Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В шапката марихуана

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: В шапката марихуана

    Дядо Владо, казвай как ще отървеш детето си, ако полицаите го спипат с един грам хероин?

    Коментар


    • До: В шапката марихуана

      Първоначално публикуван от Nataly Преглед на мнение
      Дядо Владо, казвай как ще отървеш детето си, ако полицаите го спипат с един грам хероин?
      Ще го оставя да си отлежи. Ако се е стигнало до там да не знам че "детето" се боцка и търгува, значи връзката ни отдавна се е скъсала, и няма какво да спасявам.
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • До: В шапката марихуана

        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
        Ще го оставя да си отлежи. Ако се е стигнало до там да не знам че "детето" се боцка и търгува, значи връзката ни отдавна се е скъсала, и няма какво да спасявам.
        Напълно подкрепям такъв подход, но той май е за по-късен етап, далеч след намирането на трева в шапката.

        Коментар


        • До: В шапката марихуана

          А ако не е? Ще го оставиш в затвора с хомо....

          Коментар


          • До: В шапката марихуана

            Първоначално публикуван от Nataly Преглед на мнение
            А ако не е? Ще го оставиш в затвора с хомо....
            Хомо, не хомо - в затвора не се умира. И даже това хомо не е най-голямата беда на затвора, колкото и емоционален заряд да носи. Повечето хора излизат живи. Някои - превъзпитани.

            Да, човек преживява за децата си, даже когато има причини да се отрече от тях. Но това не е повод да им прави мечешки услуги.

            ---
            Един от братята на майка ми е лежал за кражба. Примерно 2 години, по соц време. Нито са го измъквали (дядо ми не е да е нямал влияние), нито на свиждане са му ходили, нито колет са му пратили. Вярно, "превъзпитанието" му се случи години по-късно, когато вече той имаше внуци. Но за мен си е съвсем пълноценен чичо, а за останалите - син, баща, дядо и съпруг.

            Коментар


            • До: В шапката марихуана

              Това че имаш респект към затвора, добре
              Ако е дрога, си е дрога, проста инсценировка (нарочно подхвърлен продукт) туко така няма да мине, нито пред полицията, нито в съда
              Може би не си се сблъсквала, или работила с тях, но аз все още имам доверие в редовите служители на МВР

              Първоначално публикуван от Nataly Преглед на мнение
              Ще го оставиш в затвора ....
              Ще го оставиш не кой, а какво......ами едно л...но

              ....и понеже информационните потоци са ми слабост, ще се постаря да си събера моя информация по конкретния казус
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • До: В шапката марихуана

                В затвора има повече наркотици, и отколкото в училищен двор.
                1 грам е обикновенната постановка, с която те хващат за да те рекетират. Те го и набутват, на който им се стори достатъчно доен. А за този закон - благодарете на мъдреца кошлуков. При положение че в цял свят това е признато за вредно безумие. Но тая шайка дебили, успя да изнуди когото трябва, и да го пробута. Предполагам че за половин процент от разходите по проблемите си, засегнатите семейства за два дена могат да го заровят жив. И за още две седмици - да отменят невменяемия закон.

                Коментар


                • До: В шапката марихуана

                  Отвели тогава злодея
                  злосторен,
                  затворили този субект.
                  Но във затвора попаднал на хора
                  и станал
                  ч о в е к.


                  Дали затворът превъзпитава? Нещо не съм много убеден.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • До: В шапката марихуана

                    Благодаря ви момчета.И аз мисля така.За жалост една приятелка не ме послуша, постоянно откупуваше сина си и за съжаление той умря от свръхдоза преди 2 месеца

                    Коментар


                    • До: В шапката марихуана

                      Първоначално публикуван от Nataly Преглед на мнение
                      Благодаря ви момчета.....
                      Тая клюка по клавиатура нестава. Що не дойдеш да се напием.......с кафе те другите си знаят и покана им не требе
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • До: В шапката марихуана

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Дали затворът превъзпитава? Нещо не съм много убеден.
                        Определено не всички.

                        Коментар


                        • До: В шапката марихуана

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Определено не всички.
                          Аз бих казал, че превъзпитаните са единици. Ама май пак ще оспамим темата
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • До: В шапката марихуана

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            Тая клюка по клавиатура нестава. Що не дойдеш да се напием.......с кафе те другите си знаят и покана им не требе
                            Срам за хората, които карат джипове. Май винаги ще си off. Ako бяхме в по-нормална държава щеше да видиш!Срамно е,че си възрастен човек, аз ти говоря за наистина трагични неща.
                            Последно редактирано от Nataly; 06-11-09, 23:37.

                            Коментар


                            • До: В шапката марихуана

                              Първоначално публикуван от Nataly Преглед на мнение
                              Срам за хората, които карат джипове. Май винаги ще си off
                              Колежке,OFF не е колегата,не и с този си пост!Не преоразмерявай въпроса си,темата като цяло и персоналните нападки.В момента за мен търсиш отговори,които за теб смяташ за най-уместни.За мен няма такива-някой е изтървал влака/дали става въпрос за позната/,сега да постиламе аварийни релси за кацане на самолет...Еми не става,за да има такава тема,"родителят" къде е блял досега-нито е забелязал неадекватно поведение,нито нещо нередно в държанието на младежа?Значи на младежа му е било шен да си шмърка/пуши или в реда на нещата да съхранява трева...
                              С такива съждения определени клиники ще просперират,а "цвета на нацията" ще деградира.

                              Коментар


                              • До: В шапката марихуана

                                мисля, че традиционното за Форума гостоприемство на дядо владо беше криво изтълкувано.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X