Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся-Предлагам работа

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    Кое ти е доставя по-голям кеф ?
    Да цункаш банкнотата, и да гушнеш тотбата с парите преди лягане , или вместо хартийките да са детето и жената ?
    Грешно тълкуваш нещата.Да целувам пари,може в анимационен филм.В реалния живот ,има ли работа и ти се работи,има пари.Говоря за работа от която разбираш и умееш.Не визирам някакви далавери и измами.

    Само да отбележа че ,разсъжденията са ти от гледна точка на работник на заплата и работно време От-до .....

    И аз като тропчо минах от другата страна,и осигурявам работа на няколко човека и работя с тях наравно.Парите не са ми самоцел ,за мен са изражение на трудовия процес.

    Иван ,и ще те разочаровам обаче малко в твоя стил,освен да гушнеш жената и детето.Те имат нужда от храна,дрехи,обувки,пари за всеки ден ,пари за зелено училище за тренировки,ръкавици и безброй неща за които не се сещам,и ако са две децата и са тийнейджъри и си имат гаджета издържаш и тях..
    Последно редактирано от Roninn; 28-03-19, 20:53.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Търся-Предлагам работа

      Аз пък не точно минах, ми ме натириха натам.Отдавна. И не точно осигурявам работа, ми си осигурявам съществуване, като част от това е и осигуряване на работа на други. За да ги имам сигурни под ръка. Справям се някак за сега, но си мечтая да не ми се налага да работя и да търся работа за останалите. Работя по въпроса, къде успешно, къде - не чак толкова

      Коментар


      • От: Търся-Предлагам работа

        Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
        Аз пък не точно минах, ми ме натириха натам.Отдавна. И не точно осигурявам работа, ми си осигурявам съществуване, като част от това е и осигуряване на работа на други. За да ги имам сигурни под ръка. Справям се някак за сега, но си мечтая да не ми се налага да работя и да търся работа за останалите. Работя по въпроса, къде успешно, къде - не чак толкова[emoji2]
        Аааааа ти си по напред,аз не мога да се похваля така.Още не съм открил начин ,без да работя ,да идват пари.
        В търговията не ме влече....В с мотиката ме бива
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Търся-Предлагам работа

          Божурище е на много стратегическо място и от там се стига доста бързо до много места. Това в случай, че там не излезе работа....
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Търся-Предлагам работа

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Грешно тълкуваш нещата.Да целувам пари,може в анимационен филм.В реалния живот ,има ли работа и ти се работи,има пари.Говоря за работа от която разбираш и умееш.Не визирам някакви далавери и измами.

            Само да отбележа че ,разсъжденията са ти от гледна точка на работник на заплата и работно време От-до .....

            И аз като тропчо минах от другата страна,и осигурявам работа на няколко човека и работя с тях наравно.Парите не са ми самоцел ,за мен са изражение на трудовия процес.

            Иван ,и ще те разочаровам обаче малко в твоя стил,освен да гушнеш жената и детето.Те имат нужда от храна,дрехи,обувки,пари за всеки ден ,пари за зелено училище за тренировки,ръкавици и безброй неща за които не се сещам,и ако са две децата и са тийнейджъри и си имат гаджета издържаш и тях..
            Мисля че не аз а ти грешно разбра метафората
            Дали като работник или като началник , липсата от семейството се отразява .
            Дали детето ще има маратонки за 200 лева и ще ме вижда 2 пъти в месеца, или ще има за 40 и ще ме вижда всеки ден....това се опитвах кажа.
            Предпочитам да науча децата си да са горди първо със себе си, после с постиганите мечти и на последно място успехите изразени в хартийки.

            И за да не е пълен спам, човека има едно голямо предимство , че няма да живее под наем.
            Моя съвет е да почне каквато работа отговаря на неговите критерии, където и да е в София, а след като се установи трайно, да търси работа, която ще му дава и свободно време .
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Търся-Предлагам работа

              За Якото Място търся, потдръжка, градинар, охрана, готвачи, сервитьори, шпикер, управител. Спането осигорено, храната също.
              Персонал който е дошъл заради морето не искам.
              Има възможност за целогодишна работа.
              Повече подробности по телефона.

              0899852338 - ЯВор

              Коментар


              • От: Търся-Предлагам работа

                А какво е "шпикер" ?

                Коментар


                • От: Търся-Предлагам работа

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  А какво е "шпикер" ?

                  шпикер

                  приема поръчки от трапезарията и ги разпределя към различните станции; също така може да се извършва от Sous-готвач дьо по.

                  Коментар


                  • От: Търся-Предлагам работа

                    Здравейте! Търси се сравнително спешно строителен работник/снабдител за гр. София.Идеята е при нужда да се доставят стр. материали по обектите с бус/кара се с категория В/ или някоя от джипките.Буса е Ситроен Джъмпер. Домува в кв. Левски или Дружба.Домуването е възможно да се промени .
                    Като не се карат материали, се върши стр. дейност според квалификацията на шофьора.Тоест има осигурена пълна заетост и заплащане според квалификацията, осигуровки и прочее.
                    Квалификацията може да е от общ работник , до всичко което изискват грубите строежи и довършителните работи, вкл. инсталации.
                    Буса в момента се потяга в сервиз.
                    Обектите на този етап са от източните квартали, до Чепинци,Банишора,Манастирски ливади.
                    Може да се започне буквално веднага.

                    Работните комуникации са с колегата, но ако служителя държи непременно, нямам против и с мен да работи пряко.
                    Необходимите качества мисля са ясни за дейността снабдител/ има елементарна отчетност/, за другата дейност стандартните.
                    За всевъзможни въпроси - neostroy_inj@abv.bg , gsm 0887 25 78 58/ 02 843 51 67 , а най-добре на кафе в офиса.

                    Коментар


                    • От: Търся-Предлагам работа

                      Първоначално публикуван от ALEX_Z Преглед на мнение
                      ...
                      Имам такъв познат в София, в момента работи нещо друго(пак доставчик), и в свободното време се занимава със строителни ремонти. Иначе преди е бил и само строител. Може и знае доста неща, включително и с инсталации се занимава(ВиК и електро), но няма официално тапия за тия неща(по образование е готвач).
                      Ако може да споменеш някакво ориентировъчно възможно заплащане, за да мога евентуално да го заинтригувам да кандидатства лично.

                      ПП: Ако последното е неуместно, ще му дам телефона, ако иска все пак да си пита сам. Читаво момче е.
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • От: Търся-Предлагам работа

                        Мой приятел търси за Слънчев бряг сезонен работник за дюнер за нощна смяна. Ще реже зеленчуци, пържи картофи и други дейности, за които не се изисква квалификация. Осигурена храна и квартира. И кафета, Мафета, но без бири. Подходяща работа за млад човек. Добро заплащане. 0888300337
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • От: Търся-Предлагам работа

                          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                          Имам такъв познат в София, в момента работи нещо друго(пак доставчик), и в свободното време се занимава със строителни ремонти. Иначе преди е бил и само строител. Може и знае доста неща, включително и с инсталации се занимава(ВиК и електро), но няма официално тапия за тия неща(по образование е готвач).
                          Ако може да споменеш някакво ориентировъчно възможно заплащане, за да мога евентуално да го заинтригувам да кандидатства лично.

                          ПП: Ако последното е неуместно, ще му дам телефона, ако иска все пак да си пита сам. Читаво момче е.
                          Заплащането следва да е адекватно на това което си изкарва от основната дейност в строителството. Това си зависи пряко от него. Шофьорстването е съпътстваща дейност, да речем няколко курса в седмицата и ще се овъзмездява разбира се. Тази съпътстваща дейност е много бърза , аз му казвам само , кога,къде и какво да взима . Възможно е и да си ходи с буса на основната работа и по път просто натоварва предварително уточнени материали към конкретният обект.
                          Нека звънне , адаптивно е всичко когато има добронамереност.
                          Тапиите са пожелателни относно официалната квалификация , иначе е ясно - пълно е с майстори , водещи се общи работници или никакви.

                          Коментар


                          • От: Търся-Предлагам работа

                            Позволявам си да пусна тук , публикацията от една малка затворена група в която членувам.Това,което със сигурност мога да кажа, е че човекът е готин,сам развива своя бизнес с много труд и нишата,която си е намерил е вървежна. Ще давам контакти на всеки заинтересован,просто няма да ги изтипосвам пред всички.

                            Ето как изглежда:

                            Здравейте колеги.
                            Пиша ви с молба за помощ.
                            С нарастването на обемът ни на работа, имаме нужда от нов член в екипът ни.
                            xxxxyyzzyyy.bg търси да назначи млад, позитивен, енергичен, лоялен и искащ да се развива постоянно търговец- мъж. Трябва да обича да пътува, да има книжка, да знае английски и да иска да помага са се развива строителството в България.
                            Може и без опит.
                            Аз лично ще го обуча и ще го направя машина.
                            Ако се сещате за някой ваш познат, роднина или приятел, който си търси готина работа, моля пишете или нека да ми се обади на 08967ххххх.
                            Условията са много добри и ще се подобряват при положени резултати от негова страна.
                            Благодаря предварително на отзовалите се.
                            Поздрави,
                            С. Х.
                            Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                            Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                            Коментар


                            • От: Търся-Предлагам работа

                              Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                              Позволявам си да пусна тук , публикацията от една малка затворена група в която членувам.Това,което със сигурност мога да кажа, е че човекът е готин,сам развива своя бизнес с много труд и нишата,която си е намерил е вървежна. Ще давам контакти на всеки заинтересован,просто няма да ги изтипосвам пред всички.

                              Ето как изглежда:

                              Здравейте колеги.
                              Пиша ви с молба за помощ.
                              С нарастването на обемът ни на работа, имаме нужда от нов член в екипът ни.
                              xxxxyyzzyyy.bg търси да назначи млад, позитивен, енергичен, лоялен и искащ да се развива постоянно търговец- мъж. Трябва да обича да пътува, да има книжка, да знае английски и да иска да помага са се развива строителството в България.
                              Може и без опит.
                              Аз лично ще го обуча и ще го направя машина.
                              Ако се сещате за някой ваш познат, роднина или приятел, който си търси готина работа, моля пишете или нека да ми се обади на 08967ххххх.
                              Условията са много добри и ще се подобряват при положени резултати от негова страна.
                              Благодаря предварително на отзовалите се.
                              Поздрави,
                              С. Х.
                              Дай едно лично съобщение с координати, моля !
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • От: Търся-Предлагам работа

                                Трябва ми човек за работа.Мъж. Технически грамотен. Изработваме различни метални конструкции от 30-40см. до 5-6 метра. Работи се 99% с алуминии. Обичайните дейности за бранша.Рязане,пробиване,заваряване. Работи се в работилница само (без външни монтажи). Намираме се във Варна на острова. Заплащането според възможностите на човека.
                                За всякакви въпроси на посочения телефон.
                                Павел Димов
                                0886131548
                                Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X