Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся-Предлагам работа

    Не е задължително,колега. Мога и да пътувам ако се налага повечко,стига да си заслужава. Мога да съм работник,мога да бъда полезен и в офис,мога да бъда и търговски представител,така че съм отворен към всичко,което си заслужава. Сутринта пусках cv и до мегатрон и булагро, понеже се интересувам от земеделие и земеделска техника също.

    Коментар


    • От: Търся-Предлагам работа

      Дядо ми е от Храбърско. Хич няма да ти е лесно с транспорта от там-много е далече от всичко.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • От: Търся-Предлагам работа

        Аз затова му казвам.Баща ми в момента работи по една логистична база в Божурище и ако не ходи с колата по тангентата трябва да излезе 2 часа по рано за да стигне от Враждебна до там.
        Та транспорта е важен за да не ти става работния ден от 8 на 14 часа и повече.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • От: Търся-Предлагам работа

          Колеги,50-60км в двете посоки не са проблем. Все пак не говорим за заплати от 800-900лв,които не стигат за нищо. Аз за това и казвам "нещо,което си заслужава".. Благодаря ви все пак за съветите.

          Коментар


          • От: Търся-Предлагам работа

            Като те гледам държиш сам да си строшиш главата, ама да ти обадя - не слушай старило а патило. В един момент откриваш, че по час и половина - два часа на ден в път си е доста време независимо от заплатата.

            А като се появят и децата сметките съвсем се променят.
            What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

            Коментар


            • От: Търся-Предлагам работа

              Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
              Аз затова му казвам.Баща ми в момента работи по една логистична база в Божурище и ако не ходи с колата по тангентата трябва да излезе 2 часа по рано за да стигне от Враждебна до там.
              Та транспорта е важен за да не ти става работния ден от 8 на 14 часа и повече.
              + Трябва да се предвидят и едни 200 лв. месечно за бензин за който живее и работи в противоположни райони на София.... В тоя ред бих предпочел работа за хиляда лв. до която стигам за 10 мин. пеша , отколкото за 1300 , ама на 20 км....
              Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

              Коментар


              • От: Търся-Предлагам работа

                Да, времето за път също трябва да се калкулира в пари. Защото ако работиш за 10 лв на час, 2 часа път са си едни 20 лв които губиш.
                Само пример е това, но долу-горе така стоят нещата.
                Последно редактирано от cnc82; 20-03-19, 11:27.
                Който търси , намира !
                Човекът е човек, когато е на път !

                Коментар


                • От: Търся-Предлагам работа

                  Аз тия километри дето ти ги мислиш си ги въртя всеки ден та затова и опита.Сутрин излизам м/у 7.30 и 8.00 вечер се прибирам пак там.Ама аз работно време нямам или поне не в някакви точно определени норми.Да ама поради тази причина сутрин аз карам малката на градина,а жена ми я взима на обяд и се занимава с нея следователно и не работи за да може да го прави.Колегата е споменал по-горе именно за тези неща.Щото иначе логистиката почва да става тегава кой кога и как ще се грижи за децата.
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • От: Търся-Предлагам работа

                    Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                    Като те гледам държиш сам да си строшиш главата, ама да ти обадя - не слушай старило а патило. В един момент откриваш, че по час и половина - два часа на ден в път си е доста време независимо от заплатата.

                    А като се появят и децата сметките съвсем се променят.
                    То мен ако питаш, да си кара работата в ТЕЦ-а и да си живее спокойно в неговия град, ама жената нещо сигурно не е навита. Всеки път като ходя в София се радвам, че се прибрах. Пък и да не преча на аристократите да им правя задръствания .
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар


                    • От: Търся-Предлагам работа

                      Малко оспамихме темата със съвети за работа , път до там , но..... все пак да си кажа аз.
                      Един единствен път на младини се излъгах ( заради жената ) да сменя населеното място , не заради работата , а по друга причина...
                      Но бързо се усетих и от тогава насам , живея там , където имам добра работа . Като цяло това ми е приоритет , но хората сме различни и за други са други приоритетите.
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар


                      • От: Търся-Предлагам работа

                        Благодаря,Тишо.

                        Колеги, как да ви кажа,че жената взима над 2к лева чисто всеки месец като спедитор,и няма как да я докарам в провинцията и да работи за 800лв примерно в най-добрия случай..
                        Как да ви кажа,че моя край скоро може и да изчезне от картата,както вървят нещата? Да докараш жена от софия в провинцията е все едно да отрежеш крилата на птицата. Да подчертая отново, няма да живея в софия и не робувам на принципа, че провинциалистите не са хора,че задръстват движението и прочее още глупости,които хора,кой знае родом от кое село са,са се взели насериозно и мислят..
                        Вярно е,всеки живее,за да създаде живот и да остави нещо след себе си,но и ние самите трябва да се надграждаме и да дърпаме напред. Не съм от хората,които стоят и тъпчат на едно място.
                        Благодаря на всички ви,колеги

                        Коментар


                        • От: Търся-Предлагам работа

                          Първоначално публикуван от Anarchy66 Преглед на мнение
                          Благодаря,Тишо.

                          Колеги, как да ви кажа,че жената взима над 2к лева чисто всеки месец като спедитор,и няма как да я докарам в провинцията и да работи за 800лв примерно в най-добрия случай..
                          Как да ви кажа,че моя край скоро може и да изчезне от картата,както вървят нещата? Да докараш жена от софия в провинцията е все едно да отрежеш крилата на птицата. Да подчертая отново, няма да живея в софия и не робувам на принципа, че провинциалистите не са хора,че задръстват движението и прочее още глупости,които хора,кой знае родом от кое село са,са се взели насериозно и мислят..
                          Вярно е,всеки живее,за да създаде живот и да остави нещо след себе си,но и ние самите трябва да се надграждаме и да дърпаме напред. Не съм от хората,които стоят и тъпчат на едно място.
                          Благодаря на всички ви,колеги
                          Всеки си знае положението и си преценява възможностите. Лично моят коментар беше по-хумуристично насочен. За съжаление парите са важни, а всичко се концентрира в няколко града. Някой ден може и да се променят нещата.
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар


                          • От: Търся-Предлагам работа

                            Няма да има оправия,колега,това е положението към момента и по-зле може и да става,но по-добре едва ли...
                            Така е,не само парите,а и развитието е в няколко големи града,а останалите го карат на издихание,жалко,но самата истина.
                            Предлагам да не спамим повече темата,благодаря на всички.

                            Коментар


                            • От: Търся-Предлагам работа

                              Първоначално публикуван от Anarchy66 Преглед на мнение
                              Няма да има оправия,колега,това е положението към момента и по-зле може и да става,но по-добре едва ли...
                              Така е,не само парите,а и развитието е в няколко големи града,а останалите го карат на издихание,жалко,то самата истина.
                              Предлагам да не спамим повече темата,благодаря на всички.
                              Колега, не съм работодател, но съвета ми е да пообиколиш зоната на Божурище. Има доста перспективи.

                              Икономическа зона София-Божурище

                              Коментар


                              • От: Търся-Предлагам работа

                                Търсиш работа, дават ти акъл!
                                "Ако някой ти дава ракия, значи има ракия, ако ти дава акъл, значи няма ракия!"
                                Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X