Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся работа в чужбина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Търся работа в чужбина

    Моят шеф ми предложи да му купя бизнеса. Магазин за електроника и сервиз на ТВ-та, техника и поправка на компютри...
    Клиенти има със сигурност. От около половин година съм при него и наблюдавам съсредоточено - клиенти има, пари също. Магазина съществува от 21 години. С онлайн търговията нещата са поутихнали, но ме държи на фул тайм.
    Плюса на това място е, че е одобрен рисайкъл център за електроника - нямате идея хората какви неща хвърлят... Вярно, че селото е богаташко, но в крайна сметка си е живо разхищение да си купиш нов телевизор, само защото бил по-нов модел и дистанционното ти харесва повече. Днес един образ донесе 4 парчета рам по 8Гб - каза, че ги бил поръчал погрешка и не му трябвали, след което добави "Можеш ли да дойдеш да ми помогнеш?" Разтоварих от колата му 6 монитора 24" и 27" - LG и Самсунг. Шефа ми всичко това само ми го дава да го тествам, което работи бърше праха, лъска леко и го продава с 30-40 кинта надолу от Амазон - всичко от рисайкъла са му пари под масата.
    Много бях привлечен от идеята да го купя, но на първо място в момента финансовото положение не е розово и на второ място - гледам в друга посока...
    На 120км от Монреал, живот на село, сред природата и респективно единствен подобен в радиус от 45 км. Е в съседния град на 22 км има подобно, но него го държи дъщеря му , а и тя е нова в бранша. Ако някой колега се интересува мога да ви свържа... Аз скоро ще напускам мястото на което живея и респективно и работа, но контакта си го задържам така или иначе...
    Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

    Коментар


    • #77
      От: Търся работа в чужбина

      Готино предложение, само дето и моите представи в момента не вклчват живот в отдалечено селце...

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X