Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся-Предлагам работа

    Търся работа в Русе... Както и в предната си тема писах - реално не ме интересува точно какво ще е - стига само да мога да го науча и върша добре. Имам доста опит в IT областа - седемнадесет и повече години в бранша под една или друга форма (от общ работник, през продавач и дизайнер до IT мениджър и team leader). До сега съм установил, че ме бива в поддръжката на малки и средни мрежи, като съм правил всичко освен окабеляването, защото за това има достатъчно добри и евтини варианти от професионалисти. Контактите ми ги има във форума, ако някой прояви интерес...

    Коментар


    • От: Търся-Предлагам работа

      Айде отново в графа "свободни люде" , след 9 месечна агония на магистрала Марица , днес напускам работа, защото не ми се работи безплатно . Та по темата , геодезист съм ,без хартийка от университет Имам стаж 9 години по спесиалността , като само под земята не съм слизал да работя . Упорито животно съм и се уча бързо, мога да стана чирак в няква нова за мен среда. Разбирам се с омпютрите , макар че всичките ми електронни устройства здават багажа .... сигурно съм медиум . Имам 4 здрави крайника , свободни за работа ( петия не зема пари за услугите си ) . Умея да управлявам доста превозни средства , ама закона ми дава право да водя единствено леки автомобили и мотопеди по републиканската пътна мрежа. Имам и една хартийка от армията , за верижна техника , но надали някой ще я уважи в днешно време . Работих 4 години в областта на митническото обслужване и спедицията , макар че с навлизането в онова "европейско братство" се промениха доста неща ( проверявах скоро , не ми е сложно да ги науча ) . Имам и опит в кабелна телевизия , като ефирен оператор ( режисьо на пулт май ми беше длъжността).
      Общо взето работа не ме плаши , но предпочитам да работя нещо , което не ме затваря между стени , не че няма да работя всичко ама на открито ще работя и ще мие кеф , дори и да копая с лопапатата
      Айде весело на всички, че се отплеснах вече
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • Зов за помощ....

        Здравейте, колеги не знам от къде да започна, аз съм сравнително нов юзер и не ме познавате. Регнах се за да споделя лошата новина, за нашия добър и обичан колега Тихомир Севов... Тишо много пъти ми е казвал, колко е доволен от offroad-bulgaria.com/forum и колко добри и сериозни хора има, за това и реших да се обърна за помощ към вас, колеги. Нуждая се спешно от работа, живея само с майка ми, баща ми почина преди години, а тези дни съкратиха майка ми от военния завод Аркус АД гр. Лясковец + още 300 човека... А, аз съм безработен от 2 месеца и с двама безработни вкъщи още по-трудно се свързват двата края. Обърнах се и към Г-н Добромир Добрев настоящ кмет на гр. Горна Оряховица моят роден град, но ефект няма, все още съм безработен. Нямам претенции в коя област ще работя,но би било хубаво по възможност здравните осигуровки да плащат, че идва сезона на студа и болестите и доста по-скъпо излиза лечението, не дай си боже да се разболея. Трябва и зимни дрехи и обувки да се купуват, а аз все още не съм почнал работа. Не искам парите да паднат от небето, стига да имам възможност да работя, ще си ги изкарам, честно и почтено с труд, но нямам тази възможност, затова ще съм ви благодарен на всички вас колеги, ако отделите малко от времето си да прочетете моята тема и всеки, който има възможност да попита приятел или познат за работа във Велико Търновския регион... Надявам се да се получи и молитвите на майка ми да бъдат чути и да си намеря работа, че да мога, като всеки мъж да изкарвам пари за вкъщи. Казвам се: Веселин Веселинов Сокеров, моят мобилен номер за връзка е: 0885 865 616 - Благодаря предварително на всички, които биха опитали да ми помогнат. Жизнено важно е за мен и моята майка да работя. Благодаря и за вниманието Ви. Лека вечер, колеги.


        Моята автобиография: http://dox.bg/files/dw?a=8334907eac

        Коментар


        • От: Зов за помощ....

          Здравейте!

          Скоро се преместих в Казанлък и търся работа в района ( Казанлък, Стара Загора, селата наоколо). Специалността, както и опитът ми са основно в сферата на компютри,видеонаблюдение, мрежи; но като хоби и отскоро като временна работа се занимавам с автомобили. Технически грамотен съм, имам малък опит в ремонта и диагностиката на ДВГ, АГУ, ходова част, трансмисия. Работил съм като автостъклар и тенекеджия. Желая да се развивам в авторемонтния занаят! Мога да започна веднага, като помощник / чирак, и ако успешно се справям с поставените задачи, по преценка на работодателя, се надявам да печеля от труда си!

          Камен Ангелов, 0888 91 54 36

          Коментар


          • От: Търся-Предлагам работа

            Зимата дойде и работа сега няма. Лятото предимно работех по - покриви с една група, но вече сезонът свърши и останах без работа. До преди 2 седмици работих в един Авто-Сервиз, ремонтирахме леки автомобили, джипове, камиони и т.н. Напуснах поради лични причини. Имам шофьорска книжка с категория "B" сега карам и "C".

            Коментар


            • От: Търся работа в Русе

              Да се включа и аз тук , макар че в тая криза е много трудно с работата и нямам големи надежди . От 5 месеца съм безработен и си търся някаква работа в Пловдив или селата около него . завършил съм като Оператор на металорежещи машини и съм работил 6 год. като стругар , след това около 8 год. алуминиева дограма , след това пак 8 год. като автомонтьор . Имам и С категория , а иначе цял живот извън работа се занимавам с ремонт на автомобили и мотори , ами в общи линий това е .

              Коментар


              • От: Търся-Предлагам работа

                Така и аз да се разпиша тук отново
                Само че не като търсещ работа.

                ЩЕ напускам фондацията, в която работя и евентуално може да има едно или две свободни места.

                Накратко за какво става дума.

                Локация: London, UK

                Позиция: Full time Personal Care assistant /гледане и помагане на хора с проблеми - инвалиди/. Вие се грижите за тях, помагате им, чистите, водите ги до тоалетна и т.н. Работи се принципно само с един клиент, в техните жилища, а вие живеете в отделен апартамент.

                Работно време: 15 дена в месеца (24 часа всеки работен ден, от които работата е сумарно около 5-6 часа, през останалото време просто си почивате)

                Изисквания: Владеене на добър английски разговорен език /Наистина е необходимо да може да говорите и да разбирате, понеже се работи понякога с различни хора, а и някои от тях имат проблеми със слуха/говора/

                Желателна възраст: под 30,35 години

                Заплата:
                260 GBP /10 работни дена/ паунда на месец.
                390 GBP/ 15 работни дена/ паунда на месец.

                Сега да обясня малко по-подробно плюсовете.

                1. Това е Full time Volunteer - доброволец на пълно работно време, напълно легално. Това е огромен плюс за вашето CV, както и ако искате да живеете / работите в Англия.
                2. Кандидатствате за HC2 Form - напълно безплатна медицинска + спешна + зъболекарска помощ (нищо не се плаща, защото сте доброволец)
                3. Безплатна квартира + безплатни сметки ( живее се в апратменти с още 1-2 доброволци)
                4. Безплатни курсове + Възможност за безплатни NVQ курсове, свързани с работата. Напр. NVQ level 2 Health and Social Care, NVQ level 2 Customer service и т.н.
                5. 15 свободни дни в месеца.
                6. Ако има транспортни разходи от вашето жилище до жилището на инвалида, те се поемат от фондацията.
                7. Никой не Ви ограничава през свободното си време да работите нещо друго или да си търсите работа.
                8. Вие сте доброволец към легитимна фондация, не слуга.

                Сключва се договор за мин. 6 месеца.
                Напуска се с един месец предизвестие.

                Аз не печеля нищо от това. Просто може да помогна на някой.
                Работното място не е нещо супер, но е напълно прилично и имате много свободно време, през което може да се оглеждате за нещо повече.
                Идеално е за стартиране в Англия, аз просто искам да пробвам нещо по-самостоятелно вече.
                Знам, че заплатата звучи доста смешно, на фона на Лондон, но все пак всички разходи по квартирата са покрити, а и има огромна разлика от животът тук в Лондон, и в България.

                За кандидатстване:
                http://www.shad.org.uk/
                http://www.shad.org.uk/form

                Или можете да се обадите директно на телефоните по-долу:
                5 Bedford Hill
                Balham, London, SW12 9ET United Kingdom

                Telephone: +44 (0) 20 8675 6095
                Fax: +44 (0) 20 8673 2118


                Желателно е да се чуете по телефоните първо, или да потвърдите поне че сте пратили и те са получили формата за кандидатстване.

                Фондацията си е напълно легитимна.

                Ако имате проблеми с евентуалната кандидатура или с връзката, може да помогна ако има нещо.

                Поздрави,
                Калин

                П.С. Ако има някаква нова актуална информация ще допълвам.
                .

                Коментар


                • От: Търся-Предлагам работа

                  Здравейте колеги да се включа и аз казвам се Стоян на 20гд от Калофер търся си работа като общак,шофйор с катБ,като тракторист без книжка евентуално като банцикар или гатерист като дърво секач с документ даже и работник на строежи,помощник на гипс картон и мазилки,фаянс тераакот но те съм малко по слаб там ако някой прояви интерес да звънка абе с една дума момче за всичко аа и с колите малко ме бива малко стаж в автосервиз помагал съм на чич-оси за кратко,мога да заварям с електрожен телоподаващо,също така и за шлосер ставам..... само работата да е в област Пловдив........0899125309

                  Коментар


                  • От: Търся-Предлагам работа

                    Здравейте колеги! Търся работа за мой приятел, като шофьор на ТИР. Има всичко необходимо с изключение на ADR и стаж на прицеп. Над 10 години е работил като шофьор - снабдител на 10 тонен камион. Отговорен е и умее да работи с документи. Владее английски разговорно. Ще се радва, ако се намери място за втори шофьор. Ако се намери нещо, моля да ми пишете на лични. Благодаря!
                    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                    Коментар


                    • От: Търся-Предлагам работа

                      Дидо, сега говорих с приятел, който кара ТИР и ми каза, че някаква полска фирма набира шофьори.. Полмап мисля, че каза, но искали Адр и дигитална карта.. Шофирали главно в Западна Европа.. Казал съм му да разпита и на други места.. Ако има нещо ще пиша.. Успех!

                      Коментар


                      • От: Търся-Предлагам работа

                        Благодаря ! Дано да излезе нещо,защото има голямо желание да се качи на камион.
                        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                        Коментар


                        • От: Търся-Предлагам работа

                          Здравейте. Търся си сезонна работа по - край морето, а по - възможност и редовна във гр.Варна, тъй като тази година започвам да уча в Варна.

                          Коментар


                          • От: Търся-Предлагам работа

                            Здравейте колеги, да се отбележа пак
                            Търся си работа в София или чужбина. Занимавал съм се с логистика. Работил съм в rent a car, бил съм и автомонтьор.
                            Честно казано вече нямам кой знае какви претенции, само работа да е.
                            Телефона ми е в подписа.
                            Поздрави

                            Коментар


                            • От: Търся-Предлагам работа

                              Айде отново в групата. Последните 7-8 години работя като геодезист и там ми е силата , но работа не отказвам. Не ме притесняват пътувания , работа в други населени места. Единственото кето вече ме интересува е да е постоянна , че от обектчета ... ми писна . Несигурността е най-гадното нещо .
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • От: Търся-Предлагам работа

                                Здравейте,търся си втора работа в София като гумаджия ,чирак в автотенекеджийски сервиз или за предпочитане в строителството фаянс,теракот или В и К като в тази сфера имам познания работил съм го .За връзка тел.0877 10 43 44 .Поздрави.
                                877104344

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X