предлагам работа

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Що?Проблем ли е? И за кой?
                      И ти бъркаш понятията работодател и клиент. Ама като си решил... казвай какво искаш и колко даваш. Другата събота и неделя ми се падат без ангажименти. С лопата и кирка се справям. С мистрията... трябва да усъвършенствам малко онова движение с китката накрая, ама що да не е на твой гръб. С пафта и тетки мога да ти сглобя човече, дето и ЛЕГО не могат да ти го направят. Девиаторите, мога да ти ги направя и с три и с четири кабела, ако искаш и последователно да ти ги нанижа.
                      Колко даваш?
                      Последно редактирано от Тропчо; 18-10-19, 22:24.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Търся-Предлагам работа

                        Пенчо, то дойде зимата...Не беше ли отдавна вече взел терена в Нови Хан. та чак сега отпочваш..
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • От: Търся-Предлагам работа

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          Ами търся си строителна бригада.
                          Колко даваш?

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          И ти бъркаш понятията работодател и клиент. Ама като си решил... казвай какво искаш и колко даваш. Другата събота и неделя ми се падат без ангажименти. С лопата и кирка се справям. С мистрията... трябва да усъвършенствам малко онова движение с китката накрая, ама що да не е твой гръб. С пафта и тетки мога да ти сглобя човече, дето и ЛЕГО не могат да ти го направят. Девиаторите, мога да ти ги направя и с три и с четири кабела, ако искаш и последователно да ти ги нанижа.
                          Колко даваш?
                          Другата събота и неделя не съм в България, но да добавя ВиК и парно, ел. инсталации, зидане на тухли и ремонт на покриви.

                          Да не превръщаме и тази тема в...
                          Предполагам, че за много хора е полезна. Липсата на обучени кадри от една страна и коректни работодатели от друга е явна. Затова и допирните точки
                          между тях са малко и трудно откриваеми.
                          В миналото ще остане, каквито сме били...

                          Коментар


                          • От: Търся-Предлагам работа

                            Мамка му, понякога съжалявам, че не съм модератор. Как успяхме да оцапаме и тая тема без Терзиев, Гагич и прочее?
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Търся-Предлагам работа

                              Не дърпай дявола за опашката!
                              В миналото ще остане, каквито сме били...

                              Коментар


                              • От: Търся-Предлагам работа

                                Аз пък давам 150 долара на ден без опит,като го обуча малко и 200 давам,разходите ги покривам,работи се мммммм някой път се работи с дни,седмици или месеци.

                                ПенЦии не ща,че не са свикнали да бачкат,нахъсани младоци емигранти са ми добре дошли.

                                Айде,завъртя се темата
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X