Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся-Предлагам работа

    Първоначално публикуван от ALEX_Z Преглед на мнение
    Отваря се възможност за назначаване на оперативна счетоводителка в малка счетоводна къща.Желателно образование:
    -минимум бакалавър,спец. Счетоводство.
    Желателен опит -поне 2 години като оперативен счетоводител. Желателни умения-офиспакет, счетоводни програми за ТРЗ, счетоводни документи. Работни познания по данъчно,осигурително и трудово законодателство.
    На пълен работен ден.
    Работно място- гр. София , до бул. Мадрид/Подуене.
    Желателна възраст 25-35 г.
    Сфера на работа: транспортни , строителни, търговия и др. услуги.
    С желание за обучение и работа.
    Сравнително спешно.
    За контакт: vanimi_madrid@abv.bg
    Здравей колега,

    по- възрастни счетоводители могат ли да кандидатстват за позицията? Става дума за родителите ми, които са счетоводители от бранша с огромен опит, но знаеш как стои в момента въпроса с пазара на труда.
    Гарантирам лично за уменията и лоялността им.

    Поздрави,

    Вальо.
    08седемшест5едно513четири

    Коментар


    • От: Търся-Предлагам работа

      Първоначално публикуван от Валентин Стоилов Преглед на мнение
      Здравей колега,

      по- възрастни счетоводители могат ли да кандидатстват за позицията? Става дума за родителите ми, които са счетоводители от бранша с огромен опит, но знаеш как стои в момента въпроса с пазара на труда.
      Гарантирам лично за уменията и лоялността им.

      Поздрави,

      Вальо.
      Поинтересувах относно въпроса ти, защото лично аз не взимам крайните решения.
      Възрастта в никакъв случай" не е порок". Имали са предвид , че средата е действително динамична, с всички съпътстващи офисни ангажименти на две работещи на пълна пара частни фирми. Което и изисква определен ресурс от енергия и позитивност,освен присъщият счетоводен минимум от познания .
      С две думи -нека пратят CV ,без излишни украси.

      П.п. Прати ми на ЛС името на който кандидатства.

      Коментар


      • От: Търся-Предлагам работа

        Търся си работа в гр.Варна. Имам "с" категория, занимавал съм се с автосервизи(тип чирак), имам нормални познания по автомобилите. Търся си предимно работа,каквато и да е,не избирам.

        Коментар


        • От: Търся-Предлагам работа

          Да се наредя и аз на опашката...

          Търся работа в София... Трудовият ми стаж е почнал като общ работник; сервизи за компютри и подобни длъжности в няколко учреждения (10+ години); кратко време като момче за всичко (дървоообработване, бояджийство, заварчик, фрезист и т.н.) във фирма за монтажи... Имам категории C (без опит), А, B и Т (без опит)... Не мрънкам и не скатавам, мога да играя в екип... На 43 съм, но нося още... Да предупредя, че нямам приличен външен вид: брада, коса...
          Ще се радвам да прецени някой, че мога да му бъда полезен и да го обсъдим...

          Чета често тука и евентуално контакт на ЛС.

          Поздрави!
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • От: Търся-Предлагам работа

            Здравейте, търся работа в Стара Загора. Преди една година се преместихме да живеем тук, намерих си работа като мотокарист, но заради обещание за друга работа напуснах, а другата работа не стана. По професия съм учител, но не търся това. Мога да карам кола и мотокар, имам добри познания по устройството и експлоатацията на автомобилите. На 40 съм, здрав физически.

            Коментар


            • От: Търся-Предлагам работа

              Е, и аз на опашката!От 01.12.2014 ме съкращават.Търся си работа.Имам опит в международния транспорт по релации Босна,Албания,Македония и Сърбия.Стаж 14 години.С кат.С.Мисля януари да изкарам и кат.Е.Имам валидни дигитална карта за тахо,професионална компетентност,психо.Ако мога да съм полезен на някой, насреща съм!
              И в тоя ред на мисли-интересува ме коректна фирма за шофьорски курс за кат. Е.Моля помогнете!!!
              Поздрави!
              Тел.0888854582
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • От: Търся-Предлагам работа

                Само с категория С е трудно намирането на работа. Сега имаш право да получаваш някакво обезщетение от бюрото по труда. Само че шофьорите ги осигуряват на минималната и от там обезщетението е малко. Дано скоро си намериш работа. В наща фирма се търсят шофьори, но си малко далеко за започнеш, пък и заплащането е на километър, има работа, но се стои по доста часове.

                Коментар


                • От: Търся-Предлагам работа

                  И аз да си кажа. Търся си работа в Хасково, ама без договор.Работа не избирам. От 01.11.2014г. съм на борсата като последните 9 години съм работел като тийм лидер (сменен ръководител) на Шел, но поради преструктуриране на фирмата и смяна на ръководството всички се оказахме съкратени. Ако има по сериозни предложения мога да започна и на договор и да се откажа от борсата.
                  Последно редактирано от yancho; 02-12-14, 08:28.
                  08888 седем шест 888

                  Коментар


                  • От: Търся-Предлагам работа

                    Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
                    Само с категория С е трудно намирането на работа. Сега имаш право да получаваш някакво обезщетение от бюрото по труда. Само че шофьорите ги осигуряват на минималната и от там обезщетението е малко. Дано скоро си намериш работа. В наща фирма се търсят шофьори, но си малко далеко за започнеш, пък и заплащането е на километър, има работа, но се стои по доста часове.
                    Аз за радост за тия 14 години съм осигуряван на реална заплата!Та от бюрото ще имам що годе прилично обезщетение за една година.Ама мен тая сума не ми върши работа да го ева!Бачкане тряааа.........
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                    0888854582
                    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                    Коментар


                    • От: Търся-Предлагам работа

                      Търся търговски представители за цяла страна, може и извън нея Комисионен договор, обучение, възнаграждение от 10 до 15% от стойността на поръчка без ДДС. Въпроси по тел: 0988847875, на лични или на и-мейл zoltanlitkovskiy@gmail.com
                      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                      Коментар


                      • От: Търся-Предлагам работа

                        Золи .. може ли маалко по-конкретно? Нещо секретно ли се търгува?
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • От: Търся-Предлагам работа

                          Не секретно - просто не искам да влизам на страниците на форума в излишни спорове и обяснения. Сектор осветление: от битови абонати, до градска и извън градска инфраструктура.
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • От: Търся-Предлагам работа

                            ОК
                            Това е достатъчно!
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • От: Търся-Предлагам работа

                              Търся си помощник в Пловдив.
                              Ще се опитам да изляза от формуляра на длъжностните характеристики и ще го обясня на простоцарски.
                              1. Хамалската работа във фирмата набъбна и колкото и да обичам физическото, започна да ми липсва време за по- важните неща. Предлагам за тая работа заплата малко над минималната за страната, със съответните осигуровки. "Слез да посрещнеш буса от Габрово, донеси ми ония алабали, премести тия кашони оттук- еееей там..." такива работи. Не бих казал че работата е много, нито пък е през цялото време, щом досега аз и колегите си я вършим между другото.
                              2. Ако хамалина има и шофьорска книжка и бих могъл да го ползувам и за куриер "Иди до едикъдеси и ми донеси едиквоси", нещата биха могли да се променят в положителна посока и за двете страни. Да речем, + 100 лв. към заплатата и предварително съгласувана възможност да си свърши лична работа или да пие едно кафе с някой приятел/ка.
                              3. Ако има и нещо като компютърна грамотност и може сам да си пуска стокови разписки и приемно- предавателни протоколи, получава още 100 лв. и възможността да си поумува в любимия форум, да поразгледа новите стърви за речен хищник и т.н. Без да прекалява.
                              4. Ако се оправя добре и с английския + 200 лв. да не влизам в подробности, че ставам досаден.
                              5. Ако му щрака и пипето, и може да поеме поне част от разговорите ми с някои по- маловажни (поне на първо време) партньори +300 лв.
                              6. Ако ми доведе нов клиент, давам 10 % на база стоково-материалния разчет. Какво значи това, ще му обясня на място.
                              7. Ако се окаже, че може да носи и отговорност за действията си, както и да взима решения без моя намеса, но в интерес на фирмата - тук таван не слагам.
                              Точките от 1 нататък се доказват по време на работата. Дипломите са предимство, но не и условие. Предпочитам семейни кандидати, ъ-ъ-ъ-ъ-ъ (сега да не влезна в дискриминационен казус, ама пустата му т.1) мъже. Обява подходяща за жени ще имам до два месеца.
                              Работна среда от 4 мъже и 8 жени в офиса. Има и продавачки по магазини в, и извън Пловдив, но тях за сега ще ги оставим, като невлияещ на работната среда фактор.
                              Очаквам въпроси, които да ме ориентират в коя точка да поставя питащия.
                              Последно редактирано от Тропчо; 22-01-15, 19:33.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Търся-Предлагам работа

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Търся си помощник в Пловдив.
                                Ще се опитам да изляза от формуляра на длъжностните характеристики и ще го обясня на простоцарски.
                                1. Хамалската работа във фирмата набъбна и колкото и да обичам физическото, започна да ми липсва време за по- важните неща. Предлагам за тая работа заплата малко над минималната за страната, със съответните осигуровки. "Слез да посрещнеш буса от Габрово, донеси ми ония алабали, премести тия кашони оттук- еееей там..." такива работи. Не бих казал че работата е много, нито пък е през цялото време, щом досега аз и колегите си я вършим между другото.
                                2. Ако хамалина има и шофьорска книжка и бих могъл да го ползувам и за куриер "Иди до едикъдеси и ми донеси едиквоси", нещата биха могли да се променят в положителна посока и за двете страни. Да речем, + 100 лв. към заплатата и предварително съгласувана възможност да си свърши лична работа или да пие едно кафе с някой приятел/ка.
                                3. Ако има и нещо като компютърна грамотност и може сам да си пуска стокови разписки и приемно- предавателни протоколи, получава още 100 лв. и възможността да си поумува в любимия форум, да поразгледа новите стърви за речен хищник и т.н. Без да прекалява.
                                4. Ако се оправя добре и с английския + 200 лв. да не влизам в подробности, че ставам досаден.
                                6. Ако ми доведе нов клиент, давам 10 % на база стоково-материалния разчет. Какво значи това, ще му обясня на място.
                                5. Ако му щрака и пипето, и може да поеме поне част от разговорите ми с някои по- маловажни (поне на първо време) партньори +300 лв.
                                7. Ако се окаже, че може да носи и отговорност за действията си, както и да взима решения без моя намеса, но в интерес на фирмата - тук таван не слагам.
                                Точките от 1 нататък се доказват по време на работата. Дипломите са предимство, но не и условие. Предпочитам семейни кандидати, ъ-ъ-ъ-ъ-ъ (сега да не влезна в дискриминационен казус, ама пустата му т.1) мъже. Обява подходяща за жени ще имам до два месеца.
                                Работна среда от 4 мъже и 8 жени в офиса. Има и продавачки по магазини в, и извън Пловдив, но тях за сега ще ги оставим, като невлияещ на работната среда фактор.
                                Очаквам въпроси, които да ме ориентират в коя точка да поставя питащия.
                                Браво! Това е най-добре представената оферта за работа която съм виждал скоро! Ако повече работодатели вземат пример от теб, повече работа ще се свърши в световен мащаб
                                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X