Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся-Предлагам работа

    Да се настаня и аз на скамейката на търсещите си работа из София.

    Малко за мен - остаряваме бавно, на 35 годин', завършил съм Минно-геоложкия университет, но никога не съм си работил по специалността. Имам изключително голям опит и квалификация за височинна работа, само дето подобно нещо в милата родина не се среща под път и над път като оферта за работа - това го казвам ако случайно нещо изникне или има нужда Средното ми образование е "електро-обзавеждане на технически предприятия" - гледам да не се бия с тока, че не му надвивам но се оправяме

    Перфектна компютърна (да се разбира хардуерна) грамотност, работил съм в компютърни сервизи; добър шофьорски опит - честно казано след 300-400-хилядния километър спрях да ги броя щото ми омръзна. Смея да твърдя, че съм доста оправен човек, поради естеството на предишната си работа съм посетил кажи речи цяла Европа и то в най-забитите й села и паланки, често с информация едни координати и това е. Отлично говоря и разбирам английски, криво ляво се оправям с руския ама не го говоря щото ме е срам колко съм го забравил.

    Да си кажа правичката не ми се работи много в офис - обичам да работя с ръцете си и да е с машинария или инструменти - все пак и основно такъв опит имам. Ще ми се да работя в авто-сервиз, но понеже нямам никакъв опит надали някой ще ме вземе. Неофициално имам опит, все пак първата ми кола беше Лада а това логично води до един мини-сервиз в багажника откъм инструменти
    What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

    Коментар


    • От: Търся-Предлагам работа

      Звънни ми утре след 10:00ч.
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • От: Търся-Предлагам работа

        поради фалит на фирмата в която работих като шофьор снабдител и складов работник 13 години търся работа
        завършено образование:ел. техник
        работил като,помощник авто сервиз..преди много години
        но основно мога да карам.. категории. C.E професионална компетентност,дигитална карта

        Коментар


        • От: Търся-Предлагам работа

          ..
          Последно редактирано от hamilton; 24-01-16, 09:43.

          Коментар


          • От: Търся-Предлагам работа

            От месец съм безработен. Търся си работа в региона. Хасково. Стара Загора, Пловдив....може и във Варна.
            Последната ми работа беше свързана с камиони. Карах т.н - тир. Прави курсове. България - Германия/Холандия- България.
            А, преди това се занимавах с разнос на тарелки, стреч фолио и кутии,за торти.
            Някой ако има нещо напредвид, може и на лс.
            Благодаря предварително.

            Коментар


            • От: Търся-Предлагам работа

              Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
              От месец съм безработен. Търся си работа в региона. Хасково. Стара Загора, Пловдив....може и във Варна.
              Последната ми работа беше свързана с камиони. Карах т.н - тир. Прави курсове. България - Германия/Холандия- България.
              А, преди това се занимавах с разнос на тарелки, стреч фолио и кутии,за торти.
              Някой ако има нещо напредвид, може и на лс.
              Благодаря предварително.
              Бихте ли изпратил една автобиография на venobu@abv.bg? Още тук и сега си казвам честно, че не съм сигурен дали ми трябва, но пък, едва ли ще Ви затрудни! Върти ми се една муха в главата и бихте могъл да я разбръмчите още повече. Моля, в малко по- подробен и свободен текст да споделите семейно положение, намерения в тази посока (ако съдя правилно по снимката), както и какви са възможностите Ви за постоянно пребиваване в Пловдив.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Търся-Предлагам работа

                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                Бихте ли изпратил една автобиография на venobu@abv.bg? Още тук и сега си казвам честно, че не съм сигурен дали ми трябва, но пък, едва ли ще Ви затрудни! Върти ми се една муха в главата и бихте могъл да я разбръмчите още повече. Моля, в малко по- подробен и свободен текст да споделите семейно положение, намерения в тази посока (ако съдя правилно по снимката), както и какви са възможностите Ви за постоянно пребиваване в Пловдив.
                Изпратих автобиографията.
                Не съм женен, но имам приятелка.
                Занимавал съм се преди 2 година с шофиране на тежкотоварни машини.
                Правихме магистрала "Марица" и карах самосвал, 3 и 4 осен.
                Пролетта на 2015 направих 2 курса до Германия и Холандия с тир. Имам С+Е, професионална компететност, дигитална карта, АДР (основен).
                Последната ми работа беше свързана с разнос на тарелки,стреч фолио и т.н Взимах ги от Пловдив и ги разхождах из региона. Хасково,Харманли,Свиленград,Кърджали, и т.н.
                А, като цяло искам в Пловдив да си намеря работа, защото половината ми приятели са там, а и човек има по -голяма възможност да се развива.
                Даже току -що от там се връщам.

                Коментар


                • От: Търся-Предлагам работа

                  Здравейте,

                  При мен се търсят хора със следните езици:

                  Иврит
                  Немски
                  Холандски
                  Испански
                  Италиански
                  Чешки
                  Финландски
                  Полски

                  Езика трябва да се знае перфектно.
                  Английски на базово/средно ниво е достатъчен.
                  Заплатата е над санитарния минимум.
                  WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

                  Коментар


                  • От: Търся-Предлагам работа

                    Какво е естеството на работата и колко над санитарния минимум. Че иначе предложение звучи оста комично.

                    Нямам интерес.
                    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                    Коментар


                    • От: Търся-Предлагам работа

                      Колега, ако те интересува - "Българска транспортна фирма търси шофьор българин с опит за международен превоз. "
                      Испански телефон 637017749. Мисля, че е около Валенсия. Не съм се обаждал, не знам за какво става въпрос и нямам нищо общо. Просто видях обявата и се сетих за колегата, който търси работа.
                      Успех!

                      Коментар


                      • От: Търся-Предлагам работа

                        Естеството на работата е в зависимост в кой точно проект и от езика, за испанския примерно в момента е само отговаряне по е-майл, стартовата заплата е към 1000лв. Има допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, бонус който не е кой знае какво, но пък е доста лесно постижим.
                        WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

                        Коментар


                        • От: Търся-Предлагам работа

                          Предлагам работа за продавачка в МОЛ- Парадайз. Естествено че, може и продавач.
                          Продава се мъжка конфекция.
                          Работното време на обекта е съобразено с това на МОЛ-а, а именно от 10:00 до 22:00 ч. всеки ден. Събота и Неделя се работи. Разбира се, всеки си има предвидените в КТ почивки.
                          Предполага се, че трима души ще са достатъчни за обслужване на магазина, но ако се наложи, могат да станат и четирима.
                          Няма да се подигравам с интелигентността на евентуалните кандидати и ще спестя изисквания от рода "комуникативни способности, работа в екип" и т.н., но ако се налага, ще доразвия обявата при конкретни въпроси. Липсата на страх от работа с касов апарат и компютър са желателни.
                          Възможностите за развитие не са големи, въпреки че има известни идеи в тази посока, предвид увеличаващите се обекти, от една страна и факта, че централният офис на фирмата е в провинцията, от друга.
                          Заплатата е толкова, колкото е във ведомостта и други варианти няма. Предвиждат се бонуси, свързани с надвишаване на предварително фиксиран месечен оборот. Конкретните измерения на този параметър ще се коментират само лично.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Търся-Предлагам работа

                            Предлагам работа в Германия, ще се правят електроинталации, така че знанията по електротехника са задължителни. Осигурени е всичко - храна, квартира, транспорт и платени осигуровки. Много конкурентно заплащане. За информация: 0878 885 880
                            Георги Гатев

                            Коментар


                            • От: Търся-Предлагам работа

                              Актуализирам:

                              Немски, френски, испански, полски, италиански.

                              Геймъри са добре дошли.

                              Заплата 1000+ чисто

                              Няма нощни смени.
                              WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

                              Коментар


                              • От: Търся-Предлагам работа

                                Първоначално публикуван от tonizdravkov Преглед на мнение
                                Актуализирам:

                                Немски, френски, испански, полски, италиански.

                                Геймъри са добре дошли.

                                Заплата 1000+ чисто

                                Няма нощни смени.
                                Къде е работното място ?
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X